Makijaż permanentny w Częstochowie - VeAn Poland
m. Częstochowa
Aleja tadeusza kościuszki 14
Data otwarcia: 21 września 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Częstochowa

Oleksandr Matsiuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Częstochowa

Maryna Matsiuk

Ocena: 5 (24)
avatar
Częstochowa

Anastasiia Boburchak

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Częstochowie

Popyt na usługi kosmetyczne jest niesamowicie wysoki i stale rośnie.


Z ich pomocą każdy może zadbać o swój wygląd i poprawić go. Wśród szerokiej gamy opcji wyróżnia się taka usługa tworzenia makijażu, jak tatuaż. Jest używany głównie przez płeć piękną. Obszar ten szybko się rozwija, ciągle pojawiają się nowe techniki, opracowywane są pigmenty wyższej jakości, rzemieślnicy podnoszą swoje kwalifikacje. Prawdziwie doświadczeni specjaliści potrafią wykonać tatuaż tak, aby nikt nawet nie wątpił w naturalność leczonego obszaru. Jednocześnie pigmenty zachowują swój odcień przez ponad rok ze względu na ich wysoką jakość.

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż w Częstochowie, skontaktuj się z salonem tatuażu VeAn. Nasi mistrzowie świadczą wyłącznie usługi najwyższej jakości, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Makijaż permanentny w Częstochowie

Zgłosznie na tatuaż w Częstochowie

Specjaliści z salonu tatuażu VeAn zapewniają wyjątkowo wysokiej jakości i bezpieczne usługi.


Wysoko wykwalifikowani mistrzowie i specjalne markowe pigmenty pozwalają na nałożenie tatuażu, który będzie wyglądał świeżo przez ponad rok. Biura wyposażone są w nowoczesny sprzęt. W trakcie pracy wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości instrumenty, które są sterylizowane po każdym kliencie. Wszyscy mistrzowie posiadają odpowiednie potwierdzone dyplomy. Stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczą się od kolegów, zarówno ukraińskich jak i zagranicznych. A ponieważ dziedzina tatuażu stale się rozwija i uzupełnia o nowe techniki i możliwości wykonania, ciągły rozwój jest kluczem do pomyślnego wykonania pracy. 

Odwiedzając nasz salon otrzymasz szczegółowe porady dotyczące procedury wykonywania tatuażu. Mistrz wysłucha wszystkich życzeń i pomysłów, jeśli to konieczne, doradzi, jak zrobić to lepiej. Opowie także o wszystkich niuansach zabiegu i możliwym zastosowaniu znieczulenia. Ponadto tatuażysta poinformuje Cię o ograniczeniach i przeciwwskazaniach. 

Zgłosznie na tatuaż w Częstochowie
Zgłosznie na tatuaż w Częstochowie

Pomieszczenia są regularnie sprzątane, a sterylność zachowana.


Zadaniem mistrza jest nie tylko wykonanie zgrabnego i pięknego tatuażu, ale także podjęcie środków ostrożności w celu zachowania zdrowia klienta. Dlatego podczas pracy specjaliści przestrzegają wszelkich norm higienicznych i sanitarnych. Cały sprzęt jest sterylizowany, narzędzia dezynfekowane. W warsztatach możesz przebywać tylko w ochraniaczach na buty, zasada ta dotyczy zarówno klientów, jak i rzemieślników. 

Specjalista pracuje w jednorazowych rękawiczkach, które zmienia po każdym kliencie. Wszystkie instrumenty są dezynfekowane w obecności klienta, podobnie jak materiały eksploatacyjne. 

Ponieważ tatuowanie w niektórych miejscach jest dość bolesne, mistrz może zasugerować znieczulenie. Wcześniej dowiaduje się o obecności reakcji alergicznych na jego składniki. W arsenale salonu znajdują się wyjątkowo wysokiej jakości leki przeciwbólowe. 

Zadbaliśmy o wszystkie etapy uzyskania usługi tatuażu w Częstochowie, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość i bezpieczeństwo. VeAn to właściwy wybór! 

Oprócz usług tatuażu salon oferuje usługi tatuażu i piercingu. Tutaj możesz usunąć niechciany tatuaż lub makijaż permanentny, kupić materiały eksploatacyjne. A jeśli chcesz nauczyć się sztuki tatuażu, makijażu permanentnego czy piercingu, proponujemy odbycie szkolenia w wybranym zakresie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.