Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej - VeAn Poland
m. Bielsko-Biała
Wałowa 27
Дата открытия: 17 września 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Bielsko-Biała

Dmytro Romaniuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vladyslava Markina

Ocena: 4,2 (32)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Avramenko

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Roman Lapin

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Bielsko-Biała

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej

Tatuaż jest bardzo popularną usługą. Co druga osoba woli ozdobić swoje ciało obrazami o różnych tematach.Dziś prawie każdy ma tatuaż lub marzy o jego wypełnieniu. Rysunki na ciele są modne, stylowe i piękne. Ponadto obrazy na ciele skutecznie ukrywają blizny, oparzenia i inne defekty na ciele. Za pomocą tatuażu możesz wyróżnić się spośród otaczających cię ludzi, pokazać wszystkim swój niepowtarzalny styl, swoją wyjątkowość. Jednak pomimo tak szerokiego zapotrzebowania na usługę tatuażu, wielu chce usunąć jakiś obraz ze swojego ciała.

Przyczyny, dla których ludzie chcą usunąć tatuaż:

  • Znudził się rysunek;
  • Radykalna zmiana stylu;
  • Zmieniły się życiowe priorytety, wartości;
  • Niskiej jakości praca mistrza.W każdym razie konieczne jest kompetentne podejście do wyboru usunięcia obrazu. Zapoznaj się ze wszystkimi metodami usuwania tatuażu, wybierz odpowiednią opcję dla siebie, znajdź dobrego doświadczonego mistrza, który świadczy tę usługę.

Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej oferuję salon tatuażu „VeAn”. Laserowe usuwanie tatuaży o dowolnym kolorze, rozmiarze i gęstości. Całkowicie bezbolesna i bezpieczna metoda, która nie uszkadza skóry. Chcesz usunąć nudny tatuaż ze swojego ciała? Zapisz się do nas na sesję i poczuj wysoki poziom profesjonalnych usług.

Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej

Zalety lasera

Istnieje kilka sposobów na pozbycie się nudnego obrazu na ciele.Najłatwiejszą opcją jest pokrycie starego tatuażu nową pracą.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć tatuaż, konieczne jest jedynie usunięcie. Dwie najpopularniejsze metody to remover i laser, z których laser jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą. Remover również usuwa wzór, ale przy najmniejszym błędzie stosowania tego leku istnieje wysokie ryzyko poparzenia.

Sprzęt laserowy jest najbezpieczniejszym sposobem usuwania tatuażu. Ta metoda nie powoduje reakcji alergicznych, nie towarzyszą jej oparzenia ani blizny, wpływa tylko na cząsteczki pigmentu, nie uszkadza skóry. Kolejną zaletą tej metody jest bezbolesność procedury.

Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej
Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej

Jak działa laser?

W naszym salonie tatuaż jest usuwany za pomocą najnowszego sprzętu laserowego, który jest wyposażony w specjalne sterowanie.Specjalista sam wybiera głębokość penetracji lasera w skórze, a także samodzielnie ustawia częstotliwość fal laserowych.

Sprzęt laserowy jest kierowany do obszaru z obrazem, po tym, jak specjalista ustawił częstotliwość i głębokość lasera, wiązka zaczyna przenikać głęboko w skórę. W warstwach skóry wiązka pochłania cząsteczki pigmentu, co powoduje ich zniszczenie. Po zniszczeniu pigment rozkłada się na wiele drobnych cząstek, które następnie wychodzą przez układ limfatyczny.

Ten proces jest całkowicie bezpieczny, ponieważ wiązka wpływa tylko na pigment. Komórki skóry pozostają nienaruszone.

Usuwanie tatuażu w Bielsku-Białej

Wymagana liczba sesji

Trudno powiedzieć, ile sesji usuwania laserowego będzie potrzebnych do całkowitego usunięcia tatuażu, ponieważ każdy klient jest indywidualnym przypadkiem.Zasadniczo wystarczą od dwóch do około ośmiu sesji w miesiącu. Wiele zależy od koloru pigmentu, gęstości jego nałożenia oraz jego jakości. Ważną rolę odgrywa również wiek tatuowania. Najważniejszą rolę odgrywają biologiczne cechy organizmu klienta. To z ich powodu liczba sesji dla każdego jest inna.

Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest twoje zdrowie. Nasz salon dba o zdrowie każdego klienta i stwarza do tego najlepsze warunki. Chcesz skutecznie, bezboleśnie, a co najważniejsze - bezpiecznie usunąć tatuaż? Salon tatuażu „VeAn” jest zawsze do twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.