Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim - VeAn Poland
m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mariia Chenchyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Viktoriia Stryzhak

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Oleksandra Dubyna

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Rysunki ciała są popularne od setek lat.Z biegiem czasu sfera tatuaży zmieniała się, rozwijała, powstawały pigmenty, opracowywane były metody ich nakładania, nowe style, techniki i kierunki. Dziś usługi tatuażu osiągnęły najwyższy poziom, sesje rysowania ciała wykonywane są najnowszym sprzętem, przy użyciu wysokiej jakości pigmentów, w sterylnych warunkach, przy użyciu środków przeciwbólowych. Oprócz metod tworzenia obrazów na ciele pojawiły się również skuteczne i bezpieczne metody ich usuwania.

Usuwanie tatuażu polega na usuwaniu pigmentów z warstw skóry. Istnieje wiele różnych metod usuwania tatuaży, ale nie wszystkie z nich są skuteczne, a co najważniejsze, bezpieczne. Jeśli mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim lub jesteś jego gościem i chcesz pozbyć się tatuażu, zdecydowanie powinieneś skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”.

Usuwanie tatuaży w Gorzowie Wielkopolskim od „VeAn” to wysokiej jakości, skuteczne i bezpieczne usuwanie tatuaży w dowolnym kolorze, rozmiarze i terminie wykonania. Salon tatuażu „VeAn” wykorzystuje najnowszy wysokowydajny sprzęt do usuwania pigmentu, który jest absolutnie bezbolesny w radzeniu sobie z każdym obrazem bez uszkodzenia skóry. Do usuwania pigmentów ze skóry salon wykorzystuje sprzęt laserowy – jest to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób usunięcia tatuażu.

Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Jak działa sprzęt laserowy

Mistrz kieruje wiązkę na usuwany obraz, sprzęt laserowy jest wyposażony w specjalne sterowanie, dzięki czemu sam mistrz może wybrać częstotliwość fal i głębokość penetracji wiązki laserowej.Wiązka otacza cząsteczki pigmentu, wchodząc z nimi w reakcję, kruszy pigment na najmniejsze cząstki. Następnie pigment wychodzi na zewnątrz przez układ limfatyczny. Jest to absolutnie bezpieczna procedura, której nie towarzyszy ból, nie powoduje reakcji alergicznych, nie pozostawia oparzeń ani blizn.

Laser usuwa pigment stopniowo, warstwę po warstwie. Dlatego pełne usunięcie tatuażu będzie wymagało kilku miesięcznych sesji. Całkowite usunięcie pigmentu odbywa się od trzech do ośmiu procedur, wszystko zależy od jakości usuwanego pigmentu, rodzaju i struktury skóry klienta, głębokości i gęstości pigmentu, a także koloru barwnika. Inną ważną rolę odgrywają indywidualne cechy biologiczne organizmu klienta, dzięki którym pigment może z czasem ciemnieć. Jest to całkowicie normalna reakcja organizmu, po kilku powtarzających się sesjach laserowych pigment całkowicie zniknie ze skóry.

Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim
Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim

Gabinet zabiegowy

Procedura usuwania tatuażu jest wykonywana w sterylnie czystym gabinecie.Mistrz wykonuje pracę wyłącznie w rękawiczkach jednorazowych, z zachowaniem wszystkich norm higieny i warunków sanitarnych. Fotel, kanapa, na której znajduje się klient podczas zabiegu, pokryty jest ochronną folią jednorazowego użytku. Wymiana folii na nową odbywa się po każdym kliencie. Mistrz i klient w gabinecie są w jednorazowych pokrowcach na buty, aby nie zakłócać sterylności pomieszczenia.

W gabinecie regularnie wykonywane są sprzątanie sanitarne. Przeprowadzana jest również sterylizacja sprzętu roboczego i narzędzi. Ponadto sprzęt roboczy regularnie przechodzi niezbędne kontrole i aktualizacje.

Szukasz gdzie wykonać usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim? Skontaktuj się z salonem tatuażu „VeAn”, wykwalifikowani specjaliści usuwają tatuaż o dowolnej złożoności, rozmiarze i przedawnieniu za pomocą najnowszego skutecznego sprzętu laserowego. Sprzęt nie tylko radzi sobie z dowolnym wizerunkiem, ale także nie uszkadza skóry. Dbamy o naszych klientów, dlatego wybraliśmy do tego zabiegu nie tylko skuteczną, ale również bezpieczną metodę usuwania pigmentu.

Usuwanie tatuażu w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.