Tatuaż w Łodzi - VeAn Poland
m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
Data otwarcia: 7 lipca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (21)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (28)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (21)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Łodzi

Historia tatuowania ciała sięga czasów starożytnych.


Dawniej tatuaże wiązały się z obrzędami i rytuałami, służyły ukazywaniu zajmowanej w społeczeństwie pozycji. Były zarezerwowane tylko dla najważniejszych obywateli lub przeciwnie – jak w starożytnej Grecji czy Rzymie – wykorzystywane do oznaczania niewolników. W niektórych okresach kojarzono je z władzą, potęgą, przynależnością do wyższych warstw społeczeństwa, w innych – z kryminalistami, ludźmi z marginesu społecznego, wyrzutkami. Tatuaże stanowiły też swoiste pamiątki z zamorskich wypraw – żeglarze i marynarze z dumą prezentowali pokrywające ich ciała rysunki.

Współcześnie tatuaże coraz częściej pełnią wyłącznie ozdobną funkcję. Nie muszą niczego symbolizować – stały się sposobem dekorowania ciała, elementem wyrażającym nasz styl tak samo jak fryzura, biżuteria czy makijaż. Jeszcze nigdy tatuaż nie był tak modny i powszechnie spotykany jak teraz!

Tatuaż w Łodzi

Obecnie na tatuaże decydują się osoby w różnym wieku, wykonujący różne zawody, pochodzące z rozmaitych grup społecznych.


Nawet liczne marki, związane choćby z branżą modową czy urodową, zrezygnowały z wymazywania w programach graficznych tatuaży z ciał modeli i modelek w swoich kampaniach. Wręcz przeciwnie – są one coraz bardziej eksponowane, dodając charakteru zdjęciom i prezentowanych na nim stylizacjom. Wszechobecność tatuaży sprawiła, że przestały one dziwić. Ozdabianie ciała w ten sposób to zjawisko powszechne i coraz modniejsze. A wytatuować można dosłownie wszystko – od najprostszych motywów geometrycznych, przez rozmaite sentencje, motywy roślinne, zwierzęta, po bohaterów popkultury (postacie z bajek, komiksów, filmów a nawet podobizny słynnych artystów!). W ostatnich latach popularność tatuaży zdecydowanie wzrosła. To znaczy, że nie trudno nam byłoby znaleźć na ulicy bądź w tłumie chociaż jedną osobę, która posiadałaby tatuaż. Jak widać, tatuaże naprawdę są cool!

Wśród wzorów jest tak naprawdę pełna dowolność. Wyróżniamy wzory popularne, mniej popularne, samodzielnie stworzone i spersonalizowane. Tak naprawdę wszystko zależy od osoby, która planuje zrobić sobie dany tatuaż, jaką ma konkretną wizję i jaki tatuaż widziałaby na swoim ciele.

Tatuaż w Łodzi
Tatuaż w Łodzi

W VeAn Tattoo Studio w Łodzi wychwytujemy najnowsze trendy i podążamy za nimi.


W naszym studio zaoferujemy Ci:

  • Darmowe konsultacje - pod czas których masz możliwość osobiście poznać tatuatora, zobaczyć jego prace i ustalić wszystkie szczegóły co do wymarzonego tatuażu
  • Stworzenie indywidualnego wzoru - nasi artyści nie pozwolą Ci mieć na ciele pracę którą mają już setki innych - wykonamy dla Ciebie niepowtarzalny projekt!
  • Szeroki wybór stylów - atutem naszego studia jest różnorodność stylów w których pracują tatuażyści - u nas wykonasz każdy wzór
  • Najwyższą jakość - pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie jak i pigmentach w pełni bezpiecznych i przeznaczonych do tatuażu
  • Bezpieczeństwo i higiena są najważniejszymi podstawami naszej działalności - każdy pracownik jest wyszkolony z bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znana marka - VeAn jest największą siecią studiów tatuaży i piercingów w Europie - nasze usługi są sprawdzone w setkach miast i lubiane przez setki tysięcy ludziW VeAn Tattoo w Łodzi ponad wszystko doceniamy zadowolenie naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do studia.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.