Usuwanie tatuażu w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Cherednyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Morozova

  • Piercing
Ocena: 4,5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Koszalinie

Salon „VeAn tattoo” oferuje wszystkim chętnym usuwanie tatuażu w Koszalinie metodą laserową.Świadczymy usługi na poziomie międzynarodowym, gwarantujemy pełną zgodność z profilowymi standardami sanitarnymi i higienicznymi, zwracamy dużą uwagę na życzenia klientów. Więcej informacji można uzyskać pod numerem kontaktowym.

Usuwanie tatuażu w Koszalinie

Aktualność usługi
„usuwanie tatuażu w Koszalinie”

Ludzkie pragnienia są często spontaniczne.Jeśli tatuaż pojawił się na Twoim ciele w wyniku tak nagłego i bezmyślnego impulsu, którego dziś żałujesz, pomożemy Ci się go pozbyć w 2-6 sesjach przy minimalnym urazie skóry.

Patrząc wstecz na naszych gości, usuwanie tatuaży w Koszalinie jest interesujące dla osób w każdym wieku i w każdym statusie społecznym. Ich powody są bardzo różne. Wśród nich najczęstsze przyczyny to:

  • Tatuaż jest wykonywany nieprawidłowo lub na nieodpowiednim obszarze skóry;
  • Obraz na ciele nie jest aprobowany przez bliskich;
  • Cenisz pracę, a zasady korporacyjne zabraniają wykonywania tatuaży i piercingu;
  • Uważasz, że taka dekoracja ciała jest „błędem młodości” i wstydzisz się jej.W każdej z tych sytuacji pomożemy.

Usuwanie tatuażu w Koszalinie
Usuwanie tatuażu w Koszalinie

Jak usunąć tatuaż?

Jeszcze kilka lat temu bardzo trudno było całkowicie usunąć tatuaż ze skóry.Z reguły stosowano różne improwizowane środki i złożone technologie, na przykład trawienie pigmentu specjalnymi odczynnikami chemicznymi lub odcięcie obszaru skóry skalpelem. W każdym z przypadków w miejscu ekspozycji pozostawała blizna. A sama procedura była bolesna, a nawet niebezpieczna dla zdrowia. Dopiero dzięki zastosowaniu technologii laserowej usuwanie tatuażu w Koszalinie stało się bezpieczne i jak najbardziej skuteczne.

  • Na skórze nie ma śladów, pigment jest usuwany prawie całkowicie. A wszystko dlatego, że wiązka laserowa rozbija farbę na najmniejsze cząstki, które są wydalane z limfą.
  • Impulsy urządzeń laserowych są tak krótkie, że receptory bólu nie mają czasu na nie zareagować. Procedura jest prawie bezbolesna.
  • Laserowe usuwanie tatuażu w Koszalinie nie pozostawia śladów i blizn. Po wygojeniu miejsca ekspozycji skóra pozostaje nienaruszona.
  • Wykluczone jest zakażenie lub infekcja miejsca ekspozycji, ponieważ wiązka laserowa dezynfekuje skórę. Zaraz po zabiegu na ranę nakłada się sterylny opatrunek.Ważne jest, aby zrozumieć, że usunięcie złożonego dużego tatuażu w jednej sesji nie zadziała. Może to wymagać 2-6 zabiegów. Przerwa między nimi powinna wynosić co najmniej 30 dni. Liczba ekspozycji zależy od wielkości tatuażu, złożoności obrazu, wieku tatuażu, składu pigmentów.

Usuwanie tatuażu w Koszalinie

Dlaczego usuwanie tatuaży w Koszalinie powinno odbywać się w „VeAn tattoo”?

W naszym salonie pracują specjaliści z wykształceniem medycznym, którzy otrzymali niezbędne przeszkolenie, aby bezpiecznie wykonywać usuwanie tatuażu w Koszalinie.Używamy najnowocześniejszego sprzętu, spełniamy niezbędne wymagania sanitarne i higieniczne. Dlatego każdy odwiedzający „VeAn tattoo” otrzymuje międzynarodową usługę i gwarancję pełnego bezpieczeństwa dla zdrowia.

Po zabiegu mistrz podaje szczegółowe zalecenia dotyczące opieki nad miejscem ekspozycji. Zalecenia muszą być ściśle przestrzegane, aby uniknąć komplikacji. Specjalista salonu "prowadzi" klienta do momentu pełnego świadczenia usługi. Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się z nim zarówno telefonicznie, jak i podczas osobistej wizyty.

Skontaktuj się, aby uzyskać poradę. Z pewnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.