Tatuaż w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
Data otwarcia: 15 sierpnia 2022
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (24)
avatar
Koszalin

Kostiantyn Fedotov

Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Tetiana Tartakovska

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Koszalinie

„VeAn tattoo” zaprasza wszystkich, którzy chcą zrobić tatuaż w Koszalinie do odwiedzenia pierwszego specjalistycznego salonu.Na naszych klientów czekają bezpłatne konsultacje, dobór obrazu według katalogu szkiców lub opracowanie indywidualnego rysunku, wysokie kompetencje mistrza i pełne wsparcie do momentu wyleczenia miejsca ekspozycji.

Tatuaż w Koszalinie

Tatuaż jako sposób wyrażania siebie

Tatuaż już dawno przestał być atrybutem tylko niektórych kategorii populacji.Dziś obraz do noszenia można zobaczyć na skórze ludzi w różnym wieku, w różnym statusie społecznym i wartościach życiowych. Tatuaż stał się sposobem wyrażania siebie, okazją do poinformowania otoczenia o swoim nastroju lub marzeniach.

Rysunek ciała może być dedykowany bliskiej osobie lub ważnemu wydarzeniu w życiu — narodzinom dziecka, ślubowi, ukończeniu studiów. Może być abstrakcyjna lub jak najdokładniejsza, kolorowa lub monochromatyczna, wystarczająco mała lub duża.

Zastosuj tatuaże na różnych obszarach ciała. Do naszego salonu tatuażu w Koszalinie zgłaszają się zarówno osoby, które chcą zrobić tatuaż na zamkniętej części ciała, dostępnej tylko dla najbliższych, jak i osoby, które marzą o wizerunku na otwartych przestrzeniach.

Każde pragnienie odwiedzającego mają dla nas ogromne znaczenie. Z pewnością wysłuchamy wszystkich myśli klienta, udzielimy profesjonalnych porad i wspólnie znajdziemy najlepszą opcję tatuażu.

Tatuaż w Koszalinie
Tatuaż w Koszalinie

Co gwarantuje nasz salon tatuażu w Koszalinie?

Każdy odwiedzający, który przychodzi do "VeAn tattoo" po usługi, ma gwarancję otrzymania następującej usługi:

  • Bezpłatne konsultacje kompetencyjne;
  • Możliwość wyboru rysunku z katalogu lub zamówienia opracowania indywidualnego szkicu;
  • Pracę wykwalifikowanych specjalistów z wykształceniem medycznym, artystów tatuażu, którzy regularnie podnoszą poziom kwalifikacji zawodowych;
  • Najlepsze materiały eksploatacyjne, które do naszego salonu tatuażu w Koszalinie dostarczają czołowi światowi producenci;
  • Nowoczesne technologie i narzędzia;
  • Pełna zgodność ze standardami higienicznymi, obowiązkowa sterylizacja miejsca pracy przed sesją, stosowanie jednorazowych igieł, których opakowanie otwiera się przy kliencie;
  • Zalecenia dotyczące pielęgnacji tatuażu do momentu całkowitego wyleczenia;
  • Możliwość otrzymania rabatu lub stania się uczestnikiem promocji, które prowadzimy regularnie dla nowych i starych klientów.Zwracając się do „VeAn tattoo” – specjalistycznego salonu tatuażu w Koszalinie, masz gwarancję, że możesz liczyć na usługi na poziomie międzynarodowym i ceny konkurencyjne na polskim rynku.

Tatuaż w Koszalinie

Jak pracujemy?

Ważne jest, aby pamiętać, że w naszym salonie możesz zrobić tatuaż w dowolnym stylu.Umów się na konsultację telefoniczną w dogodnym dla ciebie czasie. Omówimy wyczerpująco wszystkie szczegóły, wybierzemy rysunek, który pomoże Ci podkreślić indywidualność, ozdobić ciało ekskluzywnym akcentem. Pozostaje ustalić datę wizyty.

W dniu sesji Kreator ponownie negocjuje szczegóły z klientem, aby uniknąć nieścisłości. Następnie specjalista zabiera się do pracy. Czas trwania sesji zależy od złożoności i wielkości tatuażu. Jeśli rysunek jest duży i ma wiele szczegółów, może zająć kilka sesji. Pozwala to zminimalizować ból.

Po zakończeniu procedury Kreator wydaje zalecenia dotyczące opieki. Klient może skontaktować się z salonem w dowolnym dniu, aby uzyskać pomoc, dopóki tatuaż nie zagoi się całkowicie.

Więcej o tym, jak bezpiecznie i sprawnie wykonać tatuaż w Koszalinie możesz dowiedzieć się telefonicznie lub osobiście odwiedzając salon. Chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.