Usuwanie tatu w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valerii Zemtsov

Ocena: 4,6 (54)
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Anton Khramov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatu w Katowicach

Sfera tatuażu nabywa coraz więcej fanów każdego dnia.


Wiele osób chce zmienić swoje ciało za pomocą ładnego obrazku na ciele, ale wraz z nimi są również ludzie, którzy chcą usunąć tatuaże z ciała. Powody, przez które ktoś chce usunąć rysunek ze swojego ciała, mogą być bardzo różne: osoba jest zmęczona obrazem, może być także radykalna zmiana obrazu, zmiana poglądu na życie i wiele zmieniających się rzeczy, albo też praca stylisty tatuażu nie spełniła oczekiwań i tak dalej. Niezależnie od przyczyny, ważne jest, aby wybrać doświadczonego i dobrego specjalistę od usuwania pigmentów. Ważne jest, aby zapoznać się ze stylistą za parę dni do wizyty, dowiedzieć się jakie są opinie i nim, dowiedzieć się, jakiej metody używa stylista do usuwania pigmentu ze skóry.

Usuwanie tatuaży w Katowicach najlepiej wykonać w salonie tatuażu VeAn. Jest to salon z wykwalifikowanymi specjalistami, każdy stylista ma duże doświadczenie zawodowe i stałą bazę klientów. Sterylna czystość jest zawsze przestrzegana w gabinecie, ponieważ nie tylko jakość pracy, ale także zdrowie klientów powinny być przede wszystkim dla pracownika i na najwyższym poziomie. Specjalny pokój z całym niezbędnym sprzętem przeznaczony jest do usuwania tatuaży w naszym salonie. Najnowszy sprzęt laserowy jest używany do usuwania pigmentu, ponieważ щт osiąga skuteczny wynik i pełne bezpieczeństwo dla skóry i zdrowia klienta.

Usuwanie tatu w Katowicach

Cechy sprzętu laserowego

Metodę laserowego usuwania tatuaży wprowadzono po raz pierwszy w XX wieku.


Początkowo do usuwania pigmentu stosowano laser CO2, ale technika ta szybko zmieniła się na nową, ponieważ później na skórze pojawiały się oparzenia termiczne. Z biegiem czasu technologia ewoluowała, i już dziś usuwanie tatuaży odbywa się za pomocą nowych systemów laserowych, które są całkowicie bezpieczne dla skóry. Promieniowanie laserowe działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie wpływając jednocześnie na integralność skóry.

Zasada działania lasera: 

 • Promień lasera jest skierowany na rysunek i przechodzi głęboko w skórę; 
 • Promień absorbuje cząsteczki pigmentu i prowadzi do ich zniszczenia; 
 • Zniszczone cząsteczki pigmentu wychodzą na zewnątrz za pomocą układu limfatycznego organizmuSprzęt laserowy ma specjalną kontrolę systemu działania, z jego pomocą stylista samodzielnie reguluje długość fali i głębokość ich penetracji. Taki sprzęt pozwala usunąć pigment na dowolnej głębokości bez uszkadzania zdrowych komórek skóry. Usuwanie tatuażu odbywa się warstwami, czas trwania jednej sesji usuwania tatuowania wynosi od dwudziestu do sześćdziesięciu minut, w zależności od wielkości rysunku. Żeby całkiem usunąć tatuaż ze skóry będą potrzebne od dwóch do ośmiu sesji, raz na miesiąc bez przerw.

Usuwanie tatu w Katowicach
Usuwanie tatu w Katowicach

Ograniczenia dotyczące procedury

Jak każda procedura, usuwanie tatuaży ma wiele ograniczeń, z powodu których specjaliści Nie polecają robić usuwanie tatuaży.

Ograniczenia te obejmują: 

 • Okres ciąży; 
 • Choroby onkologiczne; 
 • Predyspozycje do blizn koloidalnych; 
 • Uszkodzona skóra; 
 • Łuszczyca 
 • Choroby padaczkowe; 
 • Cukrzyca; 
 • Świeżo opalona skóra.Korzystanie ze sprzętu laserowego podczas stosowania środków fotouczulających również nie jest zalecane, ponieważ zwiększają one wrażliwość skóry na promieniowanie ultrafioletowe i promieniowanie optyczne.

Dlaczego musiś zgłosić się do "VeAn"?

Usuwanie tatuaży w Katowicach, w salonie tatuażu VeAn, gwarantuje usunięcie rysunków o dowolnej wielkości, dowolnej kolorystyce, różnych technikach, niezależnie od głębokości pigmentu i jego jakości.


W zaledwie kilku procedurach pozbędziesz się tatuażu, który cię już się nie podoba, a Twoja skóra pozostanie zdrową i bez najmniejszych uszkodzeń. Procedura jest wykonywana przez wykwalifikowanych stylistów z odpowiednim doświadczeniem w tej branży. Otrzymasz wszystkie niezbędne zalecenia dotyczące opieki nad leczonym obszarem i zapoznasz się z szeregiem ograniczeń po zabiegu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.