Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy bioorganike

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z bioorganiką?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Szkice tatu "Bioorganika"

We współczesnym świecie sztuka tatuażu artystycznego zajmuje silną pozycję lidera wśród różnych dziedzin.


Malarstwo na ciele jest popularne wśród ludzi nie tylko w różnym wieku, ale także o różnych życiowych priorytetach, religiach i różnych narodowościach. Najpopularniejsze te tatuaże są wśród młodych ludzi. W końcu tatuaż na ciele wygląda ładnie, rysunek odróżnia cię od ludzi wokół ciebie, ozdabia twoje ciało, podkreśla twoją osobowość, twój styl.

W dziedzinie malowania ciała istnieje wiele różnych tematów i stylów tatuaży, jednym z najbardziej popularnych, oryginalnych i niezwykłych jest styl bioorganiczny.

Szkice „Bioorganiczne” to abstrakcyjne obrazy, które fascynują swoją oryginalnością. Tatuaże w tym stylu są popularne wśród kobiet i mężczyzn, a co przyciąga ludzi do tego stylu? Co oznaczają tatuaże bioorganiczne? Dowiesz się o tym w naszym artykule.

Szkice tatu "Bioorganika"

Cechy stylu

Szkice w stylu „Bioorganika” są dość osobliwe, zawsze wyglądają bardzo ciekawe, przyciągają wzrok innych ludzi.


Początek tego stylu pochodzi z końca lat osiemdziesiątych. Bioorganiczne tatuaże zostały wprowadzone w sferę tatuaży artystycznych przez amerykańskiego tatuatora Guy'a Atchisona, który jest „ojcem” tego stylu.

Tatuaże bioorganiczne to abstrakcyjne obrazy, połączenie człowieka z naturalnymi elementami, na przykład: obraz rozdartej skóry, z którą wystają kości. Mroźny lub ognisty blask jest często dodawany do takich wzorów, co sprawia, że wzór jest jeszcze bardziej ciekawy i spektakularny. Jako naturalne elementy mogą działać nie tylko kości, ale także gałęzie drzew, liście i tak dalej.

Główne cechy tego stylu to: 

  • Bogate, gęste zabarwienie; 
  • Jasne, soczyste pigmenty; 
  • Dobrze zaprojektowane cienie i kontury; 
  • Często wykonywane w technice odręcznej, to znaczy bez szablonu.
Cechy stylu
Cechy stylu

Odpowiednie miejsca na bioorganiczne tatuaże

Przede wszystkim tatuaże w stylu bioorganicznym są popularne wśród mężczyzn, ponieważ takie prace wyglądają ciemno, z powodu podartych tkanin i różnych wystających z nich elementów.


Do tatuażu w tym stylu dobrze nadają się takie części ciała, jak przedramię, ramię, cały „rękaw”, brzuch, plecy, boki, nogi. Doświadczony mistrz tatuażu wykonuje tatuaż, aby obraz harmonijnie wyglądał tak samo podczas ruchu.

Wybierając tatuażystę do stylu „Bioorganic”, trzeba najpierw spojrzeć na portfolio specjalisty, jeśli artysta ma już prace w tym stylu i podobają Ci się, można mieć pewność, że nie są to zdjęcia pobrane z Internetu - tylko wtedy można zapisać się na sesję dla tego tatuażu do specjalisty. Chodzi o to, że ten styl jest najczęściej wykonywany bez użycia szablonu i jest natychmiast tworzony na ciele. Początkujący nie mogą sobie pozwolić na technikę odręczną, ważne jest tutaj duże doświadczenie.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców