Tatuaż panda - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz pande?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z pandą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż panda

Wszyscy znamy jeden z najsłodszych i najmilszych gatunków niedźwiedzi zwany pandą.

Inna ciekawa nazwa brzmi jak „niedźwiedź bambusowy”. Panda jest tak uroczym zwierzęciem, że wywołuje u ludzi niezwykle przyjemne emocje. Pandę można nazwać światowym trendem ze względu na różnorodność zabawek, komiksów, pocztówek, a nawet biżuterii w postaci tego zwierzęcia. Wizerunek tego niedźwiedzia równie często można znaleźć na ubraniach, torbach i innych elementach. Branża tatuażu nie jest tu wyjątkiem - tatuaże z motywem pandy cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród osób płci żeńskiej, jak i męskiej, różni się jedynie sposób wykonania rysunku.

Tatuaż panda

Co oznacza
tatuaż pandy?

  • Panda jest zwierzęciem dobrodusznym i bardzo zabawnym, tatuaż z jej wzorem wybierają ludzie szczęśliwi, optymistyczni, spokojni, weseli, z którymi przyjemnie się komunikuje. Często są rozmarzeni, kochają spokój, trochę naiwni. Wizerunek pandy doskonale podkreśla ich optymizm i miłość do życia.
  • Panda odnosi się do zagrożonego gatunku niedźwiedzia. Wiele osób decyduje się na tatuaż pandy, aby pokazać swoją miłość do zwierząt i zachęcić ludzi do ich ochrony. Osoby, które opowiadają się za czystym środowiskiem, również często wolą tatuaż z tym motywem.
  • Tatuaż z pandą jest często wybierany przez wegetarian, ponieważ wiadomo, że pandy jedzą wyłącznie pokarm pochodzenia roślinnego.
  • Wizerunek pandy symbolizuje miłość do pokoju oraz silną przyjaźń i dobre relacje. Ponieważ w czasach starożytnych w Chinach zwyczajem było dawanie prezentów w postaci dzikich zwierząt.
  • Wiele osób wybiera ten wzór do tatuowania ciała w celu nostalgii za beztroskim dzieciństwem. Obraz doskonale uzupełniają różne elementy: na przykład kwiat lotosu, bambus lub hieroglify.

Tatuaż panda
Tatuaż panda

Tatuaże dla mężczyzn

Wizerunek pandy zaczął zyskiwać największą popularność wraz z pojawieniem się kreskówki „Kung Fu Panda”, w której miłe i urocze zwierzę odegrało odważną i szlachetną rolę wojownika.


Tatuaż z motywem bohatera z tej kreskówki ma własną interpretację. Obraz jest symbolem odwagi, męstwa, zaradności, życzliwości i przyjaźni. Znany bohater Kung Fu Panda jest często przedstawiany w humorystycznym stylu, podkreślającym subtelność humoru właściciela tatuażu. Podobnie jak odwaga i waleczność oznaczają przedstawienie zwierzęcia w sztywniejszej, męskiej wersji. W tym przypadku obraz jest wypełniony ciemnymi tonami, gdzie panda ma dość poważny wyraz twarzy. Popularne wśród mężczyzn są również tatuaże, w których panda jest przedstawiona w ataku. Taki obraz wskazuje na ukryte cechy charakteru właściciela tatuażu. Na pierwszy rzut oka osoba jest spokojna, ale w niezbędnej sytuacji będzie w stanie stanąć w obronie siebie i bronić swoich interesów.

Tatuaż panda

Tatuaże dla kobiet

Kobiety wolą obraz pandy o małych rozmiarach, w którym zwierzęcie przypomina bardziej zabawkowy odpowiednik niedźwiedzia.


Pandę można przedstawić zarówno śpiącą, jak i z dodawaniem różnych kolorów, ozdobioną kokardkami, sercami i tak dalej. Takie drobne elementy podkreślają życzliwość, czułość i urodę właścicielki tatuażu. Ponadto wśród kobiet często można znaleźć wizerunek pandy ze skrzydłami, który symbolizuje lekkość i miłość do życia.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.