Usuwanie tatuażu w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
Data otwarcia: 21 września 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (24)
avatar
Częstochowa

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Częstochowie

Dziedzina tatuaży artystycznych stale się rozwija i każdego dnia staje się coraz bardziej popularna.


Powody rysowania obrazów na ciele są różne dla każdej osoby. Dla jednych to sposób na wyróżnienie się, dopełnienie indywidualnego stylu, dla innych tatuaż przypomina o kimś lub o czymś. Niektórzy uważają to za talizman lub po prostu dekorują w ten sposób swoje ciało. Duża różnorodność szkiców i dostępność usług sprawiły, że prawie co druga osoba ma tatuaż. W związku z tym istnieje zapotrzebowanie na usługę usuwania obrazów na ciele. Zmienia się opinia i światopogląd osoby, więc może się zdarzyć, że tatuaż nie będzie już lubiany. Tatuaż wykonany w młodości może nie pasować do nowego wizerunku, pracy lub statusu społecznego. Niestety bywają momenty, kiedy praca mistrza zawodziła, a klient nie otrzymał absolutnie tego, czego chciał. Wszystko to może doprowadzić do decyzji o usunięciu tatuażu.

Jeśli zdecydujesz się pozbyć nudnego rysunku, powinieneś bardzo ostrożnie wybierać mistrza, poznać jego kwalifikacje i doświadczenie, poznać opinie klientów i zapoznać się najpierw. Ważną kwestią jest to, jaką metodę zastosuje specjalista w celu usunięcia pigmentu ze skóry.

Usuwanie tatuaży w Częstochowie najlepiej wykonać w salonie tatuażu VeAn. Wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem zapewnią usługi najwyższej jakości. Warunki zabiegu uwzględniają zachowanie sterylności pomieszczeń, sprzętu i narzędzi, ponieważ zdrowie klienta idzie w parze z wysoką jakością usług. Salon posiada specjalne pomieszczenie do zabiegu z całym niezbędnym sprzętem. Rzemieślnicy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu laserowego. Zapewnia najbardziej efektywny efekt bez uszkadzania skóry.

Usuwanie tatuażu w Częstochowie

Jak działa sprzęt laserowy

Laserową metodę usuwania tatuaży opracowano w ubiegłym wieku.


Wtedy lasery, mimo że usunęły pigment, pozostawiły po sobie oparzenia skóry. Nowoczesny sprzęt jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Promienie laserowe kierują swoje działanie wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie naruszając integralności skóry.

Sprzęt laserowy działa w następujący sposób: 

  • Kreator ustawia długość belki i kieruje ją na obraz; 
  • Wiązka wnika w skórę i niszczy cząsteczki pigmentu; 
  • Zniszczone cząsteczki pigmentu są wydalane przez organizm.Sprzęt ma specjalny system sterowania, za pomocą którego mistrz ustawia długość fali i głębokość jej penetracji. Dzięki temu pigment można usunąć na dowolnej głębokości bez uszkadzania skóry. Usuwanie tatuaży w Częstochowie odbywa się warstwami. Cały obraz można wyświetlić w dwóch do ośmiu sesjach, które są przeprowadzane co miesiąc.

Przed wykonaniem tego rodzaju procedury należy zapoznać się z listą ograniczeń. Nie zaleca się usuwania tatuażu laserem w okresie ciąży i laktacji, przy chorobach onkologicznych takich jak padaczka i cukrzyca, przy uszkodzonej skórze czy łuszczycy, przy predyspozycjach do powstawania blizn koloidalnych, w obecność świeżego oparzenia słonecznego.

Usuwanie tatuażu w Częstochowie
Usuwanie tatuażu w Częstochowie
Usuwanie tatuażu w Częstochowie

Dlaczego vean

Usunięcie tatuażu w Częstochowie w salonie tatuażu VeAn to gwarancja całkowitego usunięcia tatuażu, niezależnie od jego wielkości, koloru, jakości pigmentu i głębokości jego umiejscowienia.


Wystarczy kilka sesji, a obraz zniknie bez szkody dla skóry. Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem. Dlatego bez wątpienia skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn, tutaj możesz oczyścić swoje ciało z niechcianych tatuaży.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.