Usuwanie makijażu permanentnego w Łodzi - VeAn Poland
m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Inessa Sikorskaja

Ocena: 4,8 (27)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Petrenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 0 (0)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (28)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu permanentnego w Łodzi

To, czy efekt makijażu trwałego będzie spełniał twoje oczekiwania, w ogromnej większości zależy od doświadczenia i umiejętności linergistki.


Niestety, nieprofesjonalne wykonanie zabiegu może przynieść wiele niemiłych konsekwencji. Efektem mogą być źle dobrana barwa pigmentu, zbyt ciemny kolor, nietrafiony kształt, zbyt widoczny kontur. Dobrze wiemy, że nietrafiona, nieodpowiednio wykonana stylizacja potrafi całkowicie zniekształcić twarz. W makijażu permanentnym również zaobserwować można zmieniające się trendy. Sposobem na wyczekiwaną zmianę może okazać się tylko usunięcie brwi permanentnych laserem.

Jesteś niezadowolona ze swojego makijażu permanentnego? A może po prostu znudził ci się stary wygląd i chcesz spróbować czegoś nowego? Jest na to sposób!

Studio VeAn w Łodzi z przyjemnością rozwiąże Twój problem. Usunięcie makijażu permanentnego w naszym salonie zapewnia zespół najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Czeka na Ciebie najnowszy sprzęt laserowy, który bez problemu poradzi sobie z pigmentami dowolnego koloru.

Laser to najskuteczniejsza metoda usuwania pigmentu. Wielu wciąż używa w tym celu środku o nazwie „Remover”. Należy jednak od razu zauważyć, że ta opcja może być niebezpieczna, jeśli osoba wykonująca zabieg popełni najmniejszy błąd. Niewłaściwie stosowany remover może pozostawić oparzenie na twarzy, które można usunąć tylko za pomocą laserowego odnawiania skóry. Sprzęt laserowy nie uszkadza skóry, on działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając komórek skóry. Wnikając w skórę, laser rozbija pigment. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.

coming soon

Ile zabiegów trzeba wykonać?

Podczas tworzenia tatuażu pigment jest nakładany warstwa po warstwie, aby uzyskać bardziej nasycony kolor.


Laser usuwa pigment również warstwę po warstwie, więc nie jest możliwe całkowite usunięcie całego tatuażu w jednej sesji. Zasadniczo zajmie to od dwóch do pięciu sesji, które odbywają się wyłącznie raz w miesiącu. Ta przerwa między sesjami jest konieczna, aby zagoić skórę do następnego zabiegu. Nie zaleca się częstszego usuwania, ponieważ istnieje duże ryzyko oparzenia skóry.

Liczba seansów jest różna dla każdego, ponieważ każdy klient to indywidualny przypadek, ze specjalnymi biologicznymi procesami organizmu. Bezpośrednio po pierwszym zabiegu obserwuje się rozjaśnienie pigment, ale po pewnym czasie kolor może ciemnieć. Ta reakcja zachodzi właśnie z powodu procesów biologicznych zachodzących w ludzkim ciele. Należy od razu zauważyć, że jest to normalne zjawisko, nie warto panikować.

Najważniejszym dla nas jest zdrowie klienta także dbamy o każdego i dokładamy wszelkich starań, aby każdemu odwiedzającemu nasze studio zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Jeżeli chcesz usunąć makijaż permanentny w bezpieczny i skuteczny sposób skontaktuj się z naszym studio przez stronę, telefonicznie lub odwiedzając nas bezpośrednie w naszym salonie VeAn Tattoo&Piercing Łódź.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.