Arbuz w tattoo - VeAn Poland
Katalog szkiców tatuażu

10

dni

12

godzin

30

minut

42

sekund

Też lubisz arbus?

Zdąży wziąść zniżkę na każdy tatuaż z arbuzem?

Uzupełnij formularz
i otrzymaj zniżke 20%
Czas wydawania nagród jest ograniczony

Arbuz w tattoo

Jakie wzory są używane do tatuażu?


Jakie projekty wykonują specjaliści od tatuażu na ciałach setek ludzi? Oczywiście te, które kiedyś były tylko pomysłem. Dlatego na ciele tej lub innej osoby można znaleźć wiele różnych obrazów: postacie z filmów, przedmioty gospodarstwa domowego, wiersze, zwierzęta, kwiaty, zakochani i tak dalej.

Po przybyciu do salonu klient może zamówić dowolną pracę w dowolnym miejscu na ciele, wybierając tatuatorza od konkretnego stylu tatuażu. Oprócz powyższych opcji można dodać owoce i jagody z warzywami, które mogą symbolizować Twoje zainteresowania. Dziesiaj w tym artykule omówimy symbolikę watermelon tattoo.

Arbuz w tattoo

Znaczenie tatuażu arbuz

Tatuaż arbuzowy jest naprawdę widocznym symbolem.


Po pierwsze kolor owocu od razu przyciąga uwagę, a po drugie, projekty z arbuzem są często dość duże.

Wzór arbuza wytatuowany na ciele może wiele mówić o jego właścicielu. Sam owoc świadczy o ukrytej tajemnice, o bogatym wewnętrznym świecie, ponieważ arbuz jest zielony i nie przyciąga swoim wyglądem, ale w środku jest słodki i wywołuje apetyt, więc doskonale nadaje się do takiej interpretacji.

Oznacza to, że osoba z podobnym tatuażem ma wiele czego do ukrycia od innych. Taki człowiek może mieć ukryte, ale dość nieoczekiwane i interesujące cechy charakteru, a być może marzenia i pragnienia, które dopiero będą ujawniane przez klienta w przyszłości.

Arbuz w tattoo
Arbuz w tattoo

Tatuaż na ciele kobiety

Tatuaże w formie arbuza mogą powiedzieć, że dziewczyna podkreśla swoją naturalną i piekną młodość.


Porównuje siebie z soczystym owocem, pokazując swoje niezwykłe cechy. Ponadto tatuaż może również wskazywać, że dziewczyna prowadzi intensywne życie wypełnione ciekawymi momentami.

Tatuaż może znajdować się na dowolnej części ciała: nodze, ramieniu, brzuchu, plecach i tak dalej. Umieszczenie tatuażu w żaden sposób nie wpływa na jego znaczenie. Oczywiście pozytywna i wesoła osoba, która wybierze sobie taki tatuaż w większości przypadków zrobi go w widocznym miejscu.

Taki tatuaż byłby odpowiedni na ciele wesołej osoby, która nie boi się tego zadeklarować. Czerwony kolor miąższu natychmiast przyciąga uwagę, podobnie jak osoba nosząca taki tatuaż.

Arbuz w tattoo

Watermelon tatoo
na ciele mężczyzny

Co mówi ten owoc na ciele mężczyzny?


Wskazuje na wesołość, towarzyskość, wszechstronność osoby. Choć najczęściej mężczyźni nie nadają tatuazowi jakiegoś znaczenia, sam w sobie owoc przyciąga uwagę i jest uderzającym elementem, który doskonale uzupełnia styl każdego mężczyzny.

Tatuaż z arbuzem częściej jest wybierany przez młodych facetów, którzy umieszczają go w dowolnym miejsu. Dodatkowo można zmienić kształt, nadać cechy istoty żywych, zmienić kolory i odcienie lub podać swój pomysł na tatuaż, co pozwoli zostać zauważonym.

Podobał Ci się artykuł? Prosimy o ocenę.
Uwaga! Uwaga! Artykuł został napisany przez dziennikarzy i ma charakter informacyjny. Wszystkie obrazy są ilustracyjne i zostały dobrane w celu wizualnego uzupełnienia materiału tekstowego. Jeśli znalazłeś błąd lub nie zgadzasz się z zawartością, prosimy o kontakt na adres [email protected]
Skontaktuj się z nami
Szybkie wyszukiwanie szkiców

Stosujemy pliki cookie, aby poprawić jakość przeglądania stron, wyświetlać spersonalizowane reklamy lub treści oraz w celach analitycznych. Klikając "Akceptuj" wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.