Szkice tatuażu „Serce" - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz serce?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z sercem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkic tatuażu serce

Usługa artystycznego tatuowania ciała cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi na całym świecie.


Usługa jest najbardziej pożądana wśród młodszego pokolenia, ponieważ pozwala zademonstrować swoje Ja całemu światu. Wśród wielu popularnych tatuaży popularne są szkice tatuażu z wizerunkiem serc.

Serce uosabia miłość i romantyzm, ucieleśnia wszystkie żywe istoty, daje siłę niezbędną do życia ludzi. Ponadto źródło życia jest stale związane z odwagą, jednomyślnością, koleżeństwem, bólem i udręką. Każda osoba postrzega tatuaż z sercem na swój sposób, przede wszystkim wszystko zależy bezpośrednio od samych właścicieli tatuażu i ich pozycji do obrazu piersi. Ponadto oznaczenie serca zależy również od jego obrazu, dodatkowych elementów i fabuły tatuażu.

W czasach starożytnych ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę, że serce jest nie tylko organem pompującym krew w całym ciele, z jego pomocą osoba może odczuwać różne emocje. Miłość, nienawiść, radość i smutek, akceptacja szczerych pragnień są dziełem serca.

Szkic tatuażu serce
Szkic tatuażu serce

Znaczenie w
sztuce tatuażu

Symbol serca jest nieodłączny w kulturze religijnej, katolicy co roku obchodzą święto Najświętszego Serca Chrystusa.

Obraz serca w koronie cierniowej uosabia ból i udręki, jakie musiał znosić Jezus, aby zgładzić grzechy ludzkie.

Rysunek uskrzydlonego serca ma znaczenie lotu w imię miłości.

Szkic złamanego serca oznacza utraconą miłość, udrękę i smutek. Ten rysunek ciała wskazuje również cienką linię od miłości do nienawiści.

Szkic serca ze strzałami lub mieczem oznacza odwagę i męstwo. W tych obrazach pojawia się motyw średniowieczny, czasy rycerskich czynów, odwagi i szlachetności.

  • Tatuaż serca przebitego sztyletem mówi o zdradzie.
  • Serce ze strzałą oznacza całe piękno miłości, jej gorycz i pasję.
  • Serce w kolorze złotym jest boskim znakiem.
  • Czarne serce mówi o ciemności duszy.Białe serce jest międzynarodowym znakiem opieki nad chorymi.

Szkic tatuażu serce
Szkic tatuażu serce
Szkic tatuażu serce

Opcje obrazów

Serce jest uniwersalnym obrazem, jest równie poszukiwane zarówno przez mężczyzn, jak i przedstawicielek słabej połowy.


Obrazy różnią się bezpośrednio kolorystyką i fabułą. Dziewczęca wersja serca jest wykonana w bardziej romantycznej formie, często dodatkowymi elementami są różne ptaki, napisy, wstążki i kokardki. Albo może to być niewinny zarys małego serca na twoim nadgarstku. Męska wersja obrazu znacznie różni się od żeńskiej. Mężczyźni wolą bardziej surowe obrazy serca, w realistycznym stylu lub w stylu biomechaniki. W tej ostatniej wersji serce działa jak pełny mechanizm, przedstawiony ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami.

Jeśli chodzi o miejsca na tatuowanie serca, dziewczyny do wizerunku wybierają takie części ciała jak nadgarstek, szyja, dolna część pleców, czy pod klatką piersiową. Mężczyźni wolą umieszczać obrazy na przedramieniu lub klatce piersiowej.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.