Tatuaż kaseta - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz kasete?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z kasetą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż kaseta

Ile wspaniałych wspomnień przychodzi na myśl, gdy wspomina się o kasetach: dyskoteki, nowe piosenki, albumy ulubionych wykonawców i momenty związane z nagraną muzyką.

Rozważmy więc znaczenie kasety w tattoo.

Nie każda osoba pamięta kasety młodości lub dzieciństwa, ponieważ są one echem dawnej przeszłości. Zastąpione przez płyty CD, a potem po prostu przez odtwarzacze z wbudowaną pamięcią, kasety pozostały jedynie przypomnieniem dość długiej epoki nagrywania dźwięku. Poszukiwanie ulubionego zespołu i oczekiwanie wydania nowego albumu, nagrywanie utworów ręcznie na starym magnetofonie oraz przewijaniie taśmy za pomocą ołówka - wszystko to kojarzy się z historią kasety magnetofonowej.

Kaseta

Symbolika kasety w tattoo

Pierwsze znaczenie tatuażu z motywem kasety mówi nam o miłości do muzyki.

Miłośnik muzyki, który docenia i szanuje dobry dźwięk, uwielbia kompozycje muzyczne przeszłości, byłby doskonałym kandydatem do takiego tatuażu.

Kaseta nosi symbol muzyki przeszłości, więc jeśli jesteś fanem lat 90.-2000., tatuaż kaseta byłby doskonałym pomysłem. Może to być obraz 3D lub 2D, ozdobiony napisami i sygnowany nazwą grupy, wykonany w czerni i bieli lub z lekkim akcentem wyblakłych odcieni kolorów. Samą taśmę również można zastosować do wytatuowania słowa lub zdania. To mógłby być:

  • Pamiątkowy napis.
  • Nazwa utworu.
  • Moment, który chcesz uchwycić.
  • Często jest to napis „Music”, zapowiadający miłość do muzyki.Można tu również dodać serce wykonane z tej samej taśmy. Takie przesłanie jest symbolem nostalgicznych wspomnień z przeszłości. Drugie znaczenie to po prostu nostalgia za przeszłością. Czyli jest to zarówno hołd dla minionych czasów, jak i wspomnienia z przeszłości, różnych historii i momentów z życia, które chciałbyś na zawsze zachować w pamięci. Dla kogoś taśma w formie tatuażu kojarzy się z pierwszym pocałunkiem, dla kogoś innego - z wakacjami, przyjaciółmi lub bliskimi ich sercu ludźmi.

Kaseta
Kaseta
Kaseta

Szkic kasety na ciele

Aby Twój tatuaż był oryginalny, musisz wybrać ciekawą opcję pracy.

Można tu dodać inne przedmioty z przeszłości, takie jak magnetofon, balony, watę cukrową, kwiaty. Wzór taśmy przypomni Ci o przypadkach, gdy kaseta się zacinała i musiałeś ją naprawić samodzielnie. Tak czy inaczej, rzecz ta wskazuje na stosunek do przeszłości, która wciąż żyje w sercu.

Kasetę można umieścić na ciele zarówno poziomo, jak i pionowo. Jeśli dodajesz do niej jakieś napisy, ważne będzie, aby były czytelne i odpowiednio umieszczone w stosunku do innych elementów. Wzór tatuażu kasety nie musi być szary, więc eksperymentuj i znajdź najlepszy kolor, który sprawi, że Twój szkic będzie czarujący lub brutalny, wyrafinowany lub surowy i stylowy. Jeśli chcesz rozwiniętą fabułę, musisz też zdecydować się na tło, które będzie uzupełniać całą kompozycję. Może być też kilka kaset, co sprawi, że praca będzie obszerna.

Jeśli znajdziesz pomysł na obrazie Twojego ulubionego zespołu, możesz dodać okładkę albumu, dzięki czemu znaczenie pracy będzie widoczne gołym okiem.

Tatuaż jest zalecany zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, najważniejsze jest, aby wybrać styl, który Ci odpowiada. Skonsultuj się ze specjalistą, aby uzyskać doskonały szkic w dowolnej lokalizacji i uzyskać od pracy tylko pozytywne emocje.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.