Tatuaż w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Długa 29
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (49)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (28)
avatar
Kraków

Anastasiia Biletska

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Krakowie

Jeśli interesuje Cię tatuaż w Krakowie, zapraszamy do odwiedzenia specjalistycznego salonu «VeAn».

Tatuaż artystyczny - to dzieło sztuki, która jest nałożona na skórę ciała, która służy jak płótno dla artysty.
Rysunek, tekst, znak nakłada się w sposób nakładania pigmentu w górnych warstwach skóry, przebijając ją i wstrzykując farbę za pomocą specjalnej maszyny dla tatuowania. Procedura nie jest bardzo przyjemna, ale pozwala uzyskać trwały obraz na skórze, który nie usuwa i nie deformuje się.

Tatuowanie powinno być wykonywane tylko przez profesjonalistę, ponieważ rezultat końcowy i wygląd tatuaży, zależą od doświadczenia, umiejętności, ustawienia ramienia, umiejętności wybierania barwników i przenoszenia rysunku z papieru na skórę, ważne też są te czynniki: 

 • Utrzymywanie proporcji; 
 • Klarowność i subtelność linii; 
 • Głębokość penetracji pigmentu w warstwy skóry; 
 • Stopień bólu procedury.I również od przestrzegania stylistą pewnych standardów - bezpieczeństwa klienta. Doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści salonu VeAn wykonują tatuaż w Krakowie na wysokim poziomie.

Tatuaż w Krakowie

Nasze zalety

Salon VeAn zatrudnia najlepszych tatuażystów w Polsce, którzy wielokrotnie potwierdzali swój wysoki poziom przygotowania i doświadczenie na międzynarodowych konkursach i festiwalach.
Jesteśmy dumni z czynników, które uważamy za nasze przewagi konkurencyjne:

 • Specjaliści studia pracują w różnych stylach, w których codziennie podnoszą swoje umiejętności. Dlatego każdy z naszych gości może wykonać tatuaż w Krakowie właśnie w tym stylu i technice, który jest dla klienta najbardziej atrakcyjny i porządany.

 • Wszyscy nasi eksperci ściśle przestrzegają standardów przyjętych w Międzynarodowym Środowisku Zawodowym.

 • Używamy profesjonalnego sprzętu, który jest wyprodukowany przez wiodące marki światowe. A materiały eksploatacyjne to całkowicie bezpieczne barwniki naturalnego pochodzenia.

 • Chociaż nie ma jednej taryfy za takie usługi, jak tatuaż w Krakowie, dla każdego klienta koszt procedury obliczany jest indywidualnie, jednak nasze ceny zachwycą Cię niewysokim i rozsądnym poziomem.
Tatuaż w Krakowie
Tatuaż w Krakowie

W jaki sposób wykonywany jest tatuaż w salonie VeAn


 • Współpraca z każdym nowym gościem rozpoczyna się od konsultacji. Na spotkaniu osobistym stylista pyta się u klienta o jego życzeniach. Tatuażyści «VeAn» pomagają gościom określić styl, rozmiar, kolor obrazu. Ponadto tatuażysta informuje odwiedzającego o przebiegu samej procedury, możliwym ryzyku lub bólu. Oddzielnie ustalany jest koszt usługi, ponieważ dla każdego klienta salonu koszt zostanie obliczony indywidualnie.
 • Następnie specjalista bada skórę i wizualnie upewnia się, że nie ma przeciwwskazań, określa optymalne miejsce do tatuowania.
 • Wraz z klientem wybierany jest szkic z katalogu studia, który jest finalizowany z uwzględnieniem pomysłów klienta bezpośrednio razem z nim.
 • Procedura jest przeprowadzana w gabinecie mistrza tatuaży. Stosowane są wstępnie sterylizowane maszyny, jednorazowe igły, certyfikowane pigmenty. Narzędzi, a także skład i mieszanie pigmentu, są przygotowywane do zabiegu wyłącznie w obecności klienta, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo usługi dla klienta.
 • Jeśli do wykonania złożonego tatuażu w Krakowie potrzeba kilku sesji, specjalista wyznacza czas na następne spotkanie.
 • Na koniec sesji mistrz przekazuje klientowi zalecenia dotyczące pielęgnacji tatuażu, co przyspieszy gojenie się skóry i dla zachowania obrazów zawsze w wysokiej jakości.


Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, aby osobiście porozmawiać z mistrzem, uzyskać kompetentną poradę i uzgodnić czas zabiegu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.