Makijaż permanentny w Koszalinie - VeAn Poland
m. Koszalin
Zwycięstwa 10
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Cherednyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olena Minaieva

Ocena: 5 (20)
avatar
Koszalin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yelyzaveta Morozova

  • Piercing
Ocena: 4,5 (21)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Koszalinie

Jeśli chcesz wyglądać atrakcyjnie, ale nie chcesz spędzać porannych godzin na makijażu, zalecamy skontaktowanie się z salonem „VeAn tattoo”.Jest to specjalistyczny salon, w którym można wykonać wysokiej jakości makijaż permanentny w Koszalinie.

Makijaż permanentny w Koszalinie

Makijaż permanentny — korekta
wyglądu za pomocą urządzenia

Każda kobieta marzy o byciu lubianą przez innych, przykuwając uwagę swoim pięknem.Aby to zrobić, a także ukryć wady wyglądu, przedstawicielki pięknej połowy ludzkości spędzają dużo czasu przed lustrem, nakładając warstwy kosmetyków dekoracyjnych.

Przynajmniej tak było wcześniej. Dziś możesz skorzystać z zupełnie nowej metody i osiągnąć atrakcyjny wygląd bez takich wyrzeczeń, dostosować rysy twarzy i skrócić czas na codzienny poranny makijaż. Wszystko to zapewni makijaż permanentny w Koszalinie wykonywany w salonie „VeAn tattoo”.

Makijaż permanentny w Koszalinie
Makijaż permanentny w Koszalinie

Makijaż permanentny lub mikropigmentacja polega na wprowadzeniu substancji pigmentowej do górnych warstw skóry.Dzięki temu można skorygować kształt ust i brwi, podkreślić oczy, wizualnie zmienić (podciągnąć) owal twarzy.

Na przykład makijaż permanentny brwi pozwala na zmianę ich kształtu, wykonanie kontrastowych linii brzegowych, ukryć brak włosów w oddzielnej części brwi i poprawić asymetrię. Makijaż permanentny ust polega na konturowaniu, w tym cieniowaniu lub konturowaniu z pełnym wypełnieniem. Makijaż permanentny powiek eliminuje konieczność codziennego eyelinera, rysowania „kresek”. Wypełnianie przestrzeni między rzęsami pozwala uzyskać „trwały”, nieusuwalny eyeliner, który nie płynie w basenie ani na plaży.

Każdy z rodzajów makijażu konturowego wymaga wysokiego profesjonalizmu mistrza, dlatego konieczne jest skorzystanie tylko z usług wykwalifikowanego specjalisty. W końcu pomyłka może dużo kosztować. Tacy mistrzowie makijażu permanentnego pracują w naszym salonie. Nasi mistrzowie:

  • Mają wykształcenie medyczne i znają cechy fizjologii człowieka;
  • Opanowali nowoczesne technologie wykonywania makijażu konturowego;
  • Z dużą odpowiedzialnością odnoszą się do pracy, śledzą wszystkie trendy w modzie, więc kompetentnie wybierają kształt warg, brwi;
  • Dobierają skład pigmentu, biorąc pod uwagę stan skóry klienta;
  • W swojej pracy wykorzystują nowoczesny, mało traumatyczny sprzęt, dzięki czemu manipulacja odbywa się przy minimalnym urazie tkanek.Oferujemy profesjonalny, wysokiej jakości makijaż permanentny w Koszalinie. Wymienione czynniki, podobnie jak opinie naszych licznych gości, są tego potwierdzeniem.

Makijaż permanentny w Koszalinie

Jak wykonuje się makijaż
permanentny w Koszalinie?

Przede wszystkim zapraszamy na konsultacje do mistrza.Możesz odwiedzić salon „VeAn tattoo” w dogodnym dla ciebie czasie. Aby Twoje oczekiwania mistrza nie zostały przedłużone, mile widziane jest wstępne uzgodnienie czasu wizyty. Na spotkaniu wstępnym powstaje szkic. Następnie wyznaczony jest czas procedury.

Makijaż permanentny wykonujemy w umówionym dniu w znieczuleniu miejscowym. Za pomocą specjalnego urządzenia pod skórę wprowadza się mikrocząstki pigmentu barwiącego. Po manipulacji mistrz wydaje zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry, aż skóra całkowicie się zagoi.

Makijaż permanentny w Koszalinie
Makijaż permanentny w Koszalinie

Najlepszy makijaż permanentny
w Koszalinie w „VeAn tattoo”

Używamy tylko certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych najlepszych producentów.Salon ściśle przestrzega wymagań sanitarnych i higienicznych, które spełniają profesjonalne standardy.

Jednorazowe narzędzie używane przez rzemieślników otwiera się przy kliencie.

Ceny makijażu permanentnego w Koszalinie są u nas konkurencyjne. Ponadto salon „VeAn tattoo” regularnie prowadzi promocje i oferuje zniżki na wybrane usługi. Dlatego możesz poprawić wygląd z maksymalną korzyścią.

Chętnie opowiemy więcej o makijażu permanentnym w Koszalinie w naszym salonie przy osobistej wizycie lub telefonicznie. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.