Tatuaż Struś - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz strusia?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z strusiem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Tatuaż Struś

Szkic tatuażu strusia jest dość powszechny w świecie tatuażu.

Struś będzie dobrze prezentował się na ciele w postaci tatuażu, gdyż ptak ten od czasów starożytnych symbolizuje siłę i moc, powodując tym samym dumę u ludzi. To bardzo nietypowe i przyciągające wzrok ptaki.

Struś budzi szacunek i jednocześnie przeraża człowieka, ponieważ jest największym ptakiem ze wszystkich istniejących. Ponadto, choć nie potrafi latać, za to potrafi szybko biegać.

Obecnie ze względu na zwyczaj chowania głowy w piasek, ptaki te kojarzą się z lękiem przed problemami, wykazując tym samym niechęć do angażowania się w sytuacje konfliktowe. Wizerunek strusia na ciele wygląda uroczo i oryginalnie, ponadto ma wiele różnych interpretacji.

Tatuaż Struś

Symbolika
strusia w tattoo

Tatuaż strusia ma pewną symbolikę, o czym dowiesz się z naszego artykułu.

Szkic strusia traktowany jest jako tatuaż uniwersalny, czyli odpowiedni dla obu płci. Dla płci żeńskiej taki tatuaż będzie oznaczał zarówno:

  • Mądrość
  • Pewność siebie
  • Kobiecą siłę
  • Jak i niefrasobliwość
Często struś przedstawiany jest z długimi rzęsami i pięknym upierzeniem, dzięki czemu taki rysunek odpowiednio podkreśli urodę i atrakcyjność kobiet. Właściciele tego tatuażu wyróżniają się dobrą pamięcią, bystrym umysłem i determinacją. Symbolizuje to również fakt, że człowiek stawia wartości materialne ponad wszystkie wartości, a także łatwość i prostotę w rozwiązywaniu problemów.

Tatuaże dla kobiet z motywem strusia są zwykle małe, zwykle występują w nich różne elementy. Mogą to być na przykład kwiaty. W innej wersji tatuażu można dodać słuchawki lub czapkę.

Dla mężczyzn tatuaż strusia oznacza chęć zdobywania nowej wiedzy i chęć odniesienia sukcesu na wszystkich poziomach. Mężczyźni decydujące się na taki tatuaż są bardzo spostrzegawczymi ludźmi. W przypadku mężczyzn szkic tatuażu strusia charakteryzuje również determinację i siłę woli.

Obraz symbolizuje również niezwykłe spojrzenie na życie i inteligencję jego właściciela. Ale są jeszcze inne interpretacje. Szkic tatuażu strusia może również charakteryzować głupotę i niezdecydowanie osoby lub niechęć do widzenia rzeczywistości. Być może dana osoba nie słynie z błyskotliwego umysłu, ale jej niezawodność i siła nadal będą na pierwszym miejscu. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie znaczenie.

Tatuaż Struś
Tatuaż Struś

Lokalizacja tatuażu

Miejsce na tatuaż może się różnić w zależności od preferencji klienta oraz wielkości wybranego wzoru.

Małe rysunki są zwykle nakładane na takie części ciała, jak nadgarstek, ramię, noga lub szyja. Większe tatuaże dobrze wyglądają na plecach, boku lub przedramieniu. Szkic strusia można przedstawić w pełnym wzroście lub samą jego głowę z dodawaniem różnych elementów.

Istnieje wiele tatuaży strusia zarówno w czerni i bieli, jak i kolorowych. Obraz strusia podkreśli indywidualność właściciela i jego mocne strony.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców