Tatuaż motyl - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz motyla?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z motylem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż motyla

Wizerunki motyli są dość popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej.
Takie tatuaże niosą ze sobą lekkość, atrakcyjność, delikatność i kobiecość, jednocześnie podkreślając swoimi barwami urodę. Wiele dziewczyn chce wytatuować motyla na swoim ciele, choć niektóre nie mogą się zdecydować, bo nie wiedzą jakie znaczenie ma dany wzór. Symbolika tatuażu przedstawiająca motyla nie jest łatwa do analizy, ponieważ ten rysunek ma wiele znaczeń. Najważniejsze jednak jest znaczenie, jakie nadaje mu sam właściciel.

Tatuaż motyl
Tatuaż motyl

Podstawowe znaczenie

  • Najpopularniejszym znaczeniem tatuażu motyla jest transformacja, odrodzenie, pragnienie czegoś nowego. To znaczenie jest bezpośrednio związane z metamorfozą samego motyla: z gąsienicy powstaje piękny motyl z kolorowymi skrzydłami. Dziewczyny, które wybierają sobie tatuaż z motylem, najczęściej starają się zmienić, znaleźć nowe hobby i zacząć życie od nowa. Jeśli niepokoi Cię coś, co zrobiłaś w przeszłości lub chcesz zmienić swoje życie już teraz, to tatuaż motyla będzie doskonałym początkiem dalszych zmian.
  • Motyl uosabia również kobiece piękno i delikatność ze względu na barwy koloru, ale jednocześnie pokazuje wrażliwość i bezbronność płci pięknej. Tatuaż z kolorowym motylem sprawi, że będziesz miała ochotę wyglądać tak niesamowicie jak on. Będzie on pasować wszystkim dziewczynom, które chcą kojarzyć się z pięknem i kobiecością.
  • Motyl niesie ze sobą wyrafinowanie, delikatność, kruchość i urok. Tatuaże z motylem są niewielkie, co w pełni podkreśla harmonię właścicielki. Niektórzy uważają taki tatuaż za talizman urody i młodości.
  • Wzór motyla symbolizuje szczęście i powodzenie, dlatego wiele osób wybiera właśnie takie tatuaże, aby ten stan towarzyszył im przez całe życie. Jak wspomniano powyżej, główne znaczenie tatuażu tworzone jest wyłącznie przez samego człowieka, który go nosi, nawet jeśli ma on kilka znaczeń.
  • W Japonii powszechnie przyjmuje się, że motyl symbolizuje rodzinne szczęście i komfort. Taki tatuaż jest popularny wśród mężatek, które chcą chronić swoją rodzinę, zachować harmonię i ciepłe relacje z innymi.
  • Dość często takie cudowne stworzenia są kojarzone z nieśmiertelną duszą. Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądało ich życie po śmierci. Wśród nich są tacy, którzy wierzą, że ich dusza jest nieśmiertelna i na potwierdzenie tego wykonują tatuaż przedstawiający motyla.
  • Motyl na ciele symbolizuje też wolność. Właściciele tatuaży chcą pokazać, że są niezależni. W końcu trzepotający motyl leci tam, gdzie chce, nie polegając na nikim.

    Tatuaż można wykonać w dowolnym stylu i kolorystyce. Ktoś lubi minimalizm, ktoś łączy motyla z kwiatkiem lub innymi wzorami, a ktoś robi sobie małe stadko tych pięknych stworzeń. Tatuaże motyli mają różne znaczenia. Jeśli chcesz podkreślić swoją urodę i kobiecość, to kolorowy motyl będzie świetnym rozwiązaniem, a wykonanie w jaśniejszych kolorach doskonale podkreśli Twoją delikatność. Ponadto tatuaż motyla może być tylko dodatkowym elementem do stylu, nie mając żadnego znaczenia.
Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.