Astronaut tattoo - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Astronafta?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Astronaftem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Astronaut tattoo

Jedną z atrakcyjnych opcji tatuażu jest rysunek w postaci kosmonauty lub astronauty.


Taki wzór można umieszczać na dowolnych częściach ciała, na przykład na przedramieniu, na udzie i tak dalej.

Dlaczego tatuaże z motywem astronomicznym są tak popularne? Kilkadziesiąt lat temu, pytając przeciętnego chłopca kim chce zostać w pszyszłości, można było usłyszeć „kosmonautą”. Jednak biorąc pod uwagę liczbę dzieci w przestrzeni postsowieckiej, większość marzeń pozostały tylko marzeniami. Tatuaż astronauty pozwoli przypomnieć sobie dzieciństwo i swoje zapomniane marzenia. Kosmos nadal przyciąga swoją niezbadanością, co zmusza wiele osób do wykonywania tematycznych tatuaży.

Tatuaż z takim motywem nadal jest popularny z innego powodu: często symbolizuje hołd dla pierwszego astronauty i ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju astronautyki i eksploracji kosmosu. Tatuaż właściciela odzwierciedla też jego gust - można zrobić go w różnych kolorach, o innym rozmiarze i kształcie.

Tatuaże o tematyce kosmicznej mogą być przedstawiane w wersji czarno-białej, pozwalając zostawić kawałek tajemnicy i nadać pewne niedopowiedzenie. Marzyciele i romantycy najczęściej wybierają kolorowe tatuaże kosmiczne.

Astronaut tattoo

Symbolika
tatuażu astronaut

W przypadku prostego projektu można wytatuować wzór astronauty bez dodatkowych elementów, przedstawiając jedynie styl hełmu i skafandra kosmicznego dla podkreślenia specyfiki zawodu.


A sam wzór będzie miał znaczenie, które na pewno spodoba się miłośnikom tatuażu.

W skafandrze kosmicznym można umiescić nie tylko człowieka, może to być zwierzę lub kwiatek. Problemy ekologiczne skłaniają do myślenia, dlatego takie rysunki ozdobią zarówno ściany budynków, jak i skórę ich zwolenników.

Wzór astronauty to postać człowieka lub stworzenia humanoidalnego w skafandrze kosmicznym. Obok niego mogą być nałożone planety, statki kosmiczne, satelity oraz kosmici. Taka praca najczęściej będzie wykonywana na czarno z dodawaniem białych elementów. Rzadko zdarza się stosowanie innych kolorów, takich jak zielony, aby podkreślić kolor oczu kosmitów lub pomarańczowy, aby zaakcentować wypływ gazów z dyszy rakiety.

Twórczy ludzie często wybierają podobne tatuaże. Tatuaż z motywem astronomicznym świadczyć może o marzycielskiej naturze człowieka, w której pozostaje wiara w cuda. Również wzór astronauty może wskazywać, że dana osoba jest stale zaangażowana w samodoskonalenie.

Astronaut tattoo
Astronaut tattoo
Astronaut tattoo

Wybór wzorów dla
kobiet i mężczyzn

Mały tatuaż astronauty realizowany w stylu akwareli jest świetnym pomysłem dla kreatywnych kobiet.


Pracę można uzupełnić balonami w różnych kolorach, dodać dyskretną paletę, podkreślić szczegóły obrazu. Dziewczyny, które chcą pokazać swoją erudycję na pewno zdecydują się na taki tatuaż.

Astronaut tattoo stanie się idealnym dopełnieniem stylu mężczyzn. Praca może być zarówno jaskrawa, jak i monochromatyczna, zawierać dodatkowe elementy w postaci statku kosmicznego i tym podobne.

Zawsze istnieje możliwość zastosowania brutalnego, okropnego wzoru. Trash polka to styl pozwalający połączyć kilka pomysłów przez dodanie do projektu zarówno czerwieni, jak i czerni. Tatuaż może obejmować całe ramię lub nogę, przekazując jednocześnie główną ideę tatuażu.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.