Laserowe usuwanie tatuażu w Łodzi - VeAn Poland
m. Łódż
Al. Tadeusza Kościuszki 3
Data otwarcia: 7 lipca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Anastasiia Kalashnyk

  • Tattoo
Ocena: 5 (21)
avatar
Łódż

Bohdan Korshak

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Yaroslav Kutsokon

Ocena: 5 (32)
avatar
Łódż

Zuzanna Siwińska

Ocena: 5 (21)
avatar
Łódż

Alina Zolatava

Ocena: 5 (20)
avatar
Łódż

Valentyna Podolianchuk

Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Laserowe usuwanie tatuażu w Łodzi

Powody, dla których ludzie chcą usunąć tatuaż ze swojego ciała, mogą być bardzo różne.


Niektórzy chcą pozbyć się rysunku, ponieważ dotarli do złego mistrza, który zrobił obłędnie swoją pracę. Ponadto takie powody, jak nudny obraz, zmiana wartości życiowych, radykalna zmiana stylu itp., też mogą służyć powodem usunięcia tatuażu. Najważniejsze to wybrać odpowiednią metodę usuwania pigmentu ze skóry. Istnieje kilka metod usuwania tatuażu, z których każdy ma różne cechy. Najbardziej znane to remover i sprzęt laserowy. Remover jest często używany do usuwania pigmentów, ale należy zauważyć, że tej metody nie można nazwać super skuteczną i bezpieczną. Niewłaściwe użycie tego środku może doprowadzić do skutków, takich jak oparzenia i blizny.

Laserowe usuwanie tatuażu jest obecnie jedynym sposobem pozwalającym na usunięcie tatuażu bez uszkodzenia skóry i z wyeliminowaniem ryzyka powstania zmian bliznowatych. W tatuażach amatorskich barwnik może znajdować się na różnej głębokości.

Usuwanie tatuaży w naszym studio VeAn Tattoo & Piercing w Łodzi - to skuteczne, wysokiej jakości, bezbolesne i bezpieczne usuwanie tatuażu o dowolnym kolorze, wielkości i wieku. Najnowszy sprzęt laserowy naszego studio usunie irytujący obraz z Twojego ciała, nie uszkadzając skóry.

coming soon

Zalety Lasera

Cechy dzięki którym laser ma przewagę nad remówerem:

  • Wysoka wydajność;
  • Absolutne bezpieczeństwo dla zdrowia klienta;
  • Bezpieczeństwo dla skóry;
  • Nie powoduje bolesnych odczuć;
  • Nie pozostawia po sobie oparzeń i blizn.Specjalista od usuwania sam ustala częstotliwość fal laserowych oraz głębokość wnikania lasera w skórę, przygotowuje miejsce które musi być sterylne, bezpieczne i odpowiednio wyposażone a także dezynfekuje miejsce zabiegu.

Na czym polega laserowe usuwanie tatuażu?

Laserowe usuwanie tatuażu polega na rozbiciu barwnika zawartego w tuszu na drobniejsze cząstki. Laser emituje impulsy o bardzo dużej mocy i bardzo krótkim czasie trwania. W zależności od długości fali emitowane światło lasera działa selektywnie na komórki zawierające barwnik. Na skutek jego działania następuje rozerwanie błony komórkowej. Barwnik zawarty w komórce dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej i jest wydalany poprzez układ limfatyczny.

Zalety Lasera
Zalety Lasera

Czy laserowe usunięcie tatuażu boli?

Ból podczas usuwania tatuażu jest porównywalny do tego podczas wykonywania tatuażu, jednak o mniejszym stopniu nasilenia.

Ile zabiegów należy wykonać, by laserowo usunąć tatuaż?

Proces naświetlenia tatuażu laserem musi być powtórzony kilkukrotnie. Przerwy między zabiegami wynoszą od 4 tygodni do 3 miesięcy (lub nawet dłużej), a konkretne przerwy są rekomendowane przez kosmetologa na podstawie m.in. stopnia nasycenia tatuażu, ilości wykonanych zabiegów itp. Wydłużenie przerwy między zabiegami nie powoduje cofania się procesu.Nie można przewidzieć konkretnej ilości zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia tatuażu. Dla większości przypadków ilość zabiegów określana jest od 4 do 10, jednak zawsze jest to sprawa indywidualna, która zależy od jakości pigmentu, jego gęstości, rodzaju, głębokości podania w skórę, miejsca, rodzaju skóry, koloru, a także wieku tatuażu i wydolności układu immunologicznego. W skrajnych przypadkach całkowite zlikwidowanie tatuażu jest niemożliwe.

Jeżeli chcesz usunąć stary tatuaż lub tatuaż żle zrobiony, skontaktuj się z nami przez stronę, telefonicznie lub odwiedzając nasze studio VeAn Tattoo&Piercing w Łodzi i udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji lub naznaczymy konsultację pod czas której wyjaśnimy wszystkie ważne szczegóły.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.