Polinesja szkic tatuażu - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Otrzymaj zniżkę na każdy polinezje

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z polinezją?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Polinesja szkic tatuażu

Polinezja to jeden z najpopularniejszych stylów tatuażu, charakteryzujący się jasnością i bardzo widoczny z dużych odległości.


Ale oprócz jasności i niezwykłego wykonania, tatuaże te mają dość głęboką symbolikę siły i mocy Polinezyjczycy. Pomimo tego, że styl polinezyjski jest bardzo popularny, dla wielu wciąż jest nowością. Jeśli dziś tatuaż praktycznie nie ma przedmiotu semantycznego, to dla mieszkańców Polinezji te obrazy nie były dekoracją, ale znakiem. Różne rysunki pokazują, co robi osoba, jaki ma status, ujawniają silne cechy jego charakteru, pokazują jego osobowość. Liczba tatuaży na ciele ludzkim określała miejsce osoby w społeczeństwie. We współczesnym świecie tatuaże w stylu polinezyjskim są bardziej dekoracją, metodą odróżniania się od społeczeństwa, ale nadal wiele z nich nadaje im specjalną interpretację.

Polinesja szkic tatuażu

Jakie są tatuaży
w stylu polinezji

Obrazy w stylu Polinezji są bardzo interesujące, wypełnione różnymi ornamentami i dziwnymi kształtami.


Obraz składa się z prostych i krętych linii, z ich pomocą przedstawiają różne figury geometryczne, różne zwierzęta, ciała kosmiczne, elementy i inne rysunki. Ponadto każdy z elementów ma specjalne znaczenie. Najbardziej podstawową różnicą między tym stylem a resztą jest symetria, wyraźne kształty i linie, które tworzą trójwymiarowy obraz, który wygląda jak rzeźby w drewnie. W tych tatuażach stosuje się różne elementy, mogą to być zarówno spirale, jak i linie oraz przedstawiciele światu zwierzęcego. Dość często można znaleźć żółwia wykonanego w tym stylu, księżyc, ryby, konstelacje, rośliny i wiele innych niezwykłych obrazów. Dla wykonania tatuażu polinezyjskiego bardzo ważna jest symetria, która pozwala sprawić, że tatuaż się nie powtórzy i nada mu specjalny urok.

Jakie są tatuaży w stylu polinezji
Jakie są tatuaży w stylu polinezji

Interpretacja
tatuży polinezyjkich

Obrazy do tatuowanie w stylu polinezyjskim mogą wiele powiedzieć o charakterze osoby, w zasadzie te obrazy służą jako totem dla osoby, swojego rodzaju talizman, pokazują właściwą ścieżkę.


Co dokładnie oznaczają poszczególne elementy tych tatuaży, poniżej znajdują się przykłady interpretacji.

  • Rekiny polinezyjskie. Taki obraz mówi o wielkiej mocy osoby, jej sile, podkreśla zdolność osoby do osiągnięcia celu. Rekin jest również świętym zwierzem, więc tatuaż z jego wizerunkiem często służy jako talizman dla osoby.

  • Maski polinezyjskie (tiki). Robiąc tatuaż tej maski na ciele, osoba stara się uchronić się przed różnymi problemami, a także przed złym wzrokiem i duchami. Często takie maski są przedstawiane z rozglądającymi się oczami.

  • Żółwie. Wizerunek żółwia jest związany z oczekiwaną długością życia, rodziną, płodnością i ochroną. To rodzaj amuletu wartości rodzinnych.

  • Obraz księżyca. Ten tatuaż jest nieodłączny od płci żeńskiej, ponieważ jest interpretowany przez kobiecość i obfitość.

  • Obraz słońca. Jest interpretowany jako symbol życia i wieczności.

  • Księżyc i słońce. Dwie oprawy oświetleniowe połączone na jednym zdjęciu mówią, że wszystko jest możliwe, a nawet niemożliwe, najważniejsze jest wierzyć i dążyć do jego celu.

  • Obraz jaszczurki, gekona. Tatuaże z tymi zwierzętami niosą wielką moc, która obdarza ich właściciela.Wiele osób, wybierając konkretny tatuaż, zaczyna myśleć o jego oznaczeniu. Ważne jest, aby pamiętać jednocześnie, że najbardziej podstawowym znaczeniem jest to, co sam człowiek wkłada w rysunek. Być może będzie to ważne wydarzenie, może będzie służyć jako talizman lub po prostu dla piękna.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.