Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim - VeAn Poland
m. Gorzów Wielkopolski
Sikorskiego 34
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Veronika Vlasova

Ocena: 5 (24)
avatar
Gorzów Wielkopolski Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Mariia Chenchyk

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Viktoriia Stryzhak

Ocena: 5 (20)
avatar
Gorzów Wielkopolski

Oleksandra Dubyna

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim

Tradycja nakładania różnych wizerunków na ciało pojawiła się w najdawniejszych czasach, wtedy każdy rysunek miał swoje własne specjalne przesłanie.W tamtych czasach najczęstszymi tatuażami były różne ozdoby, wizerunki ptaków i zwierząt. Z reguły ozdoby służyły jako amulety, a rysunki ptaków i zwierząt przekazywały właścicielowi swoje mocne strony. Ponadto wielu przedstawicieli świata zwierząt było totemami, ludzie czcili ich i uwielbiali.

Wcześniej nie wszyscy mogli ozdobić swoje ciało w podobny sposób. Dziś każdy może wypełnić tatuaż, wystarczy odwiedzić salon tatuażu. Obrazy ciała są szeroko poszukiwane zarówno u silnej połowy, jak i wśród kobiet. Tatuaże są szczególnie popularne wśród młodych ludzi, ponieważ to świetny sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie swojego stylu i zademonstrowanie swojej wyjątkowości.

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim cieszy się ogromną popularnością. Ktoś umieszcza obraz na swoim ciele na pamiątkę ważnego wydarzenia, osoby lub ukochanego zwierzaka. Dla niektórych obraz może odgrywać rolę talizmanu, który przyciąga szczęście lub amulet. Jednak w większości przypadków osoba po prostu lubi ozdabiać swoje ciało rysunkami. Aby uzyskać wysokiej jakości i niepowtarzalny wizerunek na swoim ciele, mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego odwiedzają salon tatuażu „VeAn”.

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim

Tatuaż od „VeAn” – najwyższa
jakość profesjonalizmu

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim od „VeAn” to wyjątkowy, efektowny, jaskrawy, wysokiej jakości obraz, od najlepszych artystów z dziedziny tatuażu artystycznego.W naszym salonie wykonasz obraz w dowolnym preferowanym stylu i kierunku, w dowolnej technice, o różnym stopniu złożoności i skali. Tatuaż jest nakładany przy użyciu najnowszego sprzętu, przy użyciu wysokiej jakości pigmentów i narzędzi. Mistrzowie kochają swój zawód, więc zaczynają pracę z odpowiedzialnością i szacunkiem dla każdego klienta.

Nasz salon sprawdził się na wysokim poziomie w świadczeniu usług tatuażu artystycznego. Po przybyciu do salonu tatuażu „VeAn” otrzymasz szczegółową konsultację, podczas której zapoznasz się z mistrzem, jego pracami, cennikiem jego usług. Mistrz odpowie na wszystkie pytania, które Cię interesują na ten temat, opisze front nadchodzących prac nad Twoim tatuażem.

Możesz przyjść do nas z gotowym szkicem, wybrać obraz z portfolio specjalisty lub wraz z kreatorem stworzyć nowy indywidualny obraz specjalnie dla ciebie. Jeśli chcesz, mistrz może również powiedzieć, gdzie i jak najlepiej wypełnić rysunek, aby wyglądał bardziej spektakularnie. Wybierze odpowiedni dla Ciebie schemat kolorów obrazu, w razie potrzeby dokona korekt projektu tatuażu po uprzednim skonsultowaniu się z Tobą.

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim
Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wybierając salon tatuażu, najlepiej skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”, salon ten gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.W salonie do procedury naniesienia wzoru na ciele przeznaczono specjalne pomieszczenie, w którym znajduje się cały sprzęt, materiały, narzędzia i preparaty niezbędne do pracy. W tym pomieszczeniu regularnie sprzątane są urządzenia i narzędzia do dezynfekcji. Mistrz, a także klient, w gabinecie jest w jednorazowych pokrowcach na buty. Mistrz w trakcie procesu pracy jest zawsze w rękawiczkach, ich wymiana odbywa się po każdym kliencie. Jednorazowy instrument jest rozpakowywany i dezynfekowany na oczach klienta.

Rozumiemy, że nie tylko jakość pracy, ale także warunki bezpieczeństwa muszą być na najwyższym poziomie. Z szacunkiem traktujemy każdego klienta i gościa, dlatego ściśle przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa, norm sanitarnych i higienicznych. Czy chcesz wykonać tatuaż, nie martwiąc się o swoje zdrowie? W takim razie zdecydowanie powinieneś skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”.

Tatuaż w Gorzowie Wielkopolskim
Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.