Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu - VeAn Poland
m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijażu
permanentnego w Świnoujściu

Makijaż permanentny to świetny sposób na dostosowanie wyglądu, zapewnienie sobie trwałego efektu kosmetycznego przez długi czas.

Ta procedura jest bardzo popularna u kobiet w różnym wieku. Makijaż permanentny ma jedną cechę, która jest niewątpliwą zaletą procedury salonowej i jej wadą. Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny trwa 2-3 lata. Jest to możliwe dzięki temu, że pigment jest wprowadzany nie na skórę, ale do jej górnych warstw za pomocą specjalnej maszyny. Substancje barwiące są wybierane z uwzględnieniem problemu kosmetycznego, który należy rozwiązać. W niektórych przypadkach związki są mieszane indywidualnie.

Tak więc makijaż permanentny jest wykonany. Jednak minęło trochę czasu i kobieta chce zmienić kształt brwi lub ust. Co się stanie w tym przypadku, jeśli makijaż permanentny został wykonany niedawno? Może skorzystać z usługi usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu. Nie można obejść się bez tej usługi, jeśli makijaż permanentny został wykonany nieprofesjonalnie lub niestarannie. W tym przypadku istnieje wysokie ryzyko, że estetyka makijażu permanentnego szybko zniknie, kolory znikną, „popłyną”.

Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu powinno odbywać się wyłącznie w salonie, tylko przez mistrza, który przeszedł szkolenie i ma praktykę. Studio „VeAn” zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z usługi usuwania makijażu permanentnego z zastosowaniem technologii laserowej.

Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu

Pozbycie się makijażu
permanentnego bez konsekwencji

Istnieje kilka kategorii klientek zgłaszających się na demakijaż permanentny do salonu „VeAn” w Świnoujściu:

 • Kobiety, które nie mają ochoty regularnie odnawiać makijaż permanentny.
 • „Posiadaczki” brwi, ust, których kształt wyszedł z mody.
 • Podczas wykonywania makijażu permanentnego specjalista wykonujący makijaż permanentny popełnił błąd w pracy.Ważne: usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu to skomplikowana procedura sprzętowa, którą powinien wykonywać profesjonalista. Tacy specjaliści pracują w salonie „VeAn”.

Impulsy wiązki laserowej rozbijają pigment znajdujący się w warstwach skóry. Wraz z prądem limfy mikrocząstki są wydalane. Zgodnie z opisem wszystko jest proste. Jednak bezpieczeństwo procedury zależy od doświadczenia mistrza. Specjalista konfiguruje sprzęt po analizie i biorąc pod uwagę cechy wykonanego makijażu permanentnego. Indywidualne podejście pozwala wyeliminować urazy skóry.

Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu
Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu

Kiedy spodziewać się wyniku

Na podstawie praktycznych doświadczeń naszych mistrzów wyznajemy, że całkowite usunięcie makijażu permanentnego w Świnoujściu odbywa się po 2-4 sesjach.

Okres między nimi wynosi 35-40 dni. W tym czasie klient jest zachęcany do przestrzegania niektórych zaleceń:

 • 14 dni nie można odwiedzać solarium, opalać się.
 • Chronić skórę specjalnymi środkami przed bezpośrednim działaniem słońca.
 • W tym okresie nie należy przyjmować antybiotyków z grupy tetracyklin.
 • Zrezygnować z kosmetyków zawierających alkohol.
 • Nie można usunąć powstających skorup.
 • Nie wolno odwiedzać łaźni, saun.

Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu

Dlaczego warto wybrać „VeAn”

Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu w salonie „VeAn” to profesjonalna usługa wykonywana z zachowaniem protokołów i technologii.

Oferujemy naszym klientom:

 • Gwarantowany udany wynik.
 • Konkurencyjny poziom cen.
 • Usługi mistrzów o wysokich kwalifikacjach.
 • Wykorzystanie podczas zabiegów nowoczesnego sprzętu.Najważniejszym warunkiem bezpieczeństwa zabiegu jest przestrzeganie norm sanitarnych i higienicznych. Uważnie monitorujemy dezynfekcję miejsca pracy specjalisty, stosowanie materiałów jednorazowego użytku.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w celu poznania szczegółów takiego zabiegu jak „Usuwanie makijażu permanentnego w Świnoujściu”. Porozmawiamy o wszystkich niuansach i ryzykach. Możesz umówić się na spotkanie z mistrzem przez telefon kontaktowy.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.