Usuwanie makijażu stałego w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
Data otwarcia: 21 września 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (24)
avatar
Częstochowa

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu stałego w Częstochowie

Przemysł kosmetyczny oferuje wiele opcji i procedur, aby wyglądać idealnie.


Jest to zrozumiałe, ponieważ każda dziewczyna chce wyglądać pięknie i dobrze utrzymywane w dowolnym czasie iw każdej sytuacji. Makeup pomaga wypełnić obraz, korzystne jest podkreślenie funkcji twarzy, ukrywają małe wady. Ale niestety jego aplikacja wymaga dużo czasu, a procedura ta pojawia się codziennie. Dlatego dziewczęta muszą wstać wcześnie i wydać na godzinę drugi przed lustrem. Ale dla tego jest rozwiązanie - serwis tatuażu. Jest niesamowicie popularny. Taki makijaż nie jest zmywany wodą, a po procedurze będzie wyglądać świeżo nie jeden rok. Istnieją jednak przypadki, gdy wynik tego nie podoba, pigment nie pasował ani nie zmienił cienia z czasem. Potem dziewczyny zwracają się do kreatora, aby go wydostać.

Usuwanie stałego makijażu w Częstochowie jest najlepsze w tatuażu Vean. Skontaktując się z nami możesz być pewny skuteczności wyniku. Co najważniejsze, zdrowie klienta dla nas na pierwszym miejscu.

Usuwanie makijażu stałego w Częstochowie

Korzyści VeAn.

Procedura usuwania makijażu stałego w Częstochowie w salonie tatuażu Veana jest przeprowadzana przy użyciu najnowszego sprzętu laserowego.


Może wykluczyć tatuaż dowolnego koloru, rozmiaru, ograniczeń i z dowolnej głębokości pigmentu. W tej skórze nie stosuje się żadnych szkód. Procedura prowadzona jest przez wykwalifikowanych mistrzów o szerokim doświadczeniu w tym obszarze.

Wybraliśmy taką metodę usuwania pigmentu, ponieważ jest najbardziej skuteczny, a co najważniejsze - bezpieczne. Laser walczy z pigmentem nie tylko cieniem, ale także jakością. Procedura przeprowadza się w specjalnie wyznaczonym pulpicie, który ma wszystko, czego potrzebujesz: sprzęt laserowy, wszystkie niezbędne sprzęt, narzędzia do pracy i materiały, preparaty. W pomieszczeniu są zgodne ze wszystkimi normami sanitarnych i higieny. Czyszczenie, sprzęt i narzędzia są regularnie przechowywane, sprzęt i narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane. Podczas procedury w biurze jest możliwe tylko w Bohothach. Mistrz pracuje w rękawicach jednorazowych, które zastępują po każdym kliencie. Wszystko to robi się zgodne z maksymalną sterylnością, ponieważ rozmawiamy o zdrowiu klientów.

Usuwanie makijażu stałego w Częstochowie
Usuwanie makijażu stałego w Częstochowie

Jak usuwa laser

Usuwanie laserowego makijażu stałego w Częstochowie odbywa się przez tę samą zasadę, co usuwanie tatuażu.


Master ustawia głębokość i długość fali i wysyła do żądanego obszaru. Belka przenika do skóry, wpływa na pigment w taki sposób, że jego cząsteczki są rozpadane. Następnie pozostałe cząstki pochodzą z organizmu. Ponieważ obszar brwi, usta i wiek jest bardzo wrażliwy, Master używa środków znieczulających, aby procedura nie była bolesna.

Aby zakończyć usuwanie pigmentu, konieczne jest wydanie około czterech sesji, jeden na miesiąc. Sesja trwa około 15 minut. W pełni wyjście Tatuaż w jednej sesji nie może być całkowicie, ponieważ pigment znajduje się na różnych głębokościach, a jego usunięcie występuje w warstwie. Po przetworzeniu obszaru skóry z laserem pojawia się na nim skorupa. Nie można go przesuwać, aby nie wywołać wygląd blizn. Znika samodzielnie po trzech lub czterech dniach.

Okres odzyskiwania po procedurze jest równie ważny jak sam proces. Ważne jest, aby dokładnie dbać o przetworzony obszar. Aby uniknąć negatywnych konsekwencji, ekran ochrony przeciwsłonecznej należy nakładać na skórę przed każdym wyjściem zewnętrznym. W ciągu dwóch tygodni nie jest zalecane do odwiedzenia solarii, saun, basenów, napojów alkoholu lub sportu. Ważne jest, aby zrozumieć, że wynik procedury zależy nie tylko na mistrzu, ale także od Ciebie.

Przyjdź do salonu Vean Tattoo, aby przeprowadzić procedurę usuwania makijażu stałego w Częstochowie, a masz gwarancję, aby uzyskać pożądany wynik.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.