Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oleksandr Kosenko

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (23)
avatar
Bielsko-Biała

Dmytro Romaniuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vladyslava Markina

Ocena: 4,6 (28)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Avramenko

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Bielsku-Białej

Wszyscy od dawna znamy taką usługę jak makijaż permanentny, inaczej mikropigmentacja lub makijaż trwały.Makijaż permanentny cieszy się ogromną popularnością, ponieważ ma wiele zacnych zalet:

  • Nie zmywa się wodą;
  • Nadaje twarzy świeżość;
  • Ukrywa zmiany skórne, które pojawiają się wraz z wiekiem;
  • Koryguje wady twarzy (asymetria brwi, łysienie, rozszczep wargi i tak dalej);
  • Podkreśla naturalne piękno.Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe zalety, nic dziwnego, że usługa makijażu permanentnego od wielu lat nie traci na popularności. Jednak pomimo tego, że makijaż permanentny jest szeroko poszukiwany, nadal są osoby, które chcą usunąć ten makijaż ze swojej twarzy. Przyczyną tej decyzji mogą być różne czynniki: zmęczone kolorem pigmentu, zmiana obrazu, nowa praca nie pozwala i wiele więcej.

Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej zapewnia zespół „VeAn”. Specjalizujemy się w laserowym usuwaniu makijażu permanentnego ust, brwi i powiek. Najnowocześniejszy sprzęt laserowy skutecznie usuwa pigment o dowolnym kolorze w najkrótszym możliwym czasie. Procedura jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna, w najlepszych warunkach sanitarnych. Chcesz usunąć makijaż permanentny nie tylko wysokiej jakości, ale także bezpieczny dla wyglądu i zdrowia? W takim razie musisz do nas przyjść.

Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej

Przyzwoita metoda usuwania

Istnieje wiele sposobów usuwania makijażu permanentnego, najbardziej znane to Remover i laser.W pierwszym przypadku musisz być bardzo ostrożny, ponieważ przy najmniejszym niedopatrzeniu w stosowaniu Removera istnieje wysokie ryzyko poparzenia skóry. Sprzęt laserowy nie uszkadza skóry, ponieważ wpływa wyłącznie na pigment.

Zasada działania usuwania laserowego: nowoczesny sprzęt laserowy ma szereg ustawień, które pozwalają dostosować częstotliwość fal i głębokość penetracji lasera w warstwach skóry. Wiązka laserowa penetrująca skórę pochłania pigment, rozkładając go na wiele małych cząstek. Zniszczony pigment jest wydalany przez układ limfatyczny. Zdrowe komórki skóry nie ulegają uszkodzeniu.

Zabiegowi laserowego usuwania makijażu permanentnego nie towarzyszy silny ból, ale ponieważ skóra twarzy jest bardzo wrażliwa, w razie potrzeby stosuje się środki znieczulające.

Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej
Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej

Liczba sesji

Podczas tworzenia makijażu permanentnego pigment nakłada się warstwa po warstwie, co pozwala uzyskać bogaty kolor pigmentu.Sprzęt laserowy usuwa pigment warstwa po warstwie, więc niemożliwe jest całkowite usunięcie makijażu trwałego z twarzy podczas jednej sesji. Każdy klient będzie potrzebował innej liczby sesji, wiele zależy od biologicznych cech ludzkiego ciała, a także od jakości zastosowanego pigmentu i jego koloru. Średnio całkowite usunięcie makijażu trwałego będzie wymagało od dwóch do pięciu sesji.

Procedura usuwania laserowego odbywa się ściśle raz w miesiącu. Skóra potrzebuje czasu na regenerację, częstsze stosowanie lasera może uszkodzić skórę.

Po całkowitym usunięciu makijażu permanentnego z twarzy dalszy stan skóry zależy od ciebie. Linergista zapewni Ci szereg zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry i szereg ograniczeń. Stosując się do prostych zasad, nie tylko pozbędziesz się makijażu permanentnego, ale Twoja skóra pozostanie czysta i zdrowa.

Podczas usuwania pigmentu ze skóry ważne jest, aby zrozumieć, że najważniejsza jest zdrowa, w dobrym stanie skóra, a nie liczba zabiegów. „VeAn” dba o zdrowie skóry każdego klienta, dlatego wybraliśmy nie tylko najskuteczniejszą, ale i najbezpieczniejszą metodę usuwania pigmentu. Przyjdź i sprawdź poziom profesjonalnych usług.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.