m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tatuaż w Świnoujściu

Obecnie tatuaż na ciele w postaci obrazu lub napisu nie jest dowodem na to, że ta osoba należy do określonej grupy społecznej.

Taki rysunek na ciele jest w przeważającej mierze postrzegany dość adekwatnie, jako jedna z opcji wyrażania siebie lub oryginalnego upiększenia. Nosiciele tatuażu w ten sposób pokazują innym swoją indywidualność, ich stosunek do otaczającego świata, informują o ważnych wydarzeniach w ich życiu, wyrażają swoją opinię lub po prostu dzielą się emocjami i nastrojem.

Dziś przemysł tatuażu znajduje się na zupełnie nowym, wyższym poziomie niż kilkadziesiąt lat temu. Wraz z pojawieniem się nowych technologii tatuażu powstają nowe style nakładania wizerunku na ciele. Mistrzowie opracowują innowacyjne modele sprzętu i instrumentów do tatuażu, pojawiają się pigmenty, które różnią się nie tylko kolorem i składem, ale także właściwościami. Praca tatuażysty jest uznawana przez profesjonalistów w tej dziedzinie po sposobie nakładania arcydzieła na ciało, po składzie farby, po stylu wykonania.

Tatuaż w Świnoujściu

Studio „VeAn” w Świnoujściu

Dobrą wiadomością jest fakt, że w ostatnich latach nie ma większych problemów z wykonaniem tatuażu w Świnoujściu na wysokim poziomie artystycznym.

Pomoże w tym salon „VeAn”, w którym pracuje zespół mistrzów swojego rzemiosła. Wykonamy tatuaże o dowolnej złożoności w dowolnym popularnym stylu artystycznym.

Każda zainteresowana osoba może zajrzeć do portfolio z pracami tatuatorów, wybrać dla siebie najbardziej sympatyczny sposób wykonania. W ciągu ostatnich kilku lat sieć salonów tatuażu „VeAn” zasłużenie zyskała reputację zespołu profesjonalistów na najwyższym poziomie. Żywym tego potwierdzeniem jest to, że wielu klientów nie tylko wraca do nas ponownie, ale także poleca nas swoim przyjaciołom, bliskim i znajomym.

Jeśli nie wiesz dokładnie, jaki tatuaż w Świnoujściu chcesz wykonać, w naszym studio bez problemu znajdziesz rozwiązanie. Profesjonaliści „VeAn” pomogą Ci zdecydować o wyborze, podpowiedzą, co najbardziej Ci odpowiada.

Tatuaż w Świnoujściu
Tatuaż w Świnoujściu

Jak wybrać właściwego mistrza tatuażu

Algorytm wyboru kreatora, który będzie pracował nad nałożeniem obrazu na twoje ciało, jest warunkowo podzielony na trzy etapy:

 • Zaleca się, aby najpierw dokładnie zdecydować, jak chcesz zobaczyć wizerunek na ciele. Z reguły każdy mistrz tatuażu doskonale włada jednym, maksymalnie dwoma stylami rysowania ciała. Wielką niezaprzeczalną zaletą studia „VeAn” jest to, że pracuje tu kilku rzemieślników, dlatego nasi klienci mają niepowtarzalną możliwość wyboru spośród kilku opcji techniki tatuażu. Możesz stać się nośnikiem wizerunku tatuażu wykonanego w następującym stylu: tradycyjnym, realizm, akwarela, japoński, Dotwork lub Neo Traditional.
 • Przed rozpoczęciem sesji odbędziesz rozmowę z mistrzem, podczas której omawiane są wszystkie niuanse przyszłego wizerunku. Musisz wyrazić swoją wizję, na jej podstawie mistrzowi łatwiej będzie opracować szkic i zrobić tatuaż. Profesjonaliści pracujący w studiu „VeAn” nigdy nie zajmują się kopiowaniem już wykonanych tatuaży.
 • Zwróć uwagę na zgodność z wymogami sanitarnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami każda sesja odbywa się przy użyciu nowego zestawu jednorazowych igieł, a narzędzie, sprzęt i miejsce pracy tatuatora są koniecznie dezynfekowane. Salon tatuażu „VeAn” ściśle przestrzega tych zasad. Narzędzia i sprzęt roboczy są sterylizowane, meble i pomieszczenia są poddawane działaniu roztworów dezynfekujących. Narzędzia, w tym jednorazowe, farby, pigmenty i inne materiały eksploatacyjne, posiadają certyfikaty jakości i są całkowicie bezpieczne.

Tatuaż w Świnoujściu

Jakie ceny tatuaży w Świnoujściu

Praca tatuażysty, a także twórczość artysty, rzeźbiarza, nie ma stałych taryf.

Dla każdego konkretnego przypadku koszt jest obliczany przez mistrza po przeprowadzeniu wywiadu przedmiotowego z klientem. Następnie kwota jest uzgadniana z klientem i podlega zatwierdzeniu.

Komu robimy tatuaż

Pomimo tego, że zespół studia tatuażu w Świnoujściu wszystkich miłośników wizerunków na ciele traktuje z życzliwością i serdecznością, istnieje kategoria zwiedzających, którym ten zabieg zostanie odmówiony:

 • Nastolatki (małoletnie), działające bez zgody rodziców.
 • Osoby z objawami zatrucia alkoholowego, narkotycznego.
 • Osoby cierpiące na dolegliwości skórne.Przed wizytą w salonie tatuażu „VeAn” wskazane jest uzgodnienie daty i godziny spotkania z mistrzem. Wynika to z naszej troski o Ciebie i innych naszych klientów. Przyjazny zespół „VeAn” zawsze chętnie poznaje nowe twarze. Staramy się, aby nasi goście czuli się komfortowo i byli zadowoleni z wyników naszej działalności.

Tatuaż w Świnoujściu
Tatuaż w Świnoujściu
Skontaktuj się z nami