Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie - VeAn Poland
m. Kraków
Długa 29
Data otwarcia: 30 października 2021
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Sungat Aliyev

Ocena: 5 (53)
avatar
Kraków Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daria Tarnavska

Ocena: 5 (28)
avatar
Kraków

Oleksandra Riabchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Olha Kostiuk-Malynovska

Ocena: 5 (20)
avatar
Kraków

Vladyslava Litvina

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

Usługa «Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie” jest teraz dostępna dla wszystkich w salonie tatuażu VeAn.


Doświadczony specjalista pomoże pozbyć się niechcianych modyfikacji ciała przy minimalnym ryzyku dla zdrowia, prawie bezboleśnie.

Makijaż permanentny to bardzo popularna usługa. Kobiety, które chcą wyglądać idealnie bez większego wysiłku, starają się z tej usługi skorzystać. Permanentny makijaż ust, powiek, brwi, konturów twarzy pozwala skrócić czas spędzany na codzienny poranny makijaż. Permanentna modyfikacja twarzy odbywa się zgodnie z zasadami tatuażu, a pigmenty utrzymują się na skórze 3-5 lat. Kontury są rysowane za pomocą indywidualnych szkiców. Stylista bierze pod uwagę rodzaj i kształt twarzy klienta, «wybiera» kształt brwi, ust, biorąc pod uwagę trendy mody w momencie zabiegu. Moda jest jednak zmienna. Przez jeden lub dwa sezony trendy mogą się radykalnie zmieniać. Co jeśli modyfikacje przeprowadzone jakiś czas temu nie odpowiadają temu, jak kobieta chce wyglądać teraz?

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie jest możliwe i niedrogie. Wystarczy skontaktować się z salonem «VeAn», aby uzyskać specjalistę, który pomoże rozwiązać istniejący problem. Oferujemy profesjonalną korektę lub całkowite usunięcie makijażu permanentnego w Krakowie.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

Jaki jest przebieg procedura?

Permanentny makijaż, podobnie jak tatuaż, wykonuje się przez wstrzyknięcie specjalnego pigmentu w górne warstwy skóry.


W przeciwieństwie do tatuażu makijaż permanentny wykonuje się nie tak głęboko, a tak że są mniej trwałe barwniki. Dlatego taka modyfikacja bez poprawienia trwa do 5 lat, a nie przez całe życie, jak tatuaż. Dlatego laserowe usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie jest łatwiejsze niż pozbycie się tatuażu ze skóry.

Zasada procedur jest podobna. Używany jest specjalny sprzęt laserowy. Specjalista ustawia określoną długość fali na urządzeniu, co gwarantuje niskie podrażnienia skóry. Promień rozbija krople pigmentu w warstwach skóry na mikrocząsteczki wydalane przez organizm samodzielnie, razem z limfą. Aby całkowicie usunąć makijaż permanentny, potrzebne będą 2-3 sesji, klient może odczuwać dyskomfort, więc usunięcie makijażu permanentnego w Krakowie można przeprowadzić za pomocą znieczulenia miejscowego.

Ważne: po zabiegu skóra potrzebuje pewnej pielęgnacji w celu szybkiego gojenia. Aby w miejscu usuwania makijażu permanentnego nie pozostały się żadne blizny ani ślady, ważne jest przestrzeganie wszystkich zaleceń specjalisty co do pielęgnacji, w tym stosowanie specjalnych kremów lub maści w pierwsze parę dni po sesji, które pomagają w szybkiej regeneracji skóry.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie
Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

Dlaczego wybrać salon VeAn?

Nasze studio to stowarzyszenie profesjonalistów.


Posiadamy potężną bazę materiałową i techniczną oraz ogromne doświadczenie w świadczeniu specjalistycznych usług. Niemal każdego dnia zwracają się do nas o usunięcie makijażu permanentnego w Krakowie i uzyskanie wysokiej jakości usług.

Doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści są gotowi na osobistym spotkaniu do przeprowadzenia konsultacji, ustalenia optymalnych warunków dla procedury i omówienia ceny.

Usuwanie makijażu permanentnego w Krakowie

W jaki sposób usuwamy makijaż permanentny w Krakowie?

Nie ma jednego cennika na te usługi.


Aby uzyskać wysoki wynik, stylista musi przeprowadzić kilka procedur. Ich liczba i odstęp między sesjami zależą od takich czynników, jak wiek tatuażu, zastosowane pigmenty, głębokość penetracji barwnika do skóry oraz technologia wykonania modyfikacji.

Podczas konsultacji osobistej, po badaniu i ocenie stanu skóry, specjalista salonu VeAn opracuje indywidualny plan serwisowy dla klienta. Zostanie również ustalony koszt usługi. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie telefonicznie lub podczas osobistej wizyty w naszym studio.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.