Usuwanie tatuażu w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
Data otwarcia: 20 grudnia 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Emanuela Sutyla

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Oleksandr Lehotai

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Volodymyr Myronov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Oleksandr Popov

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Katowicach

Makijaż permanentny to niezwykle popularna usługa kosmetyczna, która jest bardzo pożądana wśród młodych dziewczyn i starszych kobiet.


Każda kobieta, niezależnie od wieku, zawsze chce wyglądać zadbaną i piękną. Makijaż permanentny to właśnie usługa, która im w tym pomaga. Dzięki temu nie musisz już wstawać rano, poświęcać czas i wysiłek na tworzenie idealnego makijażu. Możesz się po prostu obudzić, zaczesać włosy, i jesteś gotową iść do pracy lub na spacer.

Ta usługa jest ważna dla wielu kobiet, jest po prostu ratowniczą usługą dla niektórych. Ale wraz z tymi, którzy wolą korzystać z usług tatuażysty, jest wiele osób, którzy chcą usunąć tatuaż z twarzy. Dla tych, kto żyje Katowicach, najlepszym miejscem do usuwania tatuaży jest Salon Tatuażu VeAn.

Usuwanie tatuażu w Katowicach

Wydajność i bezpieczeństwo od VeAn

Usuwanie tatuaży w Katowicach w salonie VeAn odbywa się przy użyciu najnowszego sprzętu laserowego, który z łatwością poradzi sobie z tatuowaniem o dowolnej wielkości, kolorze, technice i głębokości.


Wybrana przez nas metoda nie powoduje uszkodzeń na skórze i jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Sesję usuwania tatuowania przeprowadza wykwalifikowany rzemieślnik z odpowiednim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie. Specjalista szanuje klienta i również swój zawód, dlatego praca jest zawsze wykonywana na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Istnieje znaczna liczba metod usuwania pigmentu ze skóry, ale nie wszystkie z nich są skuteczne i, co najważniejsze, bezpieczne. Salon „VeAn” do usuwania tatuaży w Katowicach wybrał najbezpieczniejszą metodę, która skutecznie radzi sobie z pigmentem dowolnej jakości i marki. Gabinet, w którym przeprowadzane są sesje usuwania tatuowania, jest wyposażony w najnowszy sprzęt laserowy. Gabinet ma również wszystko, co potrzebne do pracy, wszystkie narzędzi, sprzęt, leki i materiały. Salon spełnia wszystkie normy sanitarne i zasady bezpieczeństwa.

Gabinet regularnie poddawany jest sprzątaniu i sterylizacji całego sprzętu i wyposażenia. Przebywanie w biurze jest możliwe tylko w jednorazowych pokrowcach na buty, w których powinien znajdować się zarówno stylista, jak i klient. Praca stylisty jest zawsze wykonywana wyłącznie w rękawicach jednorazowych, które stylista wymienia po każdym kliencie.

Usuwanie tatuażu w Katowicach
Usuwanie tatuażu w Katowicach

Zalety metody laserowej

Zasada działania w tym przypadku jest prawie taka sama jak w przypadku usuwania zwykłych tatuaży.


Stylista kieruje promień lasera na pożądany obszar, dostosowuje jego głębokość i częstotliwość fal. Promień pokrywa cząsteczki pigmentu barwiącego i niszczy je na drobne ziarna. Ponadto zniszczone cząsteczki pigmentu są usuwane przez układ limfatyczny organizmu. Różnica w procedurach polega na tym, że do usunięcia makijażu permanentnego stosuje się specjalne środki znieczulające. Chodzi o to, że obszar warg, powiek i brwi jest dość wrażliwy i bez środków znieczulających sesja usuwania pigmentu może być bardzo bolesna.

Jedna sesja trwa około piętnastu minut, ale żeby całkowicie usunąć tatuaż wymagane jest około czterech sesji raz na miesiąc bez dłuższych przerw. Całkowite usunięcie pigmentu ze skóry podczas jednej procedury jest niemożliwe. Laser stopniowo usuwa pigment z każdej kolejnej warstwy skóry, ponieważ podczas nakładania tatuażu stylista nakłada kilka warstw pigmentu, aby osiągnąć intensywny nasycony kolor. Dlatego zabiegi laserowe należy wykonać kilka, aż do całkowitego usunięcia pigmentu ze wszystkich warstw skóry.

Usuwanie tatuażu w Katowicach
Usuwanie tatuażu w Katowicach
Usuwanie tatuażu w Katowicach

Okres rehabilitacji

Okres rehabilitacji po pełnym wykorzystaniu pigmentu trwa dwa tygodnie.


Po sesji usuwania tatuażu na leczonym obszarze pojawia się skorupa. Nie wolno samemu odklejać skórki, ponieważ na tym miejscu mogą tworzyć się blizny. Po trzech do czterech dniach skorupa sama odpadnie. Aby nie było żadnych konsekwencji, przed każdym wyjściem na ulicę na leczoną skórę należy nałożyć preparaty przeciwsłoneczne.

Przez cały okres rehabilitacji nie wolno pić alkoholu, odwiedzać solariów, basenów, saun i innych zbiorników wodnych. Warto też odpocząć od zajęć sportowych.

Pamiętaj, że jakość procedury zależy nie tylko od stylisty, ale także od ciebie.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.