Tatuaż w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
Data otwarcia: 21 września 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (24)
avatar
Częstochowa

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Częstochowie

Jak wyróżnić się z tłumu, ożywić nowe kolory, pokazać swój styl?


Najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie sobie tatuażu. Różnorodność opcji w tym obszarze pomoże każdemu wybrać to, czego chce i ożywić: wiele technik i stylów wykonania, wskazówek, kolorów, szkiców tatuaży. Ponadto mistrzowie stale się rozwijają i tworzą wiele nowych rzeczy. Możesz nanieść obraz na dowolną część ciała iw dowolnym rozmiarze. A tatuaż można zrobić w Częstochowie w salonie tatuażu VeAn.

Tatuaż w Częstochowie

Dlaczego VeAn

Usługa tatuażu w Częstochowie jest niezwykle popularna, podobnie jak w innych miastach w Polsce.


Przechodząc do salonu tatuażu VeAn, zrozumiesz, że wybrałeś najlepsze miejsce nawet na etapie przeglądania portfolio mistrzów. Wszystkie prace wykonujemy w nowoczesnych biurach z najnowszym sprzętem. Sam zabieg przeprowadza się przy użyciu wysokiej jakości instrumentów i certyfikowanych pigmentów. Dla komfortu klienta i wygody mistrza w gabinetach ustawiono specjalne krzesła i kanapy. Można je łatwo przekształcić w zależności od potrzeb: w zależności od miejsca, w którym tatuaż ma zostać naniesiony. Wszystkie powierzchnie zabezpieczone są folią. Jest wymieniany po każdym kliencie w celu zachowania czystości i sterylności.

Pomieszczenia są regularnie sprzątane, podczas których sterylizowany jest sprzęt. W celu zachowania sterylności pomieszczeń wstęp do nich jest dozwolony wyłącznie w pokrowcach na buty. Aby klient był pewien czystości instrumentów, mistrz dezynfekuje je w jego obecności. Wszystkie materiały eksploatacyjne są również drukowane w obecności klienta. Majster wszystkie prace wykonuje w jednorazowych rękawiczkach, które wymienia po każdym kliencie lub częściej w razie potrzeby.

Wysoka jakość pracy i zdrowie naszych klientów to nasze główne zadania. Dlatego przestrzegamy wszelkich niezbędnych środków i zasad, a także stale doskonalimy się zawodowo.

Dlaczego VeAn
Dlaczego VeAn

Zabieg tatuażu w Częstochowie

Podczas pierwszej wizyty w salonie tatuażu każdy klient otrzymuje szczegółowe porady we wszystkich interesujących go sprawach.


Może sam wybrać mistrza, obejrzeć jego pracę, osobiście komunikować się i dowiedzieć się o cenach za świadczone usługi. Przy tak dużej ilości gotowych szkiców nie każdy może dokonać wyboru, dlatego tatuażysta pomoże wybrać odpowiednią opcję, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia klienta, a także zdecyduje o kolorystyce i miejscu podanie. Przed zabiegiem kapitan poinformuje Cię o wszystkich ograniczeniach. Następnie przypisywana jest data i godzina.

Sam zabieg wykonania tatuażu może trwać od godziny lub można go podzielić na kilka sesji, w zależności od wielkości i złożoności wykonania. W razie potrzeby mistrz może zastosować znieczulenie. Równie ważnym okresem jest okres gojenia. Kreator szczegółowo poinformuje Cię, jak dbać o leczony obszar, jakich ograniczeń należy przestrzegać. W przypadku dodatkowych pytań kapitan zawsze służy poradą telefoniczną.

Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali tylko wysokiej jakości i bezpieczne usługi!

Salon tatuażu VeAn świadczy usługi tatuażu w Częstochowie, a także usługi tatuażu i piercingu. Tutaj klienci mogą zarówno ozdobić swoje ciała, jak i usunąć niechciane tatuaże lub makijaż permanentny. Cóż, jeśli chcesz stać się częścią świata tatuażu, możesz skorzystać z kursów oferowanych przez naszą sieć i otrzymać potwierdzony dyplom mistrza tatuażu, makijażu permanentnego i piercingu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.