Tatuaż puma - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz pumę?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z pumą?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż puma

Od czasów starożytnych wierzono, że każdy obraz na ciele ma szczególne znaczenie, będąc tym samym charakterystycznym znakiem dla człowieka.

W starożytności najpopularniejszymi tatuażami były wizerunki różnych drapieżników: wilka, tygrysa, niedźwiedzia itp. Uważano, że takie tatuaże dają właścicielowi wszystkie silne cechy narysowanego zwierzęcia. Rozwijając temat dzikich zwierząt, do dziś ludzie nakładają na swoje ciała motywy zwierzęce, dlatego motyw pumy nie jest wyjątkiem.

Tatuaż pumy ma szczególne znaczenie, wiele zależy również od tego, jak zwierzę jest przedstawiane, w jakiej pozycji oraz jakie emocje okazuje. Co niesie ze sobą szkic pumy oraz jakie ma znaczenie dowiesz się z naszego artykułu.

Przede wszystkim tatuaż odzwierciedla silne cechy tego zwierzęcia. Na tej podstawie główne znaczenia to: siła, wdzięk, szybkość, odwaga. Ale, jak już wspomniano powyżej, wiele zależy od tego, jak dokładnie przedstawiony jest ten drapieżnik na ciele.

Tatuaż puma

Opcje wykonania

W tatuażach puma jest przedstawiana głównie podczas polowania, rzadziej podczas odpoczynku.

Popularne wersje szkicu to obraz pumy podkradającą się do ofiary lub obraz tego dzikiego kota w jego zwykłym środowisku.

Jeśli chodzi o twarz kota, w tym przypadku należy udać się do specjalisty, ponieważ bardzo trudno dokładnie wykonać realistyczny obraz dostrzegając wszystkie niuanse.

Tatuaż puma
Tatuaż puma
Tatuaż puma

Znaczenie
pumy w tattoo

Wojowniczość jest jednym z najważniejszych znaczeń szkicu pumy.

Takie tatuaże często spotyka się wśród żołnierzy, nie rzadziej wśród motocyklistów i ludzi kochających adrenalinę, których życie jest ściśle związane z siłą, szybkością, odwagą i męstwem.

Wolność i niezależność. Tylko nielicznym udaje się oswoić pumę, ponieważ jest to zwierzę kochające wolność. Znaczenie tego tatuażu jest często wybierane przez przedstawicielki płci żeńskiej, chociaż wielu mężczyzn również wyraża w ten sposób swoje zamiłowanie do wolności.

Odwaga, wdzięk, siła - takie znaczenie najczęściej kojarzy się z wizerunkiem pumy, ponieważ zwierzę ma w sobie wszystkie te cechy

Tatuaż puma
Tatuaż puma

Gdzie najlepiej będzie wyglądać tatuaż pumy?

Wybierając lokalizację, najlepiej skonsultować się z mistrzem.

Specjalista pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni rozmiar pracy oraz dopasować miejsce, w którym tatuaż będzie wyglądał najbardziej imponująco.

Jeśli mówimy o pumie w całej jej okazałości, najlepszym miejscem do wykonania byłyby duże obszary ciała: plecy lub klatka piersiowa. Jeśli mówimy o przedstawieniu samej głowy ssaka, to przedramię, ramię i górna część nogi będą całkiem odpowiednie.

Puma to oszałamiające zwierzę, które posiada niesamowitą urodę i wdzięk, a jednocześnie potężną siłę, szybkość i odwagę. Wybierając ten motyw, niewątpliwie wybierasz wszystkie te cechy, które dodadzą Ci większej pewności siebie i podkreślą twoje mocne strony.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.