Tatuaż w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Oleksandr Kosenko

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (23)
avatar
Bielsko-Biała

Dmytro Romaniuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vladyslava Markina

Ocena: 4,6 (28)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Avramenko

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Bielsku-Białej

Tatuaż artystyczny jest znany wszystkim od czasów starożytnych.I jeśli wcześniej tylko niektórym osobą wolno było nakładać rysunek na swoje ciało, dziś wszyscy chętni noszą na ciele obrazy. W czasach starożytnych każdy rysunek miał specjalne przesłanie, ludzie wierzyli, że obraz określonego zwierzęcia może nadać osobie jego silne cechy. Lub szamani nakładali na ciało różne znaki, które były niezbędne do rytuałów. Dziś wszystko to należy do przeszłości, ludzie robią sobie tatuaże, ponieważ im się to podoba. Niewątpliwie osoba sama może umieścić w tatuażu specjalne przesłanie, które będzie zrozumiałe i ważne tylko dla niej samej. Jednak w większości przypadków obraz na ciele jest piękny, oryginalny i modny.

Jeśli mieszkasz w Bielsku-Białej, lub tymczasowo przebywasz w tym mieście i chcesz zrobić sobie fajny tatuaż na ciele, salon tatuażu „VeAn” jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Tatuaż w Bielsku-Białej od zespołu „VeAn” to dowolny styl, dowolna złożoność, dowolny kierunek artystycznego tatuażu. Najnowocześniejszy sprzęt, najwyższej jakości narzędzia i pigmenty, najlepsze warunki dla komfortu i higieny. Chcesz urzeczywistnić wysokiej jakości wizerunek najwyższego poziomu profesjonalizmu? W takim razie musisz do nas przyjść.

Tatuaż w Bielsku-Białej

VeAn — tatuaże najwyższej jakości

Jeśli chcesz otrzymać nie tylko piękny, ale także wysokiej jakości obraz, w tym przypadku musisz odwiedzić salon tatuażu VeAn.Dbamy o jakość pracy każdego mistrza naszego salonu. Aby podnieść swoje umiejętności i kwalifikacji, nasi mistrzowie regularnie odwiedzają festiwale, po czym zachwycają swoich klientów nowymi dziełami najwyższej jakości.

  • Zdrowie każdego klienta jest ważne dla naszego salonu, dlatego ściśle przestrzegamy wszystkich norm sanitarnych i zasad bezpieczeństwa.
  • W pomieszczeniu, w którym wykonywane są sesje tatuażu, regularnie czyszczone i dezynfekowane wszystkie powierzchnie gabinetu.
  • Po każdym kolejnym kliencie mistrz sprząta miejsce pracy, dezynfekuje pulpit, maszynę i narzędzia robocze.
  • Na krzesłach, na których znajduje się klient podczas sesji, mistrz regularnie wymienia jednorazowe prześcieradło ochronne.
  • Podczas sesji mistrz zawsze nosi nową sterylną parę jednorazowych rękawiczek, przestrzegając wszystkich norm higieny.
  • Przed przeniesieniem szkicu na skórę obszar ten jest wstępnie przecierany środkiem dezynfekującym.W salonie tatuażu „VeAn” możesz zrealizować każde swoje pragnienie dotyczące wizerunku na ciele, ponieważ nasi mistrzowie pracują we wszystkich stylach i technikach, w dowolnym kierunku tatuażu artystycznego. Nie możesz zdecydować się na szkic, ale naprawdę chcesz zrobić sobie tatuaż? Nie jest to duży problem, ponieważ w naszym salonie pomogą Ci w doborze szkicu, jego wariacji kolorystycznej, a także dobiorą najbardziej odpowiednie miejsce do jego zastosowania. Możesz także uczestniczyć w tworzeniu nowego szkicu, indywidualnie dla Ciebie. Jesteś zainteresowany? W takim razie pospiesz się do naszego salonu.

Tatuaż w Bielsku-Białej
Tatuaż w Bielsku-Białej

Czy zabieg jest bolesny?

Wielu powstrzymuje fakt, że procedurze nakładania tatuażu mogą towarzyszyć bolesne odczucia.Wykonanie tatuażu jest naprawdę odczuwalną procedurą, ale każda osoba odczuwa ból inaczej. Niektórzy klienci nie odczuwają bólu, a raczej lubią sesję. Wiele osób odczuwa ból, ale jest do zniesienia. Jeśli nie tolerujesz bolesnych wrażeń, nie martw się. W końcu mamy skuteczne leki łagodzące ból. Za ich pomocą proces wykonania tatuażu będzie przebiegał nie tylko jakościowo, ale również całkowicie bezboleśnie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.