Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz Chmura?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z Chmurą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatuaży chmury

Obecnie istnieje ogromna liczba szkiców tatuażu.

Tatuażyści nieustannie tworzą nowe, niepowtarzalne szkice, z wieloma nowymi elementami, aby zaprezentować swoim klientom nowe, oryginalne prace. Wiele rysunków na ciele wywołuje echo poezji, odnosi się to do wizerunku księżyca, kosmosu, planet, słońca i gwiazd. Te obrazy są bardzo atrakcyjne i popularne, wiele osób wybiera te szkice do tatuażu. W dziedzinie tatuażu artystycznego istnieje inny obraz związany z niebem, który również jest bardzo poszukiwany i jest dość oryginalną ozdobą ciała. Chodzi o chmury.

Szkice tatuaży w chmurze przyciągają ludzi swoją gracją i estetycznym pięknem. Są pełne wdzięku, promieniują czarującą siłą magnetyczną i nieuchronnie przyciągają wzrok ludzi. Takie tatuaże są zwykle wykonywane w szarych, ciemnych odcieniach, ponieważ te odcienie są jak najbardziej zbliżone do naturalnego koloru prawdziwej chmury. W branży tatuażu nie ma granic, więc chmury można przedstawić w dowolnym preferowanym kolorze.

Myśląc o projekcie przyszłego obrazu tatuażu, osoba może wymyślić wszystkie elementy kompozycji lub skonsultować się z mistrzem tatuażu. Specjalista pomoże poprawnie wybrać schemat kolorów obrazu, dodatkowe elementy i położenie na ciele, aby tatuaż wyglądał tak imponująco, jak to możliwe.

Szkice tatuaży chmury

Znaczenie w
dziedzinie malowania ciała

Chmury uosabiają tajemnicę i duchowość, obserwując ich stały ruch, człowiek znajduje harmonię i spokój ducha.

Ponadto chmury są także symbolem tajemniczości, tajemnic ludzkiej duszy, tajemnych marzeń i pragnień.

W tradycji Chin, obraz chmury są uosobieniem drogi człowieka do królestwa duchowości. Białe chmury uosabiają zjednoczenie płci męskiej i żeńskiej (Ying-Yang), ponieważ woda emanująca z chmury rodzi nowe życie na ziemi.

Opierając się na mitologii grecko-rzymskiej, bogowie wysyłali ludziom swoje przesłania przez chmury. Oczywiście, jeśli grzmiąca czarna chmura zbliżyła się do ziemi, mieniąc się wieloma błyskawicami i grzmotami, bogowie byli źli na ludzi. Jeśli ludzie obserwowali jasne chmury, bogowie byli z nich zadowoleni.

Lud Japonii kojarzy obrazy chmur ze szczęściem. Ponadto, ze względu na ścisły związek chmur z takimi elementami, jak woda i powietrze, obraz chmury symbolizuje również naturalną równowagę.

Szkice tatuaży chmury
Szkice tatuaży chmury

Obraz chmury jest interpretowany w taki sam sposób jak ludzkie pragnienie ruchu, doskonałości i samopoznania.

Ponadto rysunek piersiowy chmury może być dla osoby rodzajem bodźca, który pomaga iść naprzód i przezwyciężyć wszelkie trudności na ścieżce życia.

Wybierając styl tatuażu z chmurą, najczęściej stosuje się akwarelę, realizm, rzadziej trash polka. Chmury można pomalować dowolnym kolorem, który przypadnie Ci do gustu. Może to być zarówno pojedynczy obraz chmury, jak i dodatkowe elementy w postaci ptaków, napisu, parasola, deszczu, błyskawicy i tak dalej. Wszystko zależy od wyobraźni mistrza i Twoich życzeń.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców