Usuwanie tatuażu w Świnoujściu - VeAn Poland
m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

  • Tattoo
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu

Studio „VeAn” zaprasza wszystkich, którzy chcą pozbyć się wizerunku na ciele, do zapisania się na zabieg „Usuwanie tatuażu” w Świnoujściu.

Gwarantujemy wysoki wynik, który zauważysz po jednym lub dwóch zabiegach. Nasi mistrzowie, wykonując usuwanie tatuaży w Świnoujściu, kierują się pełnym zakresem środków bezpieczeństwa sanitarno-higienicznego, aby maksymalnie chronić zdrowie klienta.

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu

Aktualność procedury

Artystyczne obrazy ciała są popularne od kilkudziesięciu lat.

Tatuaż często można zobaczyć u mężczyzn i kobiet w różnym wieku, wizerunki na ciele, obrazy, napisy i inne rodzaje tatuaży można znaleźć u osób w różnym wieku i pozycji społecznej. Jednocześnie takie zdobienia na ciele są równie popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Zdarza się, że rysunek został wykonany nieprofesjonalnie, przestarzały, stracił estetykę, po prostu nie odpowiada dzisiejszym nastrojom właściciela. W takim przypadku można wykonać usunięcie tatuażu w Świnoujściu.

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu
Usuwanie tatuażu w Świnoujściu

Jak wykonać usuwanie tatuażu w Świnoujściu?

Jeszcze kilka lat temu najpopularniejszą opcją usuwania wizerunku na ciele było „odcięcie go od skóry”.

Podczas zabiegu mistrz usuwał górne warstwy skóry właściwej, w które wniknął pigment podczas nakładania tatuażu. Ta procedura była nie tylko bolesna i niezwykle niebezpieczna dla zdrowia. Nie znikało to bez śladu, gdyż doprowadzało do powstania blizn. Niebezpieczna była też inna popularna procedura usuwania tatuażu w Świnoujściu za pomocą kwasu lub alkaliów. Wizerunek zostawał „wypalony”. Ból i blizny – te negatywne czynniki koniecznie towarzyszyły każdej sesji.

Dzisiaj pojawiły się technologie, które pozwalają wykonać usuwanie tatuażu w Świnoujściu praktycznie bezboleśnie i przy minimalnym urazie skóry. Na zabieg sprzętowy z udziałem sprzętu laserowego można zapisać się do salonu „VeAn”.

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu

Jak przebiega procedura

Laserowe usuwanie tatuażu w Świnoujściu to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza opcja pozbycia się nudnego wzoru na ciele.

Ukierunkowana wiązka impulsów laserowych działa na barwnik znajdujący się w warstwach skóry, rozkłada go na mikrocząstki. Które są już usuwane z warstwy skóry limfą. Metoda nie jest inwazyjna, to znaczy nie ma nakłuć, uszkodzeń w miejscu wykonania zabiegu.

Laserowy sprzęt do usuwania tatuażu w Świnoujściu dostosowuje się do określonej częstotliwości w zależności od:

  • Kolory wizerunku.
  • Właściwości (składu) pigmentu.
  • Wielkości tatuażu, terminu wykonywania.
  • Głębokości wykonanego tatuażu.



Tak jak rysunek jest nakładany w kilku etapach, tak usuwanie tatuażu w Świnoujściu odbywa się w kilku sesjach w odstępach 35-40 dni. Klientom, którzy skarżą się na wrażliwą skórę, można zaoferować znieczulenie miejscowe.

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu
Usuwanie tatuażu w Świnoujściu
Szczegóły zabiegu „usuwanie
tatuażu w Świnoujściu”

Aby procedura zakończyła się powodzeniem, ważne jest, aby:

  • Wykonywał ją profesjonalny mistrz.
  • Zostały spełnione wymagania sanitarne.
  • Zastosowano nowoczesny sprzęt.
  • Klient przestrzegał wszystkich zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry.



Po usunięciu tatuażu w Świnoujściu w salonie „VeAn” mistrz z pewnością przedstawi szczegółowe zalecenia. Poinformuje, jak dbać o skórę właściwą, aby uzyskać pożądany efekt bez komplikacji. Przestrzegając prostych zasad, możesz być pewien, że niechciany wzór zniknie, na skórze nie pozostaną żadne ślady lub blizny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pozbyć się tatuażu do salonu „VeAn”. Mistrz przeprowadzi bezpłatną konsultację, opowie bardziej szczegółowo o wszystkich niuansach procedury.

Usuwanie tatuażu w Świnoujściu
Skontaktuj się z nami