Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Cherednyk

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (24)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Morozova

 • Piercing
Ocena: 4,5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Koszalinie

Salon „VeAn tattoo” zaprasza wszystkich zainteresowanych usługą „usuwanie makijażu permanentnego” w Koszalinie do skorzystania z wysokiej klasy usług doświadczonych mistrzów.Zabieg wykonywany jest metodą laserową, gwarantujemy pełną zgodność z normami higienicznymi i efektywny wynik – do 98% nawet w trudnych przypadkach.

Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie

Aktualność usługi "usuwanie
makijażu permanentnego w Koszalinie"

Dość często płeć piękna boryka się z negatywnymi konsekwencjami makijażu permanentnego wykonywanego przez niedoświadczonego lub niekompetentnego mistrza.Konsekwencjami takiej pracy są zmiana koloru pigmentu, nierówne linie, nienaturalne kształty warg lub brwi. W tym przypadku, a także, jeśli chcesz po prostu usunąć ślady wcześniej wykonanego wpływu, eksperci naszego salonu przychodzą z pomocą.

Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie
Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie

Osobliwości usuwania makijażu
permanentnego w „VeAn tattoo”

Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem usuwania makijażu permanentnego pozostaje dziś metoda laserowa praktykowana w naszym salonie w Koszalinie.Ważne: nie próbuj usuwać makijażu permanentnego w domu za pomocą agresywnych substancji, ponieważ prowadzi to nie tylko do tymczasowego oparzenia skóry. Narażenie na substancje czynne chemicznie może powodować oparzenia skóry. I nie można uzyskać pozytywnego wyniku. Nie zalecamy również kontaktu z niespecjalistycznym salonem kosmetycznym, którego specjaliści nie przeszli niezbędnego szkolenia. O wiele łatwiej i łatwiej jest wykonać usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie u specjalistów, którzy doskonale opanowali i ćwiczą bezpieczną metodę laserową.

Cechy metody laserowej są jednocześnie jej zaletami:

 • Efekt punktowy pozwala uniknąć zmian skórnych na dużą skalę. Możliwe jest usunięcie śladów makijażu permanentnego w powiekach, brwiach bez ryzyka uszkodzenia pobliskich narządów. Intensywność ekspozycji jest ustawiana przez mistrza na urządzeniu.
 • Wiązka lasera rozpuszcza cząsteczki pigmentu na mikrocząstkach. Następnie są łatwo wydalane z limfą z organizmu.
 • Impulsy lasera są tak krótkie, że receptory bólu nie mają czasu zareagować. Klienci salonu odczuwają tylko lekkie mrowienie.
 • Miejsce narażenia jest dezynfekowane wiązką laserową, więc ryzyko infekcji mikrouszkodzeń jest wykluczone.
 • Procedura jest bezkrwawa i nie zajmuje dużo czasu.
 • Po sesji w miejscu ekspozycji pozostaje cienka skorupa, która znika w ciągu 2-3 dni. Pod nią pozostaje gładka skóra bez żadnych śladów ekspozycji.Ważne: nie zawsze można usunąć makijaż permanentny po jednej sesji. W niektórych przypadkach procedura będzie musiała zostać przeprowadzona 2-6 razy. Zależy to od jakości i koloru pigmentu, głębokości jego wprowadzenia do skóry, zajmowanego obszaru i przedawnienia makijażu permanentnego.

Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie w naszym salonie kończy się obowiązkowymi zaleceniami mistrza pielęgnacji miejsca ekspozycji. Środki przyspieszające gojenie się skóry można od razu kupić w naszym salonie.

Usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie

Dlaczego usuwanie makijażu permanentnego w Koszalinie musi odbywać się w „VeAn tattoo”?

Z kilku powodów warto powierzyć nam usuwanie tatuaży w Koszalinie. Wśród nich:

 • Pełna zgodność z normami sanitarnymi i normami profilowymi.
 • Edukacja medyczna i kształcenie zawodowe mistrzów.
 • Wykorzystanie nowoczesnych technologii i delikatnych metod.
 • Indywidualne podejście do każdego klienta, dogodny dla Państwa czas wizyty, wcześniejszy zapis, brak kolejek.
 • Pełna opieka (możliwość konsultacji przez telefon) do całkowitego wygojenia się skóry.„VeAn tattoo” to dyplomowani mistrzowie, którzy regularnie podnoszą poziom kwalifikacji, potwierdzają swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych konkursach, opanowują wszystkie profilowe nowości. Chętnie Ci pomożemy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem kontaktowym.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.