Makijaż permanentny w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
Data otwarcia: 21 lipca 2022
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

  • Piercing
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

  • Piercing
Ocena: 4,4 (27)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Makijaż permanentny w Szczecinie

Z pewnością wiele dziewczyn i kobiet są zmęczone budzeniem od samego rana, aby mieć czas na przygotowanie się na nowy dzień.


Przygotowanie się potrzebuje zwykle dużo czasu, którego większość zajmuje makijaż. Stworzenie idealnego odcienia twarzy, piękne symetryczne brwi, idealnie proste strzałki, perfekcyjne usta ołówkiem i szminką - to wszystko wymaga nie tylko dużo czasu, ale i wysiłku, bo nie zawsze wszystko idzie gładko za pierwszym razem.

Salon tatuażu „VeAn” proponuje dziewczynam i kobietam zapomnieć o tych wszystkich niedogodnościach i zaprasza do wykonania usługi makijażu permanentnego w mieście Szczecin. Makijaż permanentny pozwala kobietom na piękny i zadbany wygląd o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach atmosferycznych, ponieważ makijaż permanentny nie rozmazuje się i nie zmywa się wodą. Dzięki tej usłudze można spać rano dłużej, wstać, po prostu ubierać się i poprawiać włosy, a Twója twarz jest już gotowy. Ponadto nie ma już potrzeby ciągłego wydawania piękności na drogie kosmetyki, które ciągle się kończą, a czasem w najbardziej nieodpowiednim momencie. Po zrobieniu makijażu permanentnego zapomnisz o wszystkich tych problemach z kosmetykami na długie lata i będziesz cieszyć się swoim idealnym wyglądem.

Makijaż permanentny w Szczecinie

Profesjonalne usługi makijażu permanentnego

Makijaż permanentny w Szczecinie, w salonie „VeAn”, to wysokiej jakości i bezpieczna pielęgnacja na długie lata, w dodatku w przyjemnej cenie.


Specjaliści salonu stworzą dla Ciebie idealny makijaż na podstawie Twoich życzeń. Nasi mistrzowie posiadają duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie makijażu permanentnego oraz posiadają wysokie kwalifikacje. Wielu mistrzów ukończyło placówki medyczne, dzięki czemu można być pewnym jakości usługi i bezpieczeństwie swojego zdrowia. Wszyscy mistrze są odpowiedzialni, ściśle przestrzegają norm sanitarnych i zasad higieny pracy. Praca wykonywana jest na wysokim poziomie, z szacunkiem do klienta. Efekt naszego makijażu permanentnego z pewnością będzie idealnym.

Mistrzowie naszego salonu swoje doświadczenie, kwalifikacje, wiedzę i umiejętności zdobyli studiując u najlepszych specjalistów w dziedzinie tatuażu. W tym samym czasie doświadczenie mistrza zostało zdobyte nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Bardzo ważne jest, aby na stale rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Rozumiemy to, dlatego mistrzowie salonu tatuażu „VeAn” regularnie uczęszczają na specjalne seminaria i festiwale, doskonaląc się w dziedzinie makijażu permanentnego i prezentując klientom nowe, wysokiej jakości produkty kosmetyczne.

Przyjeżdżając do salonu „VeAn” masz możliwość konsultacji. Konsultacje odbywają się w indywidualnym formacie z mistrzem, przy pełnym dostarczeniu wszystkich interesujących Cię informacji dotyczących tatuażu, całkowicie bezpłatnie. Mistrz wysłucha wszystkich twoich życzeń, zbada twój typ i odcień skóry i, jeśli to konieczne, wprowadzi własne poprawki dotyczące przyszłego makijażu permanentnego. Specjalista będzie współpracował z Tobą, aby wybrać idealny ton pigmentu, usta, brwi lub kształt strzałek. Mistrz zaczyna pracę po otrzymaniu pisemnej i ustnej zgody d klienta. Ponadto specjalista udzieli informacji dotyczących wszystkich obowiązujących ograniczeniach dotyczących zabiegu tatuażu i środków znieczulających, przedstawi szereg niezbędnych zaleceń dotyczących pielęgnacji tatuażu.

Makijaż permanentny w Szczecinie
Makijaż permanentny w Szczecinie

Bezpieczeństwo i bolesność zabiegu

Zabieg wykonywany jest w sterylnym, czystym pomieszczeniu, przy ścisłym przestrzeganiu warunków sanitarnych i higienicznych.


Mistrz wykonuje zabieg w jednorazowych rękawiczkach, z dokładnie wysterylizowanym instrumentem. Instrumenty jednorazowe są drukowane przez mistrza i sterylizowane przed klientem.

Ponieważ skóra w okolicy brwi, powiek i ust jest bardzo wrażliwa, tatuowanie wykonuje się tylko przy użyciu środków znieczulających. Wysokiej jakości leki znieczulające skutecznie usuwają bolesne odczucia, a zabieg jest wygodny i prawie niewyczuwalny.

Skontaktuj się z nami

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.