Usuwanie tatuaży w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Długa 29
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (49)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (28)
avatar
Kraków

Anastasiia Biletska

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuaży w Krakowie

VeAn Studio oferuje laserowe usuwanie tatuaży w Krakowie profesjonalnie, skutecznie, przy minimalnym uszkodzeniu skóry.

Tatuaż to trwały rysunek tworzony na skórze przez wtrysk specjalnego pigmentu w górne warstwy. Taki body art jest bardzo popularny od kilku lat. Jednak moda na same rysunki się zmienia, segment oferuje nowe style tworzenia tatuaży. Czasami obraz w młodości może zakłócać rozwój kariery też. Może to być niewygodne w życiu codziennym, na przykład ktoś musi często ukrywać brzydki tatuaż na ramieniu za pomocą ubrań z długimi rękawami lub i szalikiem na szyi, i tak dalej.

Dlatego dość często ludzie zainteresowani usuwaniem tatuażu w Krakowie zwracają się do naszego salonu.

Usuwanie tatuaży w Krakowie

Cechy procedury

Jeśli wcześniej tatuaż można było usunąć tylko przez wycięcie skóry, po czym pozostawały blizny i ślady, dziś natomiast używamy metody laserowej.


Poprzez wykorzystanie promienia laserowego barwnik w górnej warstwie skóry rozpada się na małe cząsteczki, a po pewnym czasie jest usuwany z skóry samodzielnie za pomocą limfy. Po zabiegu na skórze całkiem nie ma śladów. Maksymalny efekt osiąga się po kilku procedurach. Ich liczba zależy od: 

  • Koloru obrazu; 
  • Składu chemicznego pigmentów; 
  • Obszarów i miejsca tatuażu; 
  • Jego wieku; 
  • Głębokości pigmentu; 
  • Technologii robienia rysunku.Nawet typ skóry odgrywa rolę. Przy smagłym ciele wzór wychodzi szybciej niż przy jasnej skórze. Długa praca wymaga od specjalisty cierpliwości, wiedzy i wykształcenia.

Używany sprzęt

Usuwanie tatuaży w Krakowie odbywa się w naszym studio na najnowocześniejszym sprzęcie.


Bogate doświadczenie specjalistów pozwala im odpowiednio skonfigurować ustawienia urządzenia, biorąc pod uwagę wyżej wymienione funkcje.

Można zniszczyć każdy pigment przy minimalnym uszkodzeniu skóry, po prostu trzeba ustawić sprzęt do przesyłania fali o określonej długości. Procedury przeprowadzane są z częstotliwością raz w miesiącu. Najbardziej złożone tatuaże są całkowicie usuwane po 7-8 zabiegach. Po pierwszej sesji obraz robi się mniej widoczny.

Usuwanie tatuaży w Krakowie
Usuwanie tatuaży w Krakowie

Przeciwwskazania do procedury

Usuwanie tatuażu nie jest dla wszystkich odwiedzających salon.


Przeciwwskazaniami są choroby serca i naczyń krwionośnych, ciąża, choroby skóry. Procedura nie jest wykonywana dla osób z chorobą psychiczną lub w stanie zatrucia.

Klient salonu musi być przygotowany na to, że procedura może powodować dyskomfort. W niektórych przypadkach specjalista decyduje się na stosowanie lokalnych środków przeciwbólowych.

Po sesji w miejscu tatuażu może wystąpić uczucie pieczenia, suchość, jak po oparzeniu słonecznym.

Usuwanie tatuaży w Krakowie

Usuwamie tatuażu w salonie "VeAn"

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usuwaniem tatuaży w Krakowie do naszego studia.


Procedura jest wykonywana przez doświadczonych mistrzów, którzy nie tylko wykonują wszystkie niezbędne manipulacje w jakościowy sposób, ale także dają kompetentne zalecenia dotyczące kwestii pielęgnacji skóry. Dzięki profesjonalnemu podejściu do kwestii usuwania tatuażu - pozbycie się niechcianego obrazu na skórze nie będzie tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Usuwanie tatuaży w Krakowie
Usuwanie tatuaży w Krakowie
Usuwanie tatuaży w Krakowie
Jak dużo kosztuje usługa?

Nie istnieje jednej ustalonej ceny na tą procedurę.


Ponieważ maksymalny efekt zależy od wielu czynników, koszt usługi obliczany jest indywidualnie dla każdego klienta salonu po zbadaniu tatuażu, którego usunięcie jest planowane. Możesz zapisać się na konsultację w dogodnym dla Ciebie czasie. Wszystkie szczegóły współpracy możesz zapytać telefonicznie u administratora salonu VeAn.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.