Tattoo w Szczecinie - VeAn Poland
m. Szczecin
Bolesława Krzywoustego 78
pon-niedz 11.00 20.00
Dlaczego jesteśmy lepsi niż inni?
6 promocyjnych propozycji
od vean tattoo!
Otrzymaj swoją zniżkę
Nasi mistrzowie
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Rafał Szymura

  • Opracowanie szkiców
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Tattoo
Ocena: 4,6 (67)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Daryna Puhachova

  • Piercing
  • Szkolenie mistrzowskie
  • Laserowe usuwanie
Ocena: 4,8 (50)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Vera Kurach

  • Tattoo
Ocena: 4,7 (29)
avatar
Szczecin Atestowany Członek stowarzyszenia tatuaży i piercingu

Alisa Kovynyeva

  • Piercing
Ocena: 4,7 (26)
Byłeś już z nami? Prosimy o ocenę.
Skontaktuj się z nami

Tattoo w Szczecinie

Tradycja nakładania na ciało różnych obrazów pojawiła się w czasach starożytnych, wtedy każdy rysunek miał swoje znaczenie.


W tamtych czasach najczęstszymi tatuażami były różne ozdoby, wizerunki ptaków i zwierząt. Z reguły ozdoby służyły jako amulety, a rysunki ptaków i zwierząt przekazywały właścicielowi ich mocne strony. Ponadto wielu przedstawicieli świata zwierząt było totemicznych, ludzie ich czcili i szanowali.

Wcześniej nie każdemu wolno było w ten sposób dekorować swoje ciała. Dziś każdy może sobie zrobić tatuaż, wystarczy odwiedzić salon tatuażu. Obrazy noszone na ciele są bardzo popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Tatuaże cieszą się szczególną popularnością wśród młodych ludzi, bo to świetny sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie stylu i pokazanie swojej wyjątkowości.

Tatuaż w Szczecinie jest bardzo poszukiwany. Ktoś robi tatuaż na swoje ciało jako pamiątkę ważnego wydarzenia, osoby lub ukochanego zwierzaka. Dla niektórych obraz może odgrywać rolę talizmanu, który przyciąga szczęście. Ale w większości przypadków osoba porostu lubi ozdabiać swoje ciało rysunkami. Aby wypełnić swoje ciało wysokiej jakości i niepowtarzalnym wizerunkiem, mieszkańcy Szczecina odwiedzają tattoo studio „VeAn”.

Tatuaż w Szczecinie

Tatuaż od "VeAn" - najwyższy poziom profesjinalizmu

Tatuaż w Szczecinie od „VeAn” to wyjątkowy, spektakularny, jasny, wysokiej jakości obraz od najlepszych mistrzów w dziedzinie tatuażu artystycznego.


W naszym salonie wykonamy dla Ciebie obraz w dowolnym stylu i kierunku, dowolną techniką, o różnym stopniu skomplikowania i skali. Tatuaż nakładany jest przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, przy użyciu wysokiej jakości pigmentów i narzędzi. Rzemieślnicy kochają swój zawód, dlatego rozpoczynają pracę z odpowiedzialnością i szacunkiem dla każdego klienta.

Nasz salon ugruntował swoją pozycję na wysokim poziomie w świadczeniu usług tatuażu artystycznego. Przyjeżdżając do salonu tatuażu VeAn otrzymasz szczegółową konsultację, podczas której zapoznasz się z mistrzem, jego pracami, cennikiem jego usług. Mistrz odpowie na wszystkie pytania, które Cię interesują w tym temacie, opiszę plan nadchodzącej pracy nad twoim tatuażem.

Możesz przyjechać do nas z gotowym szkicem, wybrać zdjęcie z portfolio specjalisty lub wspólnie z mistrzem stworzyć nowy indywidualny wizerunek specjalnie dla Ciebie. W razie potrzeby mistrz może również zasugerować, gdzie i jak najlepiej zrobić tatuaż, aby wyglądał bardziej spektakularnie. Wybierze odpowiednią kolorystykę obrazu, w razie potrzeby dokona własnych korekt tatuażu, po konsultacji.

Tatuaż w Szczecinie
Tatuaż w Szczecinie

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wybierając salon tatuażu najlepiej skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”, ten salon gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia.


W salonie do zabiegu tattoo wydzielone jest specjalny gabinet, w którym znajduje się sprzęt, materiały, narzędzia i preparaty niezbędne do pracy. Pomieszczenie to jest regularnie czyszczone za pomocą dezynfekcji sprzętu roboczego i narzędzi. Mistrz i klient w gabinecie są w jednorazowych pokrowcach na buty. Mistrz zawsze nosi rękawiczki podczas pracy, są one wymieniane po każdym kliencie. Instrument jednorazowy jest otwierany i dezynfekowany w obecności klienta.

Rozumiemy, że nie tylko jakość pracy, ale także warunki bezpieczeństwa muszą być na jak najwyższym poziomie. Szanujemy każdego klienta i gościa, dlatego ściśle przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa, norm sanitarnych i higienicznych. Chcesz zrobić sobie tatuaż, nie martwiąc się o swoje zdrowie? W takim razie zdecydowanie powinieneś skontaktować się z salonem tatuażu „VeAn”.

Skontaktuj się z nami