Makijaż permanentny w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valerii Zemtsov

Ocena: 4,6 (54)
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Anton Khramov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Katowicach

Usługa makijażu permanentnego jest bardzo popularna wśród przedstawicielek pięknej połowy ludności już od wielu lat, ale mimo to popularność tej usługi nadal szybko rośnie.


Z czasem pojawiają się nowe trendy i technologie, w dziedzinie tatuażu na twarzy pojawiło się także wiele nowych produktów. Teraz istnieją nowe, wysokiej jakości pigmenty, techniki nakładania pigmentów, umiejętności specjalistów osiągają najwyższy poziom. Doświadczony, wykwalifikowany specjalista może wykonać makijaż permanentny w taki sposób, dzięki czemu brwi lub usta będą bardzo piękne i będzie cieżko odróżnić ich od naturalnych. Jakość nowoczesnych pigmentów pozwoli zachować kolory i wygląd makijażu permanentnego na długie lata.

Jeśli chcesz wykonać wysokiej jakości, piękny i dokładny makijaż permanentny w Katowicach, koniecznie odwiedź salon tatuażu VeAn. Po zapoznaniu się z zespołem stylistów i po przeglądzie ich portfolio prac zdasz sobie sprawę, że wybrałeś odpowiednie miejsce na usługę makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny w Katowicachl

Najwyższa jakość od stylistów VeAn

Tatuowanie w Katowicach w salonie tatuażu VeAn gwarantuje Ci wysoką jakość i bezpieczne piękno przez długie lata.


Doświadczeni, wykwalifikowani mistrzowie stworzą dla Ciebie niezrównany makijaż, który przez wiele lat zachwyci Cię swoją jakością i bogatym kolorem. Kwalifikacje naszych mistrzów i ich doświadczenie w tej dziedzinie nie mają żadnych wątpliwości. Najnowszy sprzęt, markowe pigmenty, najwyższej jakości narzędzia i doświadczeni profesjonaliści - wszystko to pozwala stworzyć tatuaż o najwyższej jakości.

Mistrzowie salonu VeAn zdobyli wiedzę i umiejętności, studiując z wiodącymi ekspertami w branży tatuażu w naszym kraju, a także za granicą. Doświadczenie i wiedza, które otrzymali od najlepszych specjalistów, pozwalają tworzyć własne prace wysokiej jakości. Ważną kwestią jest to, że nasi mistrzowie nigdy nie pozostają długo na tym samym poziomie wiedzy, a regularnie podnoszą swoje umiejętności i wiedzę. Rozwój jest jednym z głównych punktów w zawodzie stylisty tatuażu i makijażu permanentnego. Mistrzowie naszego salonu dają sobie sprawę z tego i dlatego stale się rozwijając, nadal zachwycają swoich klientów nowymi pracami najwyższej jakości.

Przychodząc do nas, pierwszą rzeczą, która na Ciebie czeka, są bezpłatne, szczegółowe konsultacje ze specjalistą. Stylista wysłucha wszystkie życzenia dotyczące usługi makijażu permanentnego, w razie potrzeby dokona poprawek, opisze całość dalszej pracy, opowie o wszystkich ograniczeniach dotyczących samej procedury, a także przygotowania do znieczulenia. Ponadto specjalista wydaje szereg zaleceń, których należy przestrzegać przed i po tatuowaniu.

Najwyższa jakość od stylistów VeAn
Najwyższa jakość od stylistów VeAn

Pełna gwarancja bezpieczństwa dla zdrowia klienta

Makijaż permanentny w Katowicach w naszym salonie odbywa się w specjalnie wyznaczonym sterylnym pomieszczeniu, z wszelkim niezbędnym sprzętem roboczym, wszystkimi narzędziami, materiałami i preparatami.


Salon rygorystycznie przestrzega wszystkich norm sanitarnych, zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pracy. Dla każdego stylisty zdrowie klienta jest przede wszystkim.

W biurze regularnie przeprowadzane są sprzątanie z dokładną sterylizacją całego sprzętu, wszystkie instrumenty są dezynfekowane i wkładane do autoklawu. W gabinecie stylista i klient mogą znajdować się wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty. Stylista wykonuje pracę w jednorazowych rękawiczkach, które wymieniane są po każdym kliencie. Jednorazowe narzędzia pracy i materiały są otwierane przez stylistę wyjątkowo przed klientem i dokładnie dezynfekowane.

Ponieważ tatuaż jest dość odczuwaną procedurą, stosujemy skuteczne, wysokiej jakości leki znieczulające, aby zminimalizować ból. Wcześniej dowiadujemy się od klienta o jakichkolwiek reakcji alergicznych na składniki leku.

„VeAn” dba nie tylko o jakość pracy, ale także o zdrowie i komfort każdego klienta i gościa. Jeśli chcesz sprawdzić na sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie - zapraszamy do naszego salonu tatuażu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.