Usuwanie makijaż permanentny w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

 • Opracowanie szkiców
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

 • Piercing
 • Szkolenie mistrzowskie
 • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

 • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

 • Piercing
Ocena: 4,4 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie makijaż permanentny w Szczecinie

Makijaż permanentny ma wielu fanów, ponieważ jest to niezwykle korzystna usługa dla uroczych kobiet.


Dzięki tej usłudze przez wiele lat możesz zapomnieć o ciągłym marnowaniu pieniędzy na kosmetyki, i o wczesnym budzeniu. Nie musisz już ciągle patrzeć w lustro, aby upewnić się, że makijaż jest w porządku. Dodatkowo permanent nie zmywa się wodą, co z pewnością jest jego główną zaletą. Pomimo wszystkich zalet, niektóre kobiety chcą usunąć makijaż permanentny z twarzy. Powody mogą być bardzo różne, na przykład kardynalna zmiana obrazu, zmęczenie odcieniem koloru lub po prostu mistrza wykonał nie dobrej jakości pracę i tak dalej.

Usuwanie makijażu permanentnego w Szczecinie odbywa się w salonie tatuażu „VeAn”, wykwalifikowani mistrzowie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu laserowego usuwają makijaż permanentny o dowolnym kolorze, wieku i głębi. Sprzęt nie tylko z łatwością radzi sobie z pigmentami dowolnej jakości, ale jednocześnie w ogóle nie uszkadza skóry. Zabieg przeprowadzany jest w warunkach sterylnych, z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla zdrowia.

Usuwanie makijażu permanentnego w Szczecinie

Profesjonalizm najwyższego stopnia

Salon tatuażu „VeAn” ma wysokie rekomendacje dotyczące świadczenia usług usuwania tatuaży. Nasz salon ma wiele zalet:

 • Wykwalifikowani rzemieślnicy z prestiżowym doświadczeniem zawodowym;
 • Najnowszy sprzęt laserowy;
 • Pełne bezpieczeństwo zdrowotne;
 • Wysoka wydajność i jakość pracy;
 • Komfortowe warunki;
 • Przyjemne ceny.Do usuwania pigmentu ze skóry wybraliśmy sprzęt laserowy, ponieważ jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda usuwania barwnika ze skóry. Podczas sesji laserowej skóra klienta pozostaje nienaruszona i nieuszkodzona, zabiegowi nie towarzyszą bolesne odczucia, nie wywołuje się reakcji alergicznych. Również po sesji na skórze nie pozostają żadne oparzenia ani blizny.

Usuwanie makijażu permanentnego w Szczecinie
Usuwanie makijażu permanentnego w Szczecinie

Zasada działania lasera jest następująca.

 • W miejscu z makijażem permanentnym, które ma być usunięty, klient poddaje się zabiegowi znieczulenia, użycie środka znieczulającego jest konieczne, ponieważ okolice powiek, ust i brwi są bardzo wrażliwe.
 • Następnie specjalista kieruje wiązkę lasera na pigment. Wyposażenie sprzętu laserowego pozwala mistrzowi samodzielnie dobrać głębokość wnikania wiązki w warstwy skóry, a także dobrać częstotliwość fal.
 • Wiązka lasera działa wyłącznie na cząsteczki pigmentu, nie uszkadzając zdrowych komórek skóry.
 • Pod wpływem lasera cząsteczki barwnika rozpadają się na drobne cząstki.
 • Zniszczony pigment jest usuwany na zewnątrz poprzez układ limfatyczny.

Liczba sesji

Podczas tworzenia makijażu permanentnego mistrz nakłada pigment w kilku warstwach, aby uzyskać intensywniejszy i trwalszy kolor.


Dlatego nie będzie możliwe całkowite usunięcie tatuażu z pierwszego zabiegu. Sprzęt laserowy usuwa pigment stopniowo warstwa po warstwie, całkowite usunięcie pigmentu jest możliwe w ciągu trzech do czterech zabiegów. Zabieg przeprowadzany jest tylko raz w miesiącu, częstsze sesje mogą uszkodzić skórę. Już po pierwszym usunięciu pigment stanie się znacznie jaśniejszy, ale w wyniku procesów biologicznych zachodzących w organizmie klienta może ponownie ciemnieć. Jeśli po zabiegu zauważysz ciemnienie pigmentu, jest to normalne, nie panikuj. Kolejne sesje laserowego usuwania całkowicie usuną pigment, i klient na zawsze pozbędzie się irytującego makijażu permanentnego.

Po sesji laserowej w miejscach permanentu tworzy się skorupa, której nie wolno samodzielnie odrywać, ponieważ pozostaną blizny. Po krótkim czasie skórka sama odpadnie. Po zabiegu usuwania tatuażu ważne jest, aby przestrzegać zaleceń mistrza i regularnie dbać o ten obszar, ponieważ od tego zależy również jakość pracy mistrza i Twój wygląd.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.