Tatuaż mapa - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz mape?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z mapą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż mapa

Ile znaczeń ma słowo „mapa”?


Każdy z nich jest motywem przewodnim ciekawego tatuażu w dowolnym miejscu. W tym artykule rozważymy główne opcje znaczenia mapy w tattoo.

Mapy od dawna pozwalaja nam na szybkie i łatwe poruszanie się po świecie. Mapy satelitarne nie są wyjątkiem, ale w przypadku ich braku mapy papierowe pomogą nam w każdej sytuacji. Są one niezawodnym przyjacielem i asystentem podróży, więc zawsze będą wygodne i zrozumiałe, nawet po zwykłych zajęciach geografii w szkole.

Mapa

Symbolika mapy: skala
i mapy geograficzne

Mapy geograficzne, topograficzne i mapy świata to niezbędne narzędzia dla topografów, geografów i podróżników.


Kto się odważy wypełnić część mapy na swojej skórze? Oczywiście może to być podróżnik, który krok po kroku podbija cały świat. Tatuaż z mapą można nałożyć po zwiedzaniu każdego kraju, uzupełniając ogólny obraz. Nie jest to konieczne, aby mapa była duża, wystarczy jednego symbolu i zarysu kraju lub kontynentu. Poza tym, wyobraź sobie jak ciekawy będzie tatuaż z elementami nakładanymi przez różnych artystów!

Mapę można umieścić na dłoni, brzuchu, plecach lub innej części ciała. Jej znaczeniem jest znajomość świata, podnoszenie poziomu wiedzy i doświadczenia oraz samodoskonalenie. Mapa wskazuje również na długą ścieżkę życia. Możesz zebrać najważniejsze wydarzenia, które przydarzyły się Tobie w minionym okresie i uwiecznić je na swoim ciele.

Tatuaż może przedstawiać mapę Twojego ulubionego miasta, romantyczną podróż, miesiąc miodowy. A jeśli podzielić ten wzór na dwie równe części, można wytatuować go na ciele zakochanych lub małżonków. Kartę można przedstawić też w formie serca, które będzie służyć badaniem wewnętrznego świata bliskiej osoby.

Dla żołnierzy mapa jest niezbędnym przedmiotem, który pozwoli dotrzeć do celu w zależności od lokalizacji. Mapa na ciele żołnierza przypomina o trudnościach związanych z wojną lub służbą wojskową daleko od domu. Numer osobisty żołnierza, a także numer jednostki i znak wywoławczy mogą znajdować się obok tatuażu z mapą. Jest to dobrym sposobem na uwiecznienie wspomnień z przeszłego etapu życia.

Dla marynarza mapa jest nie mniej ważna. Ale w jego przypadku może to być znalezienie lądu lub jego brak, badanie głębi morza lub oceanu, droga do domu. Na mapie można oznaczyć najtrudniejszy i najdłuższy rejs, pokonany przez żołnierza. Mapa pozwala wyznaczyć swoją lokalizację, znaleźć drogę do domu, aby nie zgubić się w głębinach morskich.

Mapa
Mapa

Szkic mapy na ciele

W Internecie dostępnych jest wiele ciekawych opcji tatuażu, w tym mapy.


Aby wybrać coś dla siebie, należy zapoznać się z gotowymi projektami mistrzów z całego świata, ale skupić się też na preferencjach oosobistych, aby praca była oryginalna i niepowtarzalna. Aby to zrobić, można użyć mapy okolicy, miasta lub kraju, może to być lokalizacja podziemnych katakumb, a nawet plan przeciwpożarowy - wszystko zależy od pomysłów klienta.

Aby zaprojektować mapę, możesz dodać do niej pewne elementy. Na przykład osoba na początku drogi, która symbolizuje młodego człowieka rozpoczynającego swoją życiową drogę. Wyjeżdżając na studia do innego miasta lub kraju, student może zdecydować się na projekt takiego typu i wytatuować na swoim ciele mapę rodzinnego miasta.

Kolorowa mapa niesie ze sobą bardziej zabawne, pełne przygód przesłanie. Czarno-biała mapa będzie odzwierciedlać ślad, który pozostaje w pamięci osoby. Rozmiar tatuażu nie ma żadnego znaczenia, podobnie jak i sam wzór:

  • Miasto.
  • Kraj.
  • Kontynent.



Każdy pomysł można dopełnić i dostosować do życzeń klienta oraz lokalizacji na ciele, gdzie zostanie naniesiony tatuaż.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.