Makijaż permanentny w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
Дата открытия: 17 września 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała

Dmytro Romaniuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vladyslava Markina

Ocena: 4,2 (32)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Avramenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Roman Lapin

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Bielsku-Białej

Usługa makijażu permanentnego jest popularna od ogromnej liczby lat, ale mimo to liczba fanów tej dziedziny rośnie każdego dnia.I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ makijaż permanentny jest prawdziwym zbawieniem dla współczesnych kobiet. Nie ma już potrzeby wstawania wcześnie rano, aby mieć czas na wykonanie makijażu, ponieważ to właśnie tworzenie makijażu zajmuje najwięcej czasu podczas zbierania się kobiet. Ponadto makijaż za pomocą nawet najdroższych kosmetyków dekoracyjnych może szybko ulec pogorszeniu, jeśli spacerujesz w czasie upałów lub wpadasz w deszcz. Musisz ciągle patrzeć w lustro, aby upewnić się, że makijaż jest na miejscu, nie jest rozmazany i nie spływa. W przypadku makijażu permanentnego takie zakłopotanie nie występuje, ponieważ pigment znajduje się w warstwach skóry i nie można go zmyć wodą.

Oprócz wodoodporności ta usługa jest bardzo pożądana, ponieważ:

  • Makijaż permanentny koryguje niedoskonałości wyglądu (łysienie brwi, rozszczep wargi, blizny i tak dalej);
  • Podkreśla naturalne piękno;
  • Ukrywa związane z wiekiem zmiany skórne;
  • Nadaje twarzy świeżość;
  • Dzięki makijażowi permanentnemu wyglądasz wspaniale o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie.W Bielsku-Białej dużą popularnością cieszy się również makijaż permanentny, a najlepszym miejscem do jego wykonania jest salon tatuażu „VeAn”.

Makijaż permanentny w Bielsku-Białej

Makijaż permanentny
dowolnego typu w „VeAn”

Makijaż permanentny w Bielsku-Białej?

Tylko salon tatuażu „VeAn” Makijaż permanentny brwi, ust, oczu, korekcja wad i wiele więcej, wszystko to możesz wykonać w naszym salonie.

Hipoalergiczne pigmenty, najnowszy sprzęt, bezpieczeństwo i bezbolesność. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony nie tylko z jakości makijażu permanentnego, ale także z atrakcyjnej ceny. Pospiesz się, aby umówić się na sesję.

W naszym salonie zatrudniani są wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Nasze linergiści regularnie jeżdżą na festiwale, gdzie podnoszą swoje kwalifikacje, doskonalą nowe produkty i zachwycają swoich klientów nowymi, wysokiej jakości dziełami.

Do każdego klienta dobierane jest indywidualne podejście, pomagając w szybkim nawiązaniu wzajemnego zrozumienia po obu stronach.

Każdy odwiedzający nasz salon ma prawo do bezpłatnego i szczegółowego doradztwa, podczas którego klient zapoznaje się z linergistem i jego portfolio, może obejrzeć pomieszczenia pracy, znaleźć odpowiedzi na swoje pytania dotyczące usługi makijażu permanentnego.

W naszym salonie znajdziesz idealny kształt brwi, ust lub kresek, dopasowany do Twoich życzeń i rysów twarzy. Linergista rozpoczyna sesję tylko wtedy, gdy klient jest w pełni pewny wybranego koloru pigmentu i wybranej formy szkicu.

Makijaż permanentny w Bielsku-Białej
Makijaż permanentny w Bielsku-Białej
Makijaż permanentny w Bielsku-Białej

Bolesne odczucia

Zabieg makijażu permanentnego jest dosyć odczuwalna, ponieważ skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa.Jednak każda klientka inaczej odczuwa wykonanie makijażu permanentnego, wiele zależy od progu bólu danej osoby. Istnieje kategoria klientów, którzy spokojnie znoszą całą procedurę. Są klienci, którzy odczuwają ból, ale są dość tolerancyjni. I jest kategoria ludzi, którzy nie tolerują bólu. Jeśli należysz do trzeciej kategorii, nie panikuj, ponieważ zawsze jest wyjście. W naszym salonie w razie potrzeby stosuje się leki przeciwbólowe o skutecznym działaniu.

Jak działa środek znieczulający? Lek znieczulający w postaci sprayu lub maści nakłada się na obszar przyszłego makijażu permanentnego (rzadziej wykonuje się zastrzyk). Mistrz zaczyna nakładać pigment dopiero wtedy, gdy preparat zaczął działać i obniżyła się wrażliwość skóry.

Stwarzamy wszelkie warunki, aby przychodząc do naszego salonu, klient czuł się nie tylko komfortowo, ale także był pewny bezbolesności i bezpieczeństwa zabiegów.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.