m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Inessa Sikorskaja

Ocena: 4,8 (27)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Olha Petrenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Anastasiia Kalashnyk

Ocena: 0 (0)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (24)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż Permanentny w Łodzi

Makijaż Permanentny to podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety.


Dzięki makijażowi permanentnemu będziesz wyglądać wspaniale bez względu na pogodę czy porę dnia. Podkreślone brwi, oczy i usta to nie tylko wygoda ale i oszczędność czasu. Makijaż permanentny sprawdza się u każdej kobiety, niezależnie od wieku. Szeroki wybór barwników daje możliwość podkreślenia Twojej urody w naturalny i delikatny sposób.

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece, w przypadku brwi wyregulowanie ich kształtu, natomiast w przypadku ust uwydatnienie warg, zaznaczenie i wyregulowanie konturów oraz wzmocnienie czerwieni. Makijaż permanentny to także skuteczna alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, ponieważ zabieg wykonany odpowiednią techniką zapewnia widoczny i naturalny efekt liftingu.

Profesjonalny makijaż permanentny nie tylko podkreśla walory kobiecej urody, ale także doskonale maskuje niedoskonałości, m.in. tuszując defekty skóry, takie jak blizny, przebarwienia, czy plamy pigmentacyjne. Co bardzo ważne makijaż trwały pomaga odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęs.

Osoba która wykonuje makijaż permanentny, nazywana jest linergistą. Celem każdego lingerysty jest uzyskanie naturalnego efektu podkreślenia urody osoby, na której wykonywany jest zabieg lub ukrycie wszelkiego rodzaju niedoskonałości.

Makijaż Permanentny w Łodzi
Makijaż Permanentny w Łodzi

Zabieg makijażu permanentnego w Łodzi w studio VeAn – to wysoka jakość świadczenia usług, komfortowe i bezpieczne warunki, trwały rezultat, który będzie długo cieszył.


W naszym studiu pracują wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zabiegów makijażu trwałego. Profesjonalne gabinety są współcześnie wyposażone. Zabiegi są przeprowadzane za pomocą barwników markowych i jakościowego sterylnego narzędzia. To wszystko gwarantuje najlepszy rezultat.

Nasze pracownicy posiadają dyplomy, potwierdzające ich kwalifikacje. Nieustannie się uczą i podwyższają poziom swojej wiedzy i umiejętności u najlepszych specjalistów świata. Ciągły rozwój pozwala iść w nogę ze współczesnymi tendencjami. To wszystko robi się dlatego, żeby cieszyć każdego naszego klienta, który skorzysta z usług makijażu permanentnego w Łodzi.

Będąc naszym klientem, otrzymasz konsultację za darmo, podczas której:

  • Ocenisz warunki naszych gabinetów
  • Poznasz swojego linergistę
  • Obejrzysz portfolio
  • Zapoznasz się z cenami na usługi
  • Otrzymasz informacje o zabiegu, ograniczeniach podczas zabiegu, polecenia co do pielęgnacji po zabiegu
  • Masz możliwość dogadać wszystkie szczegóły, życzenia i oczekiwania wobec rezultatu
  • Linergista poleci jak zrobić lepiej, pomoże wybrać kształt i kolor pasujący do twarzyW VeAn Tattoo & Piercing studio zapewnimy Ci wykonanie makijażu permanentnego najwyższej jakości który będzie długo zachwycał Cię i wszystkich wokół!

Skontaktuj się z nami