Usuwanie tatuażu w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
Data otwarcia: 21 lipca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

  • Piercing
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

  • Piercing
Ocena: 4,4 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Usuwanie tatuażu w Szczecinie

Rysunki na ciele są popularna od wielu lat.


Z biegiem czasu zmieniała się i rozwinęła się sfera tatuażu, powstały nowe pigmenty, sposoby ich stosowania, nowe style, techniki i kierunki. Dziś usługi tatuażu osiągnęły najwyższy poziom, sesje tatuowania wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, przy użyciu wysokiej jakości pigmentów, w sterylnych warunkach, czasem przy użyciu środków znieczulających. Oprócz różnych metod tworzenia tatuażu istnieją również skuteczne i bezpieczne metody ich usuwania.

Usuwanie tatuażu to usuwanie pigmentów z warstw skóry. Istnieje wiele różnych metod usuwania tatuaży, ale nie wszystkie są skuteczne, a co najważniejsze bezpieczne. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub jesteś gościem tego miasta i chcesz pozbyć się tatuażu, koniecznie skontaktuj się z salonem tatuażu „VeAn”.

Usuwanie tatuaży w Szczecinie w studio "VeAn" - to wysokiej jakości, efektywne i bezpieczne usuwanie tatuaży o dowolnym kolorze, wielkości i wieku. Studio tatuażu „VeAn” używa najnowocześniejszego sprzętu o wysokiej wydajności do usuwania pigmentu, który jest absolutnie bezbolesny w przypadku każdego tatuażu bez uszkodzenia skóry. Do usuwania pigmentów ze skóry w salonie stosuje się sprzęt laserowy - najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób na usunięcie tatuażu.

Usuwanie tatuaży w Szczecinie

Jak działa sprzęt laserowy

Mistrz kieruje wiązkę lasera na usuwany obraz, sprzęt laserowy wyposażony jest w specjalną kontrolkę, dzięki której mistrz sam może wybrać częstotliwość fal oraz głębokość wnikania wiązki lasera.


Wiązka otacza cząsteczki pigmentu i wchodząc z nimi w reakcję, rozbija pigment na drobne cząsteczki. Następnie pigment przechodzi przez układ limfatyczny. Jest to zabieg absolutnie bezpieczny, któremu nie towarzyszy ból, nie wywołuje reakcji alergicznych, nie pozostawia po sobie oparzeń czy blizn.

Laser usuwa pigment stopniowo, warstwa po warstwie. Dlatego całkowite usunięcie tatuażu będzie wymagało kilku sesji. Całkowite usunięcie pigmentu przeprowadza się od trzech do ośmiu zabiegów, wszystko zależy od jakości usuwanego pigmentu, rodzaju i struktury skóry klienta, głębokości i gęstości pigmentu, a także od koloru barwnika. Inną ważną rolę odgrywają indywidualne biologiczne cechy ciała klienta, w zależności od tego pigment może z czasem ciemnieć. Jest to absolutnie normalna reakcja organizmu, po kilku sesjach laserowych pigment całkowicie zniknie ze skóry.

Usuwanie tatuaży w Szczecinie
Usuwanie tatuaży w Szczecinie

Gabinet zabiegowy

Zabieg usuwania tatuażu wykonywany jest w sterylnym, czystym pomieszczeniu.


Mistrz wykonuje pracę wyłącznie w jednorazowych rękawiczkach, z zachowaniem wszelkich norm higieny i warunków sanitarnych. Fotel, kanapa, na których klient jest podczas zabiegu, jest pokryty jednorazową folią ochronną. Wymiana folii na nową wykonywana jest po każdym kliencie. Mistrz i klient w gabinecie są w jednorazowych pokrowcach na buty, aby nie naruszyć sterylności pomieszczenia.

Sala jest regularnie sprzątana. Prowadzona jest również sterylizacja sprzętu roboczego i narzędzi. Ponadto sprzęt roboczy jest regularnie sprawdzany i modernizowany.

Szukasz miejsca na usunięcie tatuażu w Szczecinie? Skontaktuj się z salonem tatuażu „VeAn”, wykwalifikowani specjaliści usuwają tatuaże o dowolnej złożoności, wielkości i wieku przy użyciu najnowocześniejszego skutecznego sprzętu laserowego. Sprzęt nie tylko radzi sobie z każdym obrazem, ale także nie szkodzi skórze. Dbamy o naszych Klientów, dlatego wybraliśmy nie tylko skuteczną, ale i bezpieczną metodę usuwania pigmentu.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.