Tatuaż rower - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz rower?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z rowerem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż rower

Rower jest uniwersalny i w większości przypadków wymaga jedynie Twojego wysiłku do działania jego układu napędowego, który jest niezawodny i prosty.

Jakie znaczenie ma taki tatuaż? Spróbujmy to wyjaśnić poniżej.

  • Tak więc pierwszym i niezaprzeczalnym znaczeniem jest sam rower. Oznacza to, że taki tatuaż docenią fani kolarstwa, kolarze amatorzy i zawodowi sportowcy. Biorąc pod uwagę, że we współczesnym świecie istnieje znacznie więcej stylów jazdy na rowerze, a zatem fanów każdego z nich, różnorodność zarówno tatuaży, jak i rowerów jest po prostu nie do pomyślenia. Jeśli więc lubisz aktywny tryb życia, ruch w wygodny i szybki, a co najważniejsze ekologiczny sposób, ten tatuaż jest zdecydowanie dla Ciebie. Niesie ze sobą także sedno ochrony przyrody przed szkodliwymi substancjami, które ją psują i są uwalniane z samochodów.
  • Innym znaczeniem symbolu roweru jest poruszanie się do przodu. Rzeczywiście, na rowerze w większości przypadków, nic nie można zrobić poza poruszaniem się do przodu. Wskazuje więc na celowość i niezłomność osoby. Właściciel tatuażu rowerowego wybrał w życiu własną ścieżkę rowerową i idzie nią. Rower to pojazd poruszający się z małą prędkością, dlatego tatuaż rowerowy również wskazuje na to, że człowiek powoli, ale pewnie, krok po kroku porusza się do przodu.
  • Kolejne znaczenie to osoba, która jest „wyluzowana”, co wskazuje na szybką reakcję na wydarzenia wokół niej. Z łatwością może podróżować, a praca w wyjazdach służbowych jest dla niej doskonałym rozwiązaniem. Jeśli ktoś stara się szukać pracy w swojej okoliczności, to własciciel takiego tatuażu nie odrzuci korzystnej oferty nawet na odległość.
  • Mobilność jako styl życia wskazuje na kolejną cechę tatuażu z rowerem. Właściciel takich tatuaży często jest miłośnikiem przygód i podróży. Jest świetnym turystą, a wychodzenie z namiotem jest dla niego równie powszechne jak chodzenie do sklepu. To osoba kochająca wolność, którą trudno będzie przywiązać do tego lub innego miejsca, czy to w domu, czy w pracy.
  • Często osoby, które wykonują taki tatuaż dla siebie, są miłe i pomocnicze, więc chętnie zabiorą Cię ze sobą w swoją podróż. Ich głównym credo jest właśnie czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej.
  • Zarówno rower dla dzieci, jak i tatuaż może być wykonany w odpowiednim stylu i symbolizować dzieciństwo Tatuaż rower przedstawiony z dzieckiem można wytatuować na cześć narodzin dziecka lub jego dorastania.
Tatuaż rower
Tatuaż rower

Mobilność jako styl życia wskazuje
na kolejną cechę tatuażu rowerowego.

Ta osoba, która ma pracę, często jest miłośnikiem wierceń, przygód i podróży.


Jest świetnym turystą, a wychodzenie z namiotem jest dla niego równie powszechne jak pójście do sklepu. To osoba kochająca wolność, której trudno jest cokolwiek powiązać z tym lub innym miejscem, czy to w domu, czy w pracy.

Często osoby, które wykonują taki tatuaż dla siebie, są miłe i serdeczne, chętnie zabiorą Cię w swoją podróż. Ich głównym credo jest właśnie czerpanie przyjemności z ruchu.

Rower może być dla dzieci, jak również tatuaż wykonany w odpowiednim stylu. Może symbolizować dzieciństwo, ponieważ pamięć odbywa się na skórze. Tatuaż rowerowy i niemowlęcy można wykonać na cześć narodzin dziecka lub jego dorastania.

Tatuaż rower
Tatuaż rower
Tatuaż rower

Różnorodność wzorów

Jeśli praca ma być nałożona na skórę dziewczyny, w większości przypadków tatuaż z rowerem zostanie wykonany w realistycznym i wyrafinowanym stylu.


Oczywiście wybór należy tylko do klienta, jednak w większości przypadków preferowane jest doprecyzowanie.

Praca będzie o wiele trudniejsza dla tatuatora jeśli zostanie ona realizowana na ciele mężczyzny. Wymaga dodania ostrzejszych i większych linii oraz bardziej kontrastujących kolorów. Jednak tatuaż może być wyrafinowany, wszystko zależy od życzeń klienta. Projekt można wykonać również w jasnych i ciekawych odcieniach, kolorystyka może być zupełnie nietypowa. Aby Twoja praca była wyjątkowa, należy:

  • Zmienić kolory.
  • Dodać napis do tatuażu lub obok niego.
  • Dodać własny indywidualny element do wzoru, zmieniając w ten sposób jego banalność.Wybór stylu może być absolutnie dowolny, od neotradycji po abstrakcję i geometrię.
Rower idealnie wpisuje się w ten ostatni styl, ponieważ posiada wszystkie geometryczne detale. Rozmiar tatuażu zależy od części ciała, którą decydujesz się wytatuować. Być może szkic roweru tylko uzupełni istniejący już tatuaż na ciele lub stanie się pierwszym wzorem, a w przyszłości rysunek ten będzie szerszy i bogatszy w porównaniu do innych.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.