Tatuaż w Katowicach - VeAn Poland
m. Katowice
Andrzeja 21
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Katowice Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Valerii Zemtsov

Ocena: 4,6 (54)
avatar
Katowice

Inna Svyshch

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Danyil Honchar

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Mariia Savchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Anton Khramov

Ocena: 5 (20)
avatar
Katowice

Alina Martsynkevich

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Katowicach

Dziś sztuka tatuażu jest najpopularniejszą usługą modyfikacji ciała.


Obrazki na ciele pozwalają podkreślić własny styl, wyróżnić się wśród ludzi wokół ciebie, wyjść z ogólnie przyjętych ram standardu. Sfera tatuaże na ciele zawiera niesamowitą liczbę rysunków przykładowych, na każdy gust i w każdym kolorze. Nie patrząc na już istniejącą rozmaitość w danej branży, tatuatorzy nadal tworzą nowe unikalne i piękne rysunki.

Można ozdobić pięknym, oryginalnym obrazem absolutnie każdą część ciała. Dość często zdarza się, że po spełnieniu marzenia i po wykonaniu pierwszego tatuażu osoba nie jest już w stanie się zatrzymać i ozdobić i ma chęć do wytatuowani nowych obrazów na skórze. Niektóre są zszokowane takimi ludźmi; a niektóre na odwrót, wspierają to lubią w ten sposób dekorować swoje ciała. W końcu mamy tylko jedno życie, więc dlaczego nie zrobić go tak jasnym i kolorowym, jak to możliwe, za pomocą różnego rodzaju tatuażu?

Tatuaż w Katowicach korzysta się dużą popularnością, a najlepszym miejscem do spełnienia tego jest salon tatuażu «VeAn».

Tatuaż w Katowicach

Jakościowy i bezpieczny tatuaż? Tylko "VeAn"!

Tatuaż w Katowicach, w salonie tatuażu VeAn - to znaczy wysoko wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści pracujące we wszystkich stylach, kierunkach i technikach tatuażu.


Tutaj możesz wykonać tatuaż o dowolnej złożoności i rozmiaru, w dowolnej opcji kolorystycznej. Po przejrzeniu portfolio stylistów zrozumiesz, że dokonałeś właściwego wyboru salonu. Procedura przeniesienia zdjęcia na skórę klienta odbywa się przy użyciu najnowszego sprzętu, wysokiej jakości narzędzi i markowych pigmentów. W przypadku niskiego progu bólu w arsenale stylisty istnieją szybko działające leki znieczulające. Staramy się robić wszystko niezbędne aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort.

Gabinet, w którym procedura tatuowania jest wykonywana, wyposażony jest w specjalne krzesła i kanapy. W razie potrzeby można je łatwo przekształcić w dowolne wygodne położenie. Te krzesła i kanapy znacznie ułatwiają pracę stylista w trudno dostępnych częściach ciała, i przy tym komfort klienta pozostaje niezmieniony. Po zakończeniu procedury tatuowania, z krzesła ściąga się folię jednorazowego użytku i nakłada się nowa, takie manipulację przeprowadzone są po każdym kliencie.

Tatuaż w Katowicach
Tatuaż w Katowicach

Warunki sterunki sterylizacji

Dla nas najważniejsze jest nie tylko jakość pracy, ale także zdrowie każdego klienta i gościa.

Dlatego jesteśmy bardzo rygorystyczne w kwestii warunków sanitarnych i higienicznych: 

  • W biurze regularnie przeprowadzane są higieniczne sprzątanie ze sterylizacją całego sprzętu 
  • Dezynfekcja narzędzia roboczego jest przeprowadzana przez stylistę przed klientem; 
  • Wszystkie narzędzia i materiały jednorazowego użytku, stylista otwiera i dezynfekuje wyłącznie przed każdym klientem; 
  • Praca odbywa się w rękawiczkach jednorazowych, których wymiana jest również przeprowadzana po każdym kliencie; 
  • Aby nie naruszać sterylnych warunków w biurze, stylista i klient wchodzą tam wyłącznie w jednorazowych pokrowcach na buty.Zdrowie klienta, a także wysoka jakość tatuaży, to gwarancja naszego profesjonalizmu. Przestrzegamy wszystkich niezbędnych zasad i norm w celu dalszego podnoszenia poziomu profesjonalizmu.

Konsultacje "VeAn"

Ponieważ dziedzina tatuażu jest ma w sobie ogromną liczbę rysunków i obrazów, nie każdy może od razu wybrać odpowiedni tatuaż.


Pod czas wizyty do naszego salonu każdy odwiedzający otrzyma wiele szczegółowych porad od stylisty tatuażu. Klient może nie tylko zapoznać się z artystą tatuażu, ale także przejrzeć jego portfolio prac i cennik usług mistrza.

Jeśli klient nie może podjąć decyzję dotyczącą rysunku, specjalista salonu VeAn pomoże nie tylko wybrać odpowiedni obrazek, ale także wybrać najbardziej odpowiednie dostosowane kolory i miejsce do realizacji obrazku.

Ponadto stylista opowie klientowi o wszystkich ograniczeniach dotyczących znieczulenia i procedury oraz przedstawi szereg zaleceń dotyczących pielęgnacji świeżego tatuażu.

Pod czas wizyty w salon tatuażu «VeAn» - wybierasz tylko wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.