Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim - VeAn Poland
m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
Data otwarcia: 4 lipca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Viktoriia Stryzhak

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Oleksandra Dubyna

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego
w Gorzowie Wielkopolskim

Makijaż permanentny ma wielu fanów, ponieważ jest to niezwykle wygodna usługa dla uroczych kobiet.Dzięki tej usłudze na wiele lat możesz zapomnieć o ciągłym wydawaniu pieniędzy na kosmetyki i wczesnym wstawaniu o świcie. Nie ma już potrzeby ciągłego patrzenia w lustro, aby upewnić się, że makijaż jest w porządku. Ponadto makijaż permanentny nie jest zmywany wodą, co z pewnością jest jego główną zaletą. Pomimo wszelkich zalet niektóre kobiety chcą usunąć makijaż permanentny z twarzy. Przyczyny mogą być bardzo różnorodne, na przykład radykalna zmiana wizerunku, znudzenie odcieniem koloru lub ze względu na negatywne doświadczenie usługi od złego mistrza.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim wykonywane jest w salonie tatuażu „VeAn”, wykwalifikowani rzemieślnicy przy użyciu najnowszego sprzętu laserowego usuwają tatuaż dowolnego koloru, terminu wykonania i głębi. Sprzęt nie tylko łatwo radzi sobie z pigmentem dowolnej jakości, ale jednocześnie nie uszkadza skóry. Procedura jest przeprowadzana w sterylnych warunkach, zgodnie ze wszystkimi normami sanitarnymi, w całkowitym bezpieczeństwie dla Twojego zdrowia.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Salon tatuażu „VeAn” ma wysokie zalecenia dotyczące świadczenia usługi usuwania makijażu permanentnego.Nasz salon ma wiele zalet:

 • Wysoko wykwalifikowani mistrzowie, którzy mają za sobą prestiżowe doświadczenie w pracy;
 • Najnowszy sprzęt laserowy;
 • Pełne bezpieczeństwo dla zdrowia;
 • Wysoka wydajność i jakość pracy;
 • Komfortowe warunki;
 • Przyjemne ceny.Aby usunąć pigment ze skóry, wybraliśmy sprzęt laserowy, ponieważ jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania barwnika ze skóry. Podczas sesji laserowej skóra klienta pozostaje nienaruszona, zabiegowi nie towarzyszą bolesne odczucia, nie powoduje reakcji alergicznych. Ponadto po sesji na skórze nie pozostają oparzenia ani blizny.

 • Zasada działania wiązki laserowej jest następująca.
 • Mistrz nakłada środek znieczulający na usuwany obszar, zastosowanie środków znieczulających jest konieczne, ponieważ okolice powiek, ust i brwi są bardzo wrażliwe.
 • Następnie specjalista kieruje wiązkę laserową na pigment. Wyposażenie sprzętu laserowego pozwala mistrzowi niezależnie wybrać głębokość penetracji wiązki w warstwy skóry, a także wybrać częstotliwość fal.
 • Wiązka działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając zdrowych komórek skóry.
 • Pod wpływem lasera cząsteczki barwnika rozpadają się na małe cząstki.
 • Zniszczony pigment jest wydalany przez układ limfatyczny.
Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim
Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim

Liczba sesji

Tworząc makijaż permanentny, mistrz nakłada pigment na kilka warstw, aby uzyskać bogatszy i trwalszy kolor.Dlatego nie będzie możliwe całkowite usunięcie makijażu permanentnego po pierwszej procedurze. Sprzęt laserowy usuwa pigment stopniowo warstwa po warstwie, całkowite usunięcie pigmentu jest możliwe po trzech do czterech sesjach. Procedura jest wykonywana tylko raz w miesiącu, częstsza liczba sesji może uszkodzić skórę. Już po pierwszym usunięciu pigment stanie się znacznie jaśniejszy, ale z powodu procesów biologicznych w ciele klienta może ponownie ciemnieć. Jeśli zauważysz ciemnienie pigmentu po zabiegu, jest to normalne zjawisko, nie wpadaj w panikę. Kolejne sesje usuwania laserowego usuwają pigment bez śladu, na zawsze pozbędziesz się nudnego makijażu permanentnego.

Po sesji w miejscach byłego makijażu permanentnego tworzy się skorupa, nie wolno jej odrywać samodzielnie, ponieważ pozostaną blizny. Po pewnym czasie sama skorupa odpadnie. Po zabiegu usuwania makijażu permanentnego ważne jest przestrzeganie zaleceń mistrza i regularne dbanie o leczony obszar, ponieważ od tego zależy również jakość pracy mistrza i twój wygląd.

Usuwanie makijażu permanentnego w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.