m. Kraków
Długa 29
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (45)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (24)
avatar
Kraków

Anastasiia Biletska

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Krakowie

Profesjonalne studio tatuażu zaprasza wszystkich zainteresowanych trwałym makijażem w Krakowie do korzystania z usług korekcji brwi, ust, powiek i twarzy w salonie VeAn.

Procedury są wykonywane przez doświadczonych specjalistów z dużym doświadczeniem.


Rejestracja na zabieg makijażu permanentnego w Krakowie odbywa się tylko po osobistej konsultacji i osobistym spotkaniu ze stylistą. Zostaw prośbę o wizytę w studio, a my zaprosimy Cię w dogodnym dla Ciebie terminie.

Makijaż permanentny w Krakowie

Makijaż permanentny: cechy i zalety procedury

Każda kobieta chce być atrakcyjną.


Jednym z popularnych sposobów poprawiania wyglądu jest makijaż. Ale tradycyjny poranny makijaż zajmuje dużo czasu. Ponadto tusz do rzęs, szminka, róż, eyeliner nie są odporne na dużo rzeczy. Po intensywnym wysiłku fizycznym, w basenie, saunie, na plaży kosmetyki mogą stać „rozmazane”. Dlatego procedura stałego makijażu w Krakowie jest niezwykle popularna.

W rzeczywistości jest to rodzaj tatuażu wykonywanego za pomocą pigmentów o średniej mocy. Trwały makijaż trzyma się na skórze około 3-5 lat, po czym barwniki są usuwane przez limfę ze skóry samodzielnie.

Wykonujemy makijaż permanentny w Krakowie:

  • Brwi: stylista rysuje klientowi brwi specjalną maszynką i techniką, w której w ciągu najbliższych kilku lat farba nie będzie musiała być przyciemniana, rozcieńczana.
  • Powiek: strzałki na dolnej lub górnej powiece sprawiają, że oczy stają się bardziej wyraziste. Makijaż permanentny zastępuje kredkę do oczu.
  • Usta: za pomocą procedury zmienia się kształt warg, dodają koloru dzięki technologii mieszania.
  • Kontur twarzy: nieznacznie zauważalny efekt na skórze pozwala wizualnie zmienić kształt twarzy, podkreślić niektóre obszary.Korzyści z trwałego makijażu są oczywiste:

  • Ogromna oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba codziennie wykonywać tradycyjnego makijażu przy użyciu kosmetyków dekoracyjnych.
  • Trwały makijaż permanentny nie boi się narażenia na wilgotność, wiatr, kurz.
  • Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny w Krakowie wygląda całkiem naturalnie.
Makijaż permanentny w Krakowie
Makijaż permanentny w Krakowie

Jak wykonywana jest procedura?

Każda procedura w naszym salonie jest możliwa tylko po osobistym spotkaniu ze stylistą.


Wystarczy, aby klient wskazał, jakie zmiany w wyglądzie go interesują. Po wizualnej ocenie skóry stylista decyduje o możliwości sesji, informuje klienta o możliwym ryzyku i utrudnienia.

Następnie rysowany jest szkic strefy, która zostanie wytatuowana. Nasi eksperci mają duże doświadczenie, znajomość podstaw tradycyjnej kosmetologii i umiejętności artystyczne. Stylista wybierze dla zwiedzającego optymalny kształt ust, brwi, strzałek na powiekach, biorąc pod uwagę indywidualne rysy twarzy. Specjalista przygotowuje kolor pigmentów, w razie potrzeby mieszając barwniki.

VeAn Studio korzysta z profesjonalnego sprzętu i certyfikowanych, absolutnie bezpiecznych materiałów eksploatacyjnych. A sama procedura jest przeprowadzana w zgodności z technologią przyjętą w profesjonalnym środowisku. Nasi klienci mogą być pewni minimalnego ryzyka po zabiegu. Pod koniec robienia makijażu permanentnego stylista koniecznie podaje zalecenia dotyczące pielęgnacji makijażu permanentnego w pierwszych dniach po zabiegu, aż do pełnego zagojenia skóry.

Jak dużo kosztów wydasz na makijaż stały?

Dla tej procedury nie ma jednej taryfy.


Szacunkowy koszt można sprawdzić przez telefon, jednak ostateczna cena jest ustalana przez stylistę po osobistej konsultacji z klientem.

Możesz umówić się na spotkanie z naszym specjalistą przez telefon. Będzie nam miło widzieć cię wśród naszych gości.

Skontaktuj się z nami