Piercing w Świnoujściu - VeAn Poland
m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Piercing w Świnoujściu

Pod pojęciem piercing rozumie się dwa podstawowe znaczenia. To nazwa samego procesu przekłuwania.

Słowo to oznacza również przekłuty otwór na odpowiednią biżuterię. Piercing jest w istocie bezpiecznym i zdrowym sposobem ozdabiania różnych części ciała. Na poziomie profesjonalnym nowoczesny piercing jest prawdziwą sztuką wykonywania nakłuć tkanek miękkich (skóry) na różnych częściach ciała, w które nawleczona jest osobliwa biżuteria, specjalnie do tego zaprojektowana. Najbardziej znanym przykładem takiego zabiegu na ciele jest przekłuwanie płatka ucha w celu założenia kolczyka.

Piercing w Świnoujściu jest całkowicie bezpieczny i na wysokim poziomie jakości wykonywany przez mistrzów salonu „VeAn”. Mamy duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności w ozdabianiu ciała poprzez przekłuwanie. Lista usług mistrzów piercingu „VeAn” jest następująca:

 • Klasyczne przekłuwanie uszu.
 • Przebicia nosa, warg, pępka, języka, innych tkanek miękkich lub skóry na ciele.
 • Zakładanie tuneli, microdermali.
 • Przebicie policzka, wędzidełka.
 • Piercing intymny.Pomimo tego, że piercing w Świnoujściu może wykonać każdy (przy braku przeciwwskazań o charakterze medycznym), w salonie „VeAn” obowiązują pewne ograniczenia. Nie świadczymy usług następujących kategorii osób:

 • Osobom poniżej 18 roku życia bez obecności rodziców.
 • Odwiedzającym będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków.
 • Osobom z wyraźnymi objawami chorób skóry.Techniki ozdabiania ciała za pomocą nakłuć i biżuterii noszonej w nich od wielu tysiącleci. Pomimo tak starożytnej historii swojego pochodzenia, piercing jest obecnie dość popularnym sposobem na upiększenie ciała. Piercing w Świnoujściu, wykonany przez mistrzów pracowni „VeAn”, przeznaczony jest wyłącznie do celów ozdobnych. Nasi klienci w ten sposób wyrażają swój światopogląd.

Piercing w Świnoujściu

Bezpieczeństwo

Mistrzowie salonu „VeAn” wykonują piercing w Świnoujściu, ściśle przestrzegając surowych wymagań norm sanitarnych i higienicznych.

W pracy wykorzystuje się nowoczesne modele instrumentów i sprzętu, które koniecznie są sterylizowane przed każdą sesją. Jeśli procedura nakłuwania wymaga użycia jednorazowego instrumentu lub materiałów eksploatacyjnych, opakowanie z nimi otwiera się w obecności klienta.

Gabinet i miejsce pracy są regularnie poddawane działaniu środków dezynfekujących.

Piercing w Świnoujściu
Piercing w Świnoujściu

Zalety usług profesjonalnego studio piercingu

Często pojawiają się reklamy z ofertą szybkiego i niedrogiego wykonania przebicia.

Nie daj się zwieść takiej reklamie, nikt nie gwarantuje jakości i bezpieczeństwa zabiegów przeprowadzanych w domu.

Tylko profesjonalny salon może dać gwarancję, że piercing w Świnoujściu zostanie wykonany na wysokim profesjonalnym poziomie. Doświadczony i wykwalifikowany mistrz opowie szczegółowo o wszystkich niuansach nadchodzącej procedury, o możliwych konsekwencjach i dopiero po wstępnej rozmowie podejmiesz ostateczną decyzję.

Należy rozumieć, że nawet najprostsze nakłucie powinno być wykonane przez wykwalifikowanego specjalistę z odpowiednim doświadczeniem i gruntowną znajomością anatomii.

Na przykład amator domowy podczas manipulacji może zakłócać funkcję kubków smakowych, a pracując z uszami, trafi w węzeł nerwowy. Ponadto chęć oszczędzania może powodować różne komplikacje.

W studio "VeAn" w Świnoujściu wykonuje się piercing o dowolnej złożoności. Gwarantujemy nie tylko niezwykły wynik, ale także pełne bezpieczeństwo dla zdrowia naszych klientów. Nasi goście otrzymują:

 • Dość umiarkowane ceny za świadczone usługi.
 • Bezpieczeństwo wykonywania prac.
 • Doświadczenie i profesjonalizm pracowników.Procedury nakłuwania są wykonywane za pomocą jednorazowego, sterylnego narzędzia. W razie potrzeby stosujemy znieczulenie. Po nakłuciu mistrzowie wybierają klientom tymczasową biżuterię, która jest noszona do całkowitego wygojenia.

Piercing w Świnoujściu

Cennik piercingu w Świnoujściu

Nie ma stałych stawek za takie usługi.

W celach informacyjnych możesz zobaczyć nasz cennik z orientacyjnymi cenami. Koszt ustalany jest na podstawie wywiadu, w którym klient mówi, co w rezultacie chce uzyskać. Dopiero po ostatecznym uzgodnieniu mistrz przystępuje do pracy.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.