Makijaż permanentny w Gorzowie Wielkopolskim - VeAn Poland
m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
Data otwarcia: 4 lipca 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Viktoriia Stryzhak

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Oleksandra Dubyna

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny
w Gorzowie Wielkopolskim

Z pewnością wiele dziewcząt i kobiet ma dość wstawania od samego rana, aby mieć czas na przygotowania do nowego dnia.Poranne przygotowania z reguły zajmują bardzo dużo czasu, z których większą część zajmuje makijaż. Stworzenie idealnego odcienia twarzy, pięknych symetrycznych brwi, idealnie równych kresek, idealnych ust za pomocą ołówka i szminki — wszystko to zabiera przedstawicielką pięknej połowy nie tylko dużo czasu, ale także wiele wysiłku, ponieważ nie zawsze wszystko udaję się za pierwszym razem.

Salon tatuażu „VeAn” oferuje miłym dziewczynom i kobietom zapomnienie o tych wszystkich niedogodnościach oraz wykonanie usługi makijażu permanentnego w pięknym mieście Gorzów Wielkopolski. Makijaż permanentny pozwala kobietom wyglądać pięknie i zadbanie o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach atmosferycznych, ponieważ nie rozmazuje się ani nie zmywa wodą. Dzięki tej usłudze możesz spędzić trochę dłużej w łóżku, a kiedy wstaniesz, po prostu ubierz się i poprawisz włosy, a Twój wygląd będzie gotowy. Ponadto nie ma już potrzeby ciągłego wydawania pieniędzy na drogie kosmetyki, które ciągle się kończą, a czasem w najbardziej nieodpowiednim momencie. Po wykonaniu makijażu permanentnego na długie lata zapomnisz o tych wszystkich problemach z kosmetykami i będziesz cieszyć się swoim idealnym wyglądem.

Makijaż permanentny w Gorzowie Wielkopolskim

Profesjonalne usługi makijażu permanentnego

Tatuowanie w Gorzowie Wielkopolskim, w salonie „VeAn” to wysokiej jakości i bezpieczna uroda na długie lata w atrakcyjnej cenie.Specjaliści salonu stworzą dla Ciebie idealny makijaż, na podstawie Twoich życzeń. Nasi mistrzowie mają prestiżowe doświadczenie w dziedzinie makijażu permanentnego i są wysoko wykwalifikowani. Wielu mistrzów ma wykształcenie medyczne, więc możesz być spokojny o jakość pracy i swoje zdrowie. Wszyscy mistrzowie są odpowiedzialni, ściśle przestrzegają norm sanitarnych i zasad higieny pracy. Praca jest wykonywana jakościowo, z szacunkiem dla klienta, wkładając w ten proces kawałek swojej duszy. Wynik naszego tatuażu z pewnością Cię zadowoli.

Swoje doświadczenie, kwalifikacje, wiedzę i umiejętności, mistrzowie naszego salonu nabyli, ucząc się od najlepszych specjalistów w dziedzinie makijażu permanentnego. Jednocześnie mistrzowie zdobyli swoje doświadczenie nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Bardzo ważne jest, aby nie poprzestać na tym i stale rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Rozumiemy to, dlatego regularnie mistrzowie salonu tatuażu „VeAn” uczestniczą w specjalnych warsztatach i festiwalach, doskonaląc się w dziedzinie makijażu permanentnego i oferując klientom nowe produkty o wysokiej jakości.

Przychodząc do salonu „VeAn” masz prawo do konsultacji. Doradztwo odbywa się w indywidualnym formacie z mistrzem, z pełnym dostarczeniem wszystkich interesujących Cię informacji dotyczących makijażu permanentnego, całkowicie za darmo. Mistrz wysłucha wszystkich twoich życzeń, zbada typ i odcień skóry, w razie potrzeby dokona korekt dotyczących przyszłego makijażu permanentnego. Specjalista wraz z Tobą wybierze idealny dla Ciebie ton pigmentu, kształt warg, brwi lub kresek. Mistrz zaczyna pracę tylko za Twoją zgodą. Ponadto specjalista zapoznaje Cię ze wszystkimi istniejącymi ograniczeniami dotyczącymi procedury makijażu permanentnego i preparatów znieczulających, udzieli szeregu niezbędnych zaleceń dotyczących pielęgnacji makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny w Gorzowie Wielkopolskim
Makijaż permanentny w Gorzowie Wielkopolskim

Bezpieczeństwo i bolesność zabiegu

Procedura jest wykonywana w sterylnie czystym gabinecie ze ścisłym przestrzeganiem warunków sanitarnych i higienicznych.Mistrz wykonuje procedurę w jednorazowych rękawiczkach, starannie wysterylizowanym instrumentem. Narzędzia jednorazowe są rozpakowywane przez mistrza i sterylizowane na oczach klienta.

Ponieważ skóra w okolicy brwi, powiek i ust jest bardzo wrażliwa, makijaż permanentny wykonuje się tylko przy zastosowaniu środków znieczulających. Wysokiej jakości preparaty znieczulające skutecznie usuwają ból, a zabieg jest komfortowy i prawie niewyczuwalny.

Makijaż permanentny w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.