Makijaż permanentny w Świnoujściu - VeAn Poland
m. Świnoujście
Armii Krajowej 2
pon-niedz 11:00 20:00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Świnoujście Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Ruslana Vashulenko

 • Tattoo
Ocena: 5 (20)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Świnoujściu

Pragnienie, aby wyglądać atrakcyjnie, stylowo, modnie, a jednocześnie być w stanie ukryć istniejące lub wyobrażone wady na twarzy prowadzi do tego, że setki milionów przedstawicieli na całym świecie spędzają dużo czasu przed lustrem, aby za pomocą różnych kosmetyków zrealizować wszystkie te projekty.


Istnieje jednak zupełnie inny sposób na zapewnienie atrakcyjnego wyglądu i korektę niektórych rysów twarzy, który nie wymaga wydatków na kosmetyki i straty czasu na poranny makijaż. Mówimy o takiej procedurze, jak makijaż permanentny (lub mikropigmentacja), który pozwala z powodzeniem rozwiązać powyższe problemy. Ponieważ te manipulacje na skórze twarzy są bardzo trudne i delikatne, powinien je wykonywać tylko profesjonalista.

Studio tatuażu „VeAn” oferuje najlepszy makijaż permanentny w Świnoujściu! To stwierdzenie jest w pełni uzasadnione, ponieważ w naszym zespole pracują prawdziwi mistrzowie swojego zawodu:

 • Dokładnie zbadali nowoczesne technologie, zawiłości wykonywania wszystkich procesów makijażu permanentnego.
 • Są profesjonalnymi specjalistami od makijażu, więc kompetentnie wybierają kolor, odcienie, kształt warg, brwi itp.
 • Wymagany kolor i skład pigmentu zostaną wybrane w zależności od rodzaju i rzeczywistego stanu skóry twarzy.
 • Dokładnie posiadają klasyczne i nowoczesne techniki makijażu permanentnego. Dlatego manipulacje będą wykonywane przy minimalnym ryzyku obrażeń skóry właściwej twarzy.

Makijaż permanentny w Świnoujściu

Algorytm pracy z klientami

Usługa makijażu permanentnego w Świnoujściu przez mistrzów „VeAn” realizowana jest w następujący sposób:


 • Wstępna rozmowa kwalifikacyjna podczas osobistego spotkania. Konsultacja i omówienie.
 • Rysowanie szkicu, ostateczne uzgodnienie.
 • Wykonuje się znieczulenie miejscowe, a mistrz rozpoczyna wprowadzanie pigmentów barwiących pod skórę.
 • Po zakończeniu wszystkich manipulacji i działań związanych z makijażem permanentnym klient otrzymuje szczegółowe instrukcje, jak prawidłowo dbać o skórę, aż do jej całkowitego wyleczenia.

Makijaż permanentny w Świnoujściu
Makijaż permanentny w Świnoujściu

Makijaż permanentny brwi

Jedna z najbardziej poszukiwanych usług naszego salonu.

Za pomocą procedury makijażu permanentnego brwi możesz zmienić ich konfigurację, poprawić (kontrastować) linie granic, zamaskować pewne wady kosmetyczne.

Na przykład makijaż permanentny w Świnoujściu, wykonany przez mistrzów salonu „VeAn” umiejętnie koryguje brak włosów w brwiach lub koryguje istniejącą asymetrię kształtu. Technika makijażu permanentnego (cieniowanie) pozwala stworzyć na brwiach efekt eyelinera za pomocą kredki kosmetycznej.

Technologia makijażu permanentnego brwi „włosy do włosów” jest popularna. Kreski nakłada się w kierunku naturalnego wzrostu włosków, a poprzez ich przecinanie uzyskuje wizualny efekt ich naturalności.

Makijaż permanentny w Świnoujściu

Makijaż permanentny ust

Mistrz studio „VeAn” wykonuje następujące manipulacje makijażu permanentnego ust:


 • Obrys konturu.
 • Wykonanie konturu ust z cieniowaniem.
 • Korekta kształtu ust.
 • Obrys konturu z pełnym wypełnieniem.Profesjonalnie dobrane pigmenty zapewniają ustom najbardziej naturalny kolor do 5 lat.

Makijaż permanentny w Świnoujściu
Makijaż permanentny w Świnoujściu

Makijaż permanentny powiek

Większość dziewcząt i kobiet spędza dużo czasu przed lustrem, starając się nadać swoim oczom większą wyrazistość za pomocą kosmetyków.

Jednocześnie często cała praca znika, gdy pada deszcz, na plaży, jeśli cząsteczka dostanie się do oka. Minuta, a starannie nakreślony kontur oczu stracił na atrakcyjności.

Aby uniknąć takich problemów, a także zaoszczędzić dużo porannego czasu i dużo pieniędzy wydanych na produkty kosmetyczne, usługa salonu tatuażu „VeAn” – makijaż permanentny powiek. Nasz kreator wykonujący makijaż permanentny w Świnoujściu może na życzenie klienta wykonać osobno kontur górnej lub dolnej powieki.

Sesja makijażu permanentnego powiek odbywa się dopiero po uzgodnieniu z klientem wszystkich niuansów nadchodzącej procedury.

Makijaż permanentny w Świnoujściu
Makijaż permanentny salonu
z „VeAn” w Świnoujściu

Procedury wykonywania każdego rodzaju makijażu permanentnego są dość złożone i wymagają od wykonującego je mistrza nie tylko dokładności ruchów, odpowiedniego poziomu wiedzy zawodowej, ale także umiejętności wykonania makijażu artystycznego.

Ponadto niezwykle ważne jest przestrzeganie wymagań sanitarnych i higienicznych dotyczących podobnej pracy. Mianowicie ten ostatni warunek wielu prywatnych mistrzów nie przestrzega, co ostatecznie negatywnie wpływa nie tylko na wygląd klientów, ale także na zdrowie.

Studio „VeAn” w Świnoujściu gwarantuje wysoką jakość i pełne bezpieczeństwo usług świadczonych przez naszych mistrzów.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.